Įspūdingas Kardashian vaikų kambarys atima žadą: kiti apie tai galėtų tik pasvajoti

Turtuolė bei realybės šou žvaigždė Kim Kardashian jau ne vienąkart gerbėjus yra nustebinusi, kai „Instagram“ paviešindavo dalį savo namų. Vienus nustebino netikėtos jos kriauklės, o kitus sužavėjo įspūdingas skaičius šaldytuvų – kai kurie garsenybės virtuvę prilygino mažai parduotuvei.

28

Dabar Kim nusprendė padrodyti, kur žaidžia jos 4 vaikai.

(28 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Įspūdingas Kardashian vaikų kambarys atima žadą: kiti apie tai galėtų tik pasvajoti

Kim ir Kanye augina 6 metų dukrą North ir 2 metų Chicago, o taip pat ir du sūnus –  4 metų Saint ir 9 mėnesių Psalm. Siekdama užtikrinti, kad visi vaikai galėtų žaisti pagal pomėgius, moteris jiems įrengė įspūdingo dydžio žaidimų kambarį.

Kadangi jų tėvas muzikantas, žaidimų kambaryje yra įrengta net scena, o šalia – daugybė įstrumentų. Ką jau kalbėti apie didžiulius vaikiškus būgnus ir net kelis mikrofonus…

Kambaryje randamas ir televizorius bei daugybė lėlių, su kuriais daugiausiai žaidžia vyriausioji dukra North. Ji taip pat turi net kelis lėlių namus.

Žinoma, vaikams parūpinta ir knygų spinta, o šalia – keli stalai, prie kurių prisėdę jie gali ruošti namų darbus. Panašu, kad čia galima rasti ir visų įmanomų spalvų kreidelių ir piešukų.

Ir nors kambaryje gausu žaislų, Kim atskleidė, kad jie dažniausiai tvarkomi pagal spalvas – tai liečia net ir „Lego“ kaladėles. 

Čia taip pat galima rasti ir nedidelį kasos aparatą, virtuvę, daugybę maisto produktus primenančių žaislų, o taip pat – didžiulę spintą, kurioje kabo tik įvairioms šventėms skirti drabužiai, bateliai ir kitokie aksesuarai.

Tiesa, vyriausiajai dukrai North dažnai rūpi ne tik žaislai, bet ir makiažo priemonės.

Realybės šou žvaigždė jau ne vienerius metus turi savo makiažo liniją, o ir visos jos šeimos narės be makiažo pastebimos išties ganėtinai retai. Vis dėlto pasirodo, kad makiažą naudoti jau kurį laiką nori ir vyriausia Kim atžala, North. Ne kartą mažylė jau yra pastebėta ir padažytomis akimis ar lūpomis – kritikai tuomet visada teigdavo, kad Kim taip elgtis mažametei dukrai neturėtų leisti.

REKLAMA

Vis dėlto nekreipdama dėmesio į kritikus Kim ir toliau leisdavo dukrai bandyti skirtingus įvaizdžius, iki kol tam galo nepadarė North tėtis, K. Westas. Apie tai, kad jis uždraudė mergaitei naudoti makiažą. K. Kardashian pranešė dar rugsėjį.

Tačiau net ir praėjus mėnesiui, panašu, kad ramybė šiuo klausimu garsios šeimos namuose dar nerasta. „North norėtų išmokti dažytis, tačiau jai griežtai draudžiama, nes tėtis neleido jai jo naudoti, iki kol ji netaps paaugle. Tai – didelė diskusija ir kivirčas mūsų namuose, tačiau taip bus geriausia“, – įsitikinusi ir pati K. Kardashian.

„Manau, kad kaip mama, tu turi išmokti suprasti, kaip elgtis, ir mes suvokėme, kad nenorime, jog ji naudotų makiažą tokiame jauname amžiuje. Tačiau ji mato, kaip jos mama dažosi ir naudoja lūpų blizgius…“ – pridėjo moteris. 


Rašyti komentarą...
i
icodre
2020-02-17 23:45:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Baltijos com - pаžinčių svetainė suaugusiеms, norintiems susirasti pаrtnerį, norintiеms pasimylėti
Atsakyti
0

n
neįspūdingadepresyvu
2020-02-17 23:47:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
čia žaislų kambarys - ne vaikų
Atsakyti
0

L
Liepa
2020-02-19 09:00:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų