Kanadiečių rokeriai „Simple Plan“ pirmą kartą koncertuos Lietuvoje

Birželio 1 d. sostinės „Forum Palace“ koncertų salėje savo vienintelį pasirodymą Lietuvoje surengs kanadiečių roko grupė „Simple Plan“. Nuo 1999 metų gyvuojantis kolektyvas, išleidęs 5 studijinius albumus ir pardavęs virš 8 milijonų įrašų visame pasaulyje, viešės mūsų šalyje pirmą kartą.

Monrealyje susikūrusią punk-pop grupę „Simple Plan“ sudaro nuo mokyklos suolo draugaujantys Pierre Bouvier (vokalas), Jeff Stinco (gitara), Sébastien Lefebvre (gitara), David Desrosiers (boso gitara) ir Chuck Comeau (mušamieji). Būtent „Paprastuoju planu“ pasivadinti juos paskatino 1998 m. ekranuose pasirodęs trileris „A Simple Plan“, kuriame vaidino Billy Bobas Thorntonas ir Bridget Fonda. Grupė yra išleidusi 17 singlų, tris koncertinius ir penkis studijinius albumus, iš kurių dveji sulaukė tikros komercinės sėkmės – tai „No Pads, No Helmets... Just Balls“ (2002) ir „Still Not Getting Any...“ (2004). Kiekvienas iš šių darbų daug kartų tapo platininiu ir buvo parduotas daugiau kaip dvejų milijonų kopijų tiražu vien tik Šiaurės Amerikoje, tuo tarpu albumas „Still Not Getting Any...“ šiuo metu pelnytai užima 8-ąją vietą geriausių punk-pop albumų dešimtuke.

REKLAMA

Nuo pat savo įkūrimo „Simple Plan“ aktyviai dalyvauja didžiausiuose muzikos festivaliuose, jie pasirodė ir 2010 m. Žiemos olimpinių žaidynių Vankuveryje uždarymo ceremonijoje. Grupė yra dievinama paauglių tarpe, interneto platybėse „Simple Plan“ vaizdo klipai yra peržiūrėti dešimtis milijonų kartų. Talentingo penketuko kūryba glaudžiai susijusi ir su animaciniu serialu „Scooby-Doo“, kuriam muzikantai sukūrė nemažai muzikos. Kino mėgėjams kanadiečių rokeriai taip pat yra pažįstami – 2004 m. „Simple Plan“ nusifilmavo smagioje komedijoje „Viena diena Niujorke“ („New York Minute“) kartu su Mary-Kate ir Ashley Olsen.

Grupės nariai yra įsteigę labdaros fondą „Simple Plan Foundation“, kurio pagrindinis dėmesys teikiamas paauglių skurdo, narkotikų ir savižudybių prevencijai. Prie šios kilnios „Simple Plan“ iniciatyvos gali prisidėti ir mūsų žiūrovai, nes nuo kiekvieno į grupės koncertą nupirkto bilieto 1 EUR keliauja į šį labdaros fondą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų