Karalienė apsisprendė: atskleidė, kiek dar ketina gyventi saviizoliacijoje

Jungtinės Karalystės karalienė Elizabeth II, rūpindamasi savo sveikatos saugumu, iki pat šių metų pabaigos atšaukė visus oficialius renginius ir susitikimus tiek Buckinghamo rūmuose, tiek Windsoro pilyje, rašo „Dailymail“.

5

Skelbiama, kad karalienės komanda ieškojo įvairiausių būdų, kaip atrasti kompromisą, kad nereikėtų imtis tokių drastiškų veiksmų, deja, kitos išeities neliko. 94-erių karalienės sveikata – svarbiausia.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karalienės prašymas darbuotojams peržengė ribas: sulaukė protesto

„Atsižvelgdami į šiuo metu vyriausybės nurodytas taisykles ir stebėdami dabartinę situaciją, šiais metais atšaukiame visus renginius Buckinghamo rūmuose ir Windsoro pilyje. Buvo svarstomi įvairūs variantai, kaip šito išvengti. Tačiau norime rūpintis sveikata ir laikytis vyriausybės nurodymų, todėl taip ir nepavyko rasti jokio kompromiso.

Primename, kad dažniausiai oficialiuose renginiuose sulaukiame daugybės svarbių svečių, kas, pagal naujus nurodymus, jau pažeistų taisykles. Visi svečiai apie atšaukiamus renginius bus informuoti asmeniškai.

Spalį karalienė Elizabeth II grįš į Windsoro pilį“, - rašoma oficialiame karališkųjų rūmų pranešime.

Kalbama, kad šalyje aštrėjant koronaviruso situacijai, karalienė vėl izoliuosis kartu su sutuoktiniu princu Philipu, kadangi neatsirado pakankamai didelė darbuotojų dalis, kuri galėtų užsidaryti dviejose skirtingose rezidencijose.


Rašyti komentarą...
R
Raamutė
2020-12-10 18:06:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visiškai nelogiška ,kad tokio amžiaus žmogus nenori išeiti iš šios žemės ,dar rūpinasi saugumu ,instinktais
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų