Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
7
Harry ir Meghan (nuotr. Vida Press)

Karalienei Elžbietai II – dar vienas anūko smūgis. Pranešama, jog princas Harry ir Meghan Markle atsisakė kvietimo Kalėdas praleisti Jungtinėje Karalystėje. 

7

Teigiama, jog toks poros sprendimas – ypač šokiruojantis, turint omenyje itin sunkius karalienei metus – monarchė praleis pirmąsias Kalėdas be velionio vyro, o ir jos sveikata pastaruoju metu suprastėjo. 

Sasekso kunigaikščiai gavo pakvietimą per gražiausias metų šventes atvykti į Sandringamo rūmus, tačiau net keli karališkieji šaltiniai portalui Page Six pranešė, jog šio kvietimo pora atsisakė. 

„Suplanuoti šeimos Kalėdas reikalauja daug laiko ir pastangų. Žinoma, kad rūmų komanda žino, jog princas ir Meghan neatvyks. Jeigu jie planavo atvykti, šeima jau būtų apie tai informuota“, – kalbėjo šaltiniai. 

„Tai – Jos Didenybės pirmosios Kalėdos be vyro. Visi tikėjosi, kad Harry ir Meghan norės su ja pabūti“, – tęsė šaltiniai. 

Tikima, jog karališkųjų titulų atsisakiusi pora nenori sukelti skandalo ir siekia išvengti antraščių, kurios neišvengiamai sektų jų atvykimą iš Kalifornijos į Jungtinę Karalystę. Šaltinis pareiškė, jog jie turėtų tiesiog susitaikyti su tuo. 

Prie karalienės per Kalėdas įprastai prisijungia jos sūnus princas Čarlzas su žmona Camilla bei princas Williamas su žmona Catherine.

Gairės:

Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
toliau skaitykite
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų