REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

„Žvaigždės“ nori prabangios vestuvių puotos. Tačiau meilės už pinigus nenusipirksi.

Šį savaitgalį Niujorke įvyko buvusios pirmosios Prancūzijos ponios Cecilios Ciganer-Albeniz ir viešųjų ryšių kompanijos vadovo Richardo Attiaso vestuvės.

REKLAMA
REKLAMA

Cecilios ir Richardo šventė buvo gana įprasta: dalyvavo 150 svečių, jaunieji apsilankė Brodvėjaus miuzikle „Mamma Mia“, o pokyliui išsinuomojo 65 Rokfelerio centro aukštą.

REKLAMA

Čia vyko C. Albeniz ir Richardo Attiaso vestuvės

Kaip tuokėsi kitos ne mažiau garsios poros primena Vokietijos dienraštis „Die Welt“.

Vieta: palmės, jachta ar pilis?

Niujorkas - pernelyg neįprasta vieta įžymybių vestuvėms. Pastaruoju metu jos itin mėgsta tuoktis po palmėmis - skaisčios saulės nutviekstas paplūdimys su vaizdu į jūrą atstoja ir bažnyčią, ir santuokų rūmus. Kad į tokią asmeninę ceremoniją nesibrautų turistai, smalsuoliai ar paparacai, įžymybės vestuves kelia nuosavoje saloje arba tiesiog ją išsinuomoja.

REKLAMA
REKLAMA

Šiais metais Holivudo „žvaigždė“ Eddie Murphy pirmasis iškėlė vestuves paplūdimyje Bora Bora saloje netoli Taičio. Jo žmona tapo filmų prodiuserė Tracey Edmonds. Nors vestuvės vyko itin romantiškoje vietoje, santuoka tetruko dvi savaites.

„Google“ įkūrėjas Larry Page taip pat pasirūpino, jog jo vestuvės įvyktų vienoje iš Britų Virginijos salų - šimtai svečių ten buvo nuskraidinti privačiu lėktuvu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Salos su prabangiais apartamentais, baseinu ir teniso kortais nuomos kaina - 30.000 eurų dienai. Milijardieriams, aišku, tai tėra grašiai. Tačiau kartais įžymybėms tokia prabanga ir visai nieko nekainuoja – pavyzdžiui, jei sala priklauso jų draugui, kuris geranoriškai ją „paskolina“.

Kita madinga tendencija: vestuvių puota prabangioje jachtoje. Būtent taip San Tropeze (Pietų Prancūzija) 2006 metais susituokė Pamela Anderson ir Kidas Rockas. P. Anderson vilkėjo ne nuotakos suknelę, o baltą bikini.

REKLAMA

Pamela Anderson ir Kidas Rockas

Holivudo svajonių pora Bradas Pittas ir Angelina Jolie šią vasarą taip pat tuoksis prabangioje jachtoje prie Pietų Prancūzijos krantų. Planuojama, jog šventėje dalyvaus tik šeimos nariai ir keletas draugų. Didžiulę puotą, kurioje dalyvavo daugybė įžymybių, Bradas Pittas jau organizavo 2000 m., kai tuokėsi su Jennifer Aniston.

REKLAMA

Kitas garsenybes labiau žavi ne palmės ar jachtos, o romantiškos pilys. Pavyzdžiui, Tomas Cruise ir Katie Holmes susituokė itališkoje pilyje netoli Romos. Filmo „Nusivylusios namų šeimininkės“ „žvaigždė“ Eva Longoria su Toniu Parkeriu susituokė Prancūzijos pilyje, kur buvo kuriamas filmas „Marija Antuanetė“.

Itin mėgstamos yra Anglijos, Škotijos ir Airijos pilys. Vienoje Airijos pilyje susituokė ir Paulas McCartney bei jo buvusioji Heather Mills. JAV aktorės Ashley Judd ir lenktynininko Dario Franchitti vestuvių pokylis įvyko škotiškoje Skibo pilyje, kur anksčiau susituokė Madonna ir Guy Richie. Abiejose vestuvėse jaunikiai vilkėjo tradicinį škotišką sijoną.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Elizabethos Hurley ir Arun Nayar vestuvės 2007 m. vyko net dviejuose rūmuose: Anglijoje ir Indijoje. O garsiosios D. Britanijos poros Victorios ir Davido Beckhamų vestuvių pokylis įvyko pilyje netoli Dublino: jaunieji buvo apsirengę tarsi karaliai ir sėdėjo paauksuotame aksomu aptrauktame soste.

Victoria ir Davidas Beckham

Neįtikėtina, tačiau kartais žvaigždės kelia vestuves ir savo ar draugų namuose. Tačiau ir šiuo atveju prabangos neatsisakoma. „Beverly Hills 90210“ žvaigždės Tori Spelling ir jos pirmojo vyro Charlio Shanian vestuvės įvyko 56.000 kv. m. nuotakos tėvų apartamentuose. Kai Elizabeth Taylor 90-ųjų pradžioje tuokėsi su dvidešimt metų jaunesniu Larriu Fortenskiu, savo Neverlando rančą pokyliui pasiūlė nuotakos draugas Michaelas Jacksonas.

REKLAMA

Svečiai: kuo daugiau

Nesvarbu, kur vyktų vestuvės –  pilyje, paplūdimyje ar pavėsinėje šalia namų, įžymybės pageidauja, kad šventėje dalyvautų šimtai svečių.

Cecilios Ciganer Albeniz vestuvėse dalyvavo 150 žmonių – tai palyginus mažai. Pavyzdžiui, Brado Pitto ir Jennifer Aniston, Nicole Kidman ir Keitho Urbano vestuvių pokylis sulaukė 200 svečių, Beckhamų, Michaelo Douglaso ir Catherinos Zeta Jones – 250, Mariah Carey ir Tommy Mottolos, Paulo McCartney ir Heather Mills - 300, o Donaldo Trumpo ir pirmosiose Tori Spelling vestuvėse dalyvavo 400 žmonių.

REKLAMA

Kai tuokėsi Eddie Murphy ir Tracey Edmonds bei Liza Minelli ir Davidas Gestas, į pokylį atvyko 500 draugų ir bičiulių. Tačiau lyderis šioje kategorijoje – seras Eltonas Johnas. Dainininko ir jo „išrinktojo“ Davido Furnisho vestuvių puotoje trypė 700 svečių.Mada: dizainerių konkurencija

Koks svarbus asmuo įžymybių vestuvėse yra dizaineris, parodė ir C. Albeniz atvejis: apie vestuvių planus pirmiausia paskelbė ne patys sužadėtiniai, o Versace mados namai. Tačiau buvusi pirmoji Prancūzijos ponia, matyt, neliko sužavėta Versace reklamine kampanija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tarp įžymybių garsūs dizaineriai ypač geidžiami. Pavyzdžiui, Ashley Judd bei Katie Holmes prie altoriaus ėjo vilkėdamos Giorgio Armani suknelėmis.

Tomas Cruise'as ir Katie Holmes

Tačiau jei „žvaigždė“ turi pažįstamų dizainerių, pasisiūdinti vestuvinį rūbą būna paprasčiau. Pavyzdžiui, Elzabeth Hurley vestuvių ceremonijos metu vilkėjo savo draugės Donatellos Versace kurtą apdarą, o Madonnai vestuvinę suknelę modeliavo jos draugė Stella McCartney.

REKLAMA

Kartais „žvaigždės“ imasi mėgdžioti kitų įžymybių vestuves. Pavyzdžiui, dainininkė Mariah Carey ir „Sony Music“ bosas Tommy Mottola norėjo, kad jų šventė būtų panaši į princo Charleso ir princesės Dianos vestuves. Suknelė, nuometas ir diadema – viskas buvo kaip pas princesę Dianą.

Įžymybės mėgsta pasipuikuoti ir nuometais: čia rekordininkė Mariah Carey, jos nuometas siekė aštuonis metrus, tuo tarpu kitos garsios nuotakos Victorios Beckham nuometas buvo tik šešių metrų ilgio.

REKLAMA

Šou: privatūs koncertai, fejerverkai

Išskirtinei vestuvių vietai reikia ir ypatingo šou. Didžiulis fejerverkas yra tiesiog būtinas. Brado Pitto ir Jennifer Aniston vestuvių metu naktinį dangų nušvietė rožinės širdelės, tačiau tai nepadėjo išsaugoti meilės.

Kitas būtinas vestuvių pokylio atributas - gėlės. Brado Pitto ir Jennifer Aniston vestuvėms buvo užsakyta 50.000 gėlių, o Paulas McCartney bei Heather Mills puokštėms išleido 160.000 eurų.

REKLAMA
REKLAMA

Įžymybėms, aišku, paprastų vestuvių muzikantų paslaugų nereikia. Tačiau jos mielai sutinka, kad jų šventėje pasirodytų popžvaigždės. Pavyzdžiui, Michaelo Douglaso ir Catherine Zeta Jones vestuvėse gyvai koncertavo „Simply Red“ vokalistas Mickas Hucknallas ir „Grammy“ premijos laureatė Bonnie Tyler, o Beckhamų vestuvėse -  jų draugas Eltonas Johnas.

Tačiau geriausia, kai pats jaunikis yra popžvaigždė. Pavyzdžiui, Eltonas Johnas per vestuves mylimajam Davidui Furnishui atliko savo garsų kūrinį „Your Song“. Netgi Tomas Cruise'as, kurio dainavimo gabumai nėra tokie žinomi, savo nuotakai ir svečiams atliko dainą „You’ve Lost That Loving Feeling“.Prašmatnios vestuvės, greitos skyrybos

Praeitais metais žurnalas „Forbes“ sudarė brangiausių įžymybių vestuvių dvidešimtuką: išlaidos vestuvių puotai šiame sąraše siekia nuo 250.000 iki 3,5 mln. JAV dolerių. Tačiau ne visoms įžymybėms prabangi vestuvių puota atnešė laimę: 40 proc. santuokų jau iširo.

Pirmoje sąrašo vietoje - Lizos Minnelli ir Davido Gesto vestuvės, kurioms buvo išleista 3,5 mln. JAV dolerių. Tačiau šių įžymybių santuoka tetruko vos metus.

REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų