„Mes jau švenčiam!", - su tokiu šūkiu LNK eteryje pradėjo suktis šventinės kalėdinės vinjetės, kuriose laidų vedėjai vieni kitiems dovanoja dovanas.

Anksti prasidėjusios Kalėdos eteryje  – įspėjimas, kad visiems jau reikia rūpintis dovanomis savo artimiesiems, kaip tai padarė LNK.

Kalėdinės ir naujametės laidos – didžiausia dovana televizijos žiūrovams - jau filmuojamos, jose filmuojasi pusė šimto Lietuvos dainininkų, aktorių, dešimtys laidų vedėjų.  Nuo pasakų iki misterijų  - televizija filmuoja kelis šventinius specialiuosius renginius ir, be abejo, visų laukiamą „Žydrąjį žiburėlį“.

LNK laidų vedėjai, filmuodamiesi šventinėse televizijos vinjetėse,  užsikrėtė kalėdine nuotaika ir kalbėjosi apie dovanas, kurių lauktų metų sandūroje.

„Norėčiau gauti dovanų laisvo laiko ir išskristi su savo šeima prie šiltos jūros, - apie savo trokštamą kalėdinę dovaną atviravo LNK laidų „Valanda su Rūta“ ir „Nuo...iki...“ vedėja Rūta Mikelkevičiūtė. – Išskrisčiau be telefono ir kompiuterio, kad niekas negalėtų su manim susisiekti. Labai noriu ramybės. Šis pusmetis buvo neįtikėtinai įtemptas dėl karšto politinio sezono“.

REKLAMA

„KK2“ vedėja Ugnė Skonsmanaitė į kalėdines dovanas žiūri globaliai: „Noriu gero oro: daug  sniego, daug saulės, mažai vėjo ir mažai laipsnių“, - juokėsi Ugnė Skonsmanaitė.

Vytautas Šerėnas buvo kur kas proziškesnis – jo dovana vargiai tilptų po eglute. „Dovanų noriu „Toyota Land Cruiser 200“ arba didžiojo „Lexus“ visureigio. Visa kita turiu. Kam man tos didelės mašinos? Su amžiumi žmogus dairaisi patogumo. Jos minkštai važiuoja, galima net nestabdyti pervažiuojant gulintį policininką“, - šypsosis „Dviračio šou“ vedėjas.

Kitas LNK komandos narys – Algis Ramanauskas – prieš šventes nusiteikęs filosofiškai. „Noriu taikos pasaulyje“, - tvirtina Algis.

Jo partnerė Rimantė Kulvinskytė iš laidos „Dainuok, jei gali“ juokiasi iš Algio noro: „Jis kalba kaip visos  misės per „Mis pasaulis“ konkursą, bet ką padarysi, kad jis mūsų poroje yra gražesnis. Už tai mano kalėdinis noras yra daug geresnis: noriu, kad visos pasaulio moterys galėtų valgyti ir nestorėti“, - juokėsi Rimantė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų