Kanye Westo klipe – nuogų įžymybių orgija su Kim Kardashian ir Taylor Swift priešakyje

Skandalingasis reperis Kanye Westas per koncertą Los Andžele pristatė naujausio savo hito „Famous“ vaizdo klipą.

80 tūkst. gerbėjų minia išvydo netikėtus ir provokuojančius vaizdo efektus. Klipe galima išvysti visą būrį nuogų pasaulinio lygio garsenybių: modelį ir aktorę Amber Rose, buvęusį JAV prezidentą George'ą Bushą, žurnalo „Vogue“ redaktorę Anną Wintour, daininkę Rihanna ir buvusį jos vaikiną Chrisą Browną bei buvusų K. Westo žmonos Kim Kardashian mylimąjį Ray J. Didžiulėje lovoje kartu vartosi ir Caitlyn Jenner, Billas Cosby's, Donaldas Trumpas. Na o pats Kanye Westas per vidurį įsitaisęs tarp garsųjį savo užpakaliuką demonstruojančios Kim Kardashian ir visiškai nuogos daininkės Taylor Swift.

Priartinus vaizdą galima pamatyti, kad šiame kadre lovoje nuogi guli: 1. George'as W Bushas 2. Anna Wintour 3. Donaldas Trumpas 4. Rihanna 5. Chrisas Brownas 6. Taylor Swift 7. Kanye Westas 8. Kim Kardashian 9. Ray J 10. Amber Rose 11. Caitlyn Jenner 12. Billas Cosby's.

REKLAMA

Tiesa, K. Westas išlaiko intrigą ir bent kol kas neatskleidžia, kurios žvaigždės (jei tokių išvis buvo) jo klipe iš tiesų nusifilmavo nuogos, o kur – įžymybių antrininkai ar kompiuteriniais efektais sukurti vaizdai.

(39 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian nerimsta: naujoje fotosesijoje – visiškai nuoga

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian ir Kanye Westas yra viena žymiausių pasaulio porų


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų