Karališkose nuotraukose – seksuali detalė: karalienei raustų skruostai

Pirmadienį Meghan Markle ir princas Harris paviešino nuostabios fotosesijos nuoraukas. Pora sakė, kad juos „sužavėjo“ oficialūs fotografo Alexi Lubomirski portretai, ir padėkojo publikai už paramą.

80

Vienoje nuotraukoje matyti jaunavedžiai su Harry močiute karaliene Elizabeth II, jos sutuoktiniu princu Philipu ir jųdviejų sūnumi princu Charlesu – sosto įpėdiniu.

Kitoje pora pozuoja kartu su visomis mažosiomis pamergėmis ir pabroliais, įskaitant princą George'ą, kuris yra trečias eilėje į šalies sostą. Trečioje nespalvotoje nuotraukoje matyti vien jaunavedžių pora.

(80 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkose nuotraukose – nepastebėta detalė: pamatykite

Tapusi karališkosios šeimos nare Meghan nuo šiol turi oficialaus royal.uk tinklalapio asmeninę paskyrą, kur paskelbta jos oficiali biografija. Joje pabrėžiama, kad buvusi aktorė remia socialinį teisingumą ir moterų teises.

Naujai iškeptos kunigaikštienės interneto paskyroje rašoma, kad Sasekso kunigaikštienė daug dėmesio skiria socialinėms problemoms. „Didžiuojuosi būdama moteris ir feministė“, – cituojama M. Markle.

Išanalizavo nuotraukas

Vos nuotraukoms pasirodžius viešumoje, kaip ir dažniausiai, prabilo kūno kalbos ekspertai, kurie atskleidė išties intriguojančių detalių apie porą.

Kūno kalbos ekspertė Judi James sakė, kad nuotraukos rodo ne tik poros pagarbą vienas kitam, bet ir kai kurias kitas savybes. Pavyzdžiui, kad Meghan puoselėja labai artimus santykius su savo motina.

Kone daugiausia dėmesio sulaukė nuotrauka, kurioje Meghan romantiškai įsitaisiusi sėdi tarp Harrio kojų Vindzoro pilies terasoje.

„Tai labai seksuali ir flirtuojanti nuotrauka, ypač tai matyti iš Meghan pusės. Jie aiškiai garbina vienas kitą. Šis kadras lyg iš brangių kvepalų reklamos“, - sakė kūno kalbos ekspertė.

Kitas kūno kalbos ekspertas Robinas Kermode sakė, kad šiose nuotraukose Harris yra toks, kokį jį pažįsta ir myli žmonės – nuoširdus ir paprastas.

„Tokį Harrį pažįsta ir mato žmonės. Nuoširdi šypsena, pečiai pakreipti į vieną pusę, viena ranka jis laiko Meghan ranką“, - sako ekspertas. „Jie abu atsipalaidavę ir labai laimingi“, - taip pat sakė jis.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų