Karalienės mylimiausias anūkas – ne Williamas ar Harry: skiria daug dėmesio

Karalienė Elizabeth II gali didžiuotis gausia šeima, ji turi net aštuonis anūkus! Daugeliui galėtų atrodyti, kad princai Williamas ar Harry – jos numylėtiniai, tačiau tiesa visai kitokia.

Paaiškėjo, kad moters mylimiausia anūkė – 17-metė ledi Louise, kuri yra princo Edwardo dukra.

Kaip rašo „Mirror“, visi aštuoni karalienės anūkai skiria jai daug dėmesio, o ji taip pat mėgsta laiką leisti jų draugijoje. Kol didžiausias dėmesys skiriamas Williamui ir Harry ar princesėms Beatrice ir Eugenie, kiti monarchės anūkai ne visai mėgsta atsidurti dėmesio centre.

Šaltinis tvirtino, kad visi anūkai – jau suaugę, savarankiški, o štai jaunieji Louise ar jos brolis Jamesas – vis dar paaugliai ir gyvena su tėvais.

„Karalienė dievino tą laiką, kai Louise ir Jamesas taip pat viešėjo Balmoralės pilyje ir jie visi kartu praleido daug smagių akimirkų. Louise nori lygiuotis į senelę, ją itin domina jos gyvenimas, tradicijos. Ji labai gabi, nori siekti mokslo aukštumų ir būti geru pavyzdžiu savo broliui. Rodos, karalienei tai labai patinka“, – tvirtino šaltinis.

17-metė Louise taip pat labai artimai bendrauja ir su Kembridžo kunigaikštiene Catherine.


Rašyti komentarą...
L
Lina
2021-02-04 14:52:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
SurinKdamas, dieve tu brangus....
Atsakyti
-2

M
Mila
2021-02-04 14:10:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jus mokslininkė ar kas
Atsakyti
-4

V
Vileta
2021-02-04 15:05:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jiems viskas paklota materialiai. Gali siekti aukštumų! Tokia jų visų padėtis. Va, jei pagyventų iš tūkstantėlio, kaži, ką tafa jie kalbėtų. Monarchai yra monarchai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (9)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų