• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sparčiai siautėjant gandams apie neištikimybę, Ispanijos karalius Felipe ir karalienė Letizia pasirodė viešumoje. Pora laikėsi išdidižiai, kai jų dukra, princesė Leonor oficialiai tapo jaunesniąja karininke.

Sparčiai siautėjant gandams apie neištikimybę, Ispanijos karalius Felipe ir karalienė Letizia pasirodė viešumoje. Pora laikėsi išdidižiai, kai jų dukra, princesė Leonor oficialiai tapo jaunesniąja karininke.

REKLAMA

Ispanijos karalius ir karalienė atvyko į Saragosą šiaurės Ispanijoje, kur trečiadienį vyko ceremonija, kurios metu Felipe įteikė naujus paskyrimus Generalinėje karo akademijoje.

Ispanijos karalius ir jo žmona ceremonijoje, kuri įvyko praėjus vos kelioms valandoms po paskutinių pareiškimų iš jos buvusio svainio Jaime Del Burgo, kuris anksčiau šiais metais užsiminė, kad po Letizios santuokos su karaliumi jie turėjo „romaną“. 

Verslininkas, kuris susitikinėjo su karaliene, kai ji dar buvo žinių vedėja, o 2012-2014 m. buvo susituokęs su jos seserimi Telma, interviu Argentinos laikraščiui „Clarín“ teigė, kad vis dar palaiko ryšius su karaliene.

REKLAMA
REKLAMA

„Mes kartu praleidome daugybę savo gyvenimo metų. Buvome šeima.

Kaip visada sakiau, mūsų santykiai nebuvo meilužių santykiai. Meilužis bet kuriuo atveju būtų jis. Turiu omenyje Felipę“, – sakė jis.

REKLAMA

Princesė Leonor mažiau nei metus mokėsi Saragosos karo akademijoje, kurioje 1985-1988 m. studijavo ir jos tėvas.

Karalius Felipe ceremonijos metu įteikė 18 metų vyresniajai dukrai ženklelį, kurį pritvirtino prie jos uniformos, kai ji jam saliutavo.

Būsimoji karalienė šiandien Ispanijos generalinėje armijos akademijoje gavo praporščiko laipsnį – tai reiškia, kad dabar ji yra jaunesnioji karininkė.

Vėliau karalienė Letizia, kuri vilkėjo elegantišką baltą gėlėtą suknelę, taip pat buvo pastebėta šiltai apkabinanti dukrą stebint Leonor seseriai Sofijai. 

REKLAMA
REKLAMA

Princesė Leonor baigė trejus metus trunkančius mokymus karo akademijoje, o vėliau pereis į Generalinę aviacijos akademiją. 

Pirmą kartą atvykusi į akademiją, Leonor baigė modulį, padedantį jai prisitaikyti prie karinio gyvenimo - rūmai paskelbė nuotraukas, kuriose matyti, kaip karalaitė dalyvauja pamokose klasėje. 

Pasak heraldo.es, ji gyvena kajutėje kartu su dar dvylika studentų ir prieš pirmąją mokymo sesiją gavo pagrindinę karinę ekipuotę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Per trejus akademijoje praleistus metus Leonor gaus 417 eurų mėnesinį atlyginimą. Tačiau rūmai pareiškė, kad ji nereikalaus atlyginimo.

Karinė mokykla yra panaši į internatinę mokyklą. 

Prabilo apie santykius

Buvęs Letizios svainis autoriui pasakojo, kad su Letizia susipažino prieš 2000 m., o jų santykiai užsimezgė romantiškos kelionės į Veneciją metu, daug metų prieš jai susipažįstant su karaliumi Felipe.

Jaime, kuris yra buvusio politiko Jaime Ignacio del Burgo sūnus, tvirtina, kad planavo pasiūlyti Letiziai pasimylėti, kai ji 2002 m. per vakarienę Madrido viešbutyje „Ritz“ paskelbė susitikinėjanti su paslaptingu „diplomatu“.

REKLAMA

Aprašydamas, kokie „rimti ir svarbūs“ buvo jų santykiai, autorius pateikė neįtikėtiną teiginį, kad tą vakarą Jaime „kišenėje nešiojosi sužadėtuvių žiedą“.

Letizia esą jam pasakė, kad „sutiko žmogų, kuris įpareigos ją mesti savo profesiją“, o tai, pasak Jamie, leido jam daryti išvadą, kad jos paslaptingasis partneris buvo Felipe. 

Po to, kai pora esą nusprendė tiesiog draugauti, Jaime esą patarė Letiziai neskelbti apie romaną. 

2003 m. paskelbus apie sužadėtuves, Letizia, kuri 1999 m. išsiskyrė su pirmuoju vyru, paprašė Jaime būti jų vestuvių liudininku. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų