Karališkoje nuotraukoje – itin šiurpi detalė: to nepastebėjo niekas

Pasaulis su didžiausiu nekantrumu laukė, kada gims Kate Middleton ir jos vyro Williamo atžala. Tuo tarpu užsienio žiniasklaida, komentatoriai ir tūkstančiai kitų žmonių visame pasaulyje lyg po kaulelį narstė pačias įvairiausias detales, susijusias su Kate išvaizda, suknele ir kitais dalykais.

56

Tačiau tik patys akyliausi pastebėjo vieną svarbų ir išties gana šiurpų dalyką.

Primename, kad praėjus vos kelioms valandoms po gimdymo, K. Middleton pristatė vaikelį pasauliui – paaiškėjo, kad tai berniukas. Užsienio žiniasklaida paviešintas nuotraukas narstė visais įmanomais būdais, tačiau viena šiurpi detalė liko nepastebėta.

(56 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pasaulį pakerėję kadrai: netrukus gimdysianti K. Middleton - pribloškianti

Į dienos šviesą ji išlindo tik dabar.

Primename, kad pirmojo kūdikio, kurį pavadino George'u, pora susilaukė 2013 metų liepos 22 dieną. Jis gimė toje pačioje ligoninėje. Princas George – trečias žmogus eilėje į sostą po monarchės Elizabeth II vyriausiojo sūnaus, sosto įpėdinio princo Charleso ir jo vyresnio sūnaus princo Williamo. Jis turi Kembridžo princo titulą. 2015-aisiais porai gimė antroji atžala – gegužės 2-ąją jie susilaukė dukros Charlotte, gimusios toje pačioje ligoninėje, kaip ir jos brolis George‘as – Šv. Marijos ligoninėje, Padingtone.

Kai Kate pagimdė trečiąjį vaiką ir pirmąkart parodė jį pasauliui, pirmiausia į akis krito raudona suknelė. Paaiškėjo, kad ši suknelė turi ypatingą reikšmę. Taip buvo pagerbta princesė Diana.

Tačiau šiandien žiniasklaida apskriejo dar viena svarbi detalė, susijusi būtent su Kate raudona suknele. Pasirodo, kad tokią pat vilkėjo vieno siaubo filmo aktorė.

Taigi komentatoriai pradėjo dalytis savo įžvalgomis. Anot jų, suknelė tiesiog identiška kaip Mios Farrow filmo herojės.

Šis siaubo filmas daugeliui puikiai žinomas. Tai "Rozmari kūdikis" / "Rosemary's Baby".

Jauną, kūdikio besilaukiančią moterį (Mia Farrow) vyras (John Cassavetes) verčia apsigyventi keistame bute. Rozmari ima įtarti, kad jos kaimynai visai ne paprasti žmonės, kokiais apsimeta, o šėtono pasiuntiniai. Įtampa nuolat auga... Režisierius Romanas Polanskis sukūrė vieną įtaigiausių siaubo filmų, kurio ištarmė kur kas platesnė už žanro apibrėžimą.

Vienoje scenų pagrindinė veikėja pasirodo su labai panašia į Kate suknele.


Rašyti komentarą...
J
Jogile
2018-05-02 22:51:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiems rupi,kiekviena detale,kas i ka panasu ir pan.Gal ir jie pavargsta nuo nuolat stebimu kameru,ziniasklaidos,nes istisai visi iesko,kaip kam ikasti.tegu auga sveiki vaikuciai,o tevams-ramesnio gyvenimo,be persekiojimu.
Atsakyti
-4

P
Psichikos ligoniams
2018-05-21 06:53:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visai komentatoriams proteliai suskystėjo. Vadinasi prieš norėdamas ką nors apsirengti turi peržiūrėti visus pasaulyje sukurtus siaubo filmus. Kad ne duok Dieve kas nors panašaus rūbo nebūtų vilkėjęs.
Atsakyti
-2

J
Je
2018-05-03 08:47:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailių iš pasakų sapnai ir nubudusių rašiniai...
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų