Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Darbo savaitei artėjant į pabaigą, vertėtų pagalvoti ir apie tai, kaip pasilepinti savaitgalį, kad į naujus darbus kibtume su dviguba energija ir pasisėmę gerų emocijų.

Darbo savaitei artėjant į pabaigą, vertėtų pagalvoti ir apie tai, kaip pasilepinti savaitgalį, kad į naujus darbus kibtume su dviguba energija ir pasisėmę gerų emocijų.

REKLAMA
REKLAMA

Penktadienį 20 val. „Šiaulių arenoje“ Šiauliuose koncertą surengs legendinė britų roko grupė „Smokie“. Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinti grupė šį kartą koncertuos kartu su simfoniniu orkestru.

 

19 val. Klaipėdos „Švyturio arenoje“ vyks unikalaus balso savininko, kompozitoriaus, aktoriaus, drabužių dizainerio – Vito – koncertas. Didžioji jo kūrybos dalis – tai klasikinės operos ir šiuolaikinės muzikos sintezė. Vito muzikiniai klipai nepakartojami, o vos įžengęs į sceną dainininkas užvaldo salę nuo pirmojo garso ir pirmosios koncerto sekundės. Apie jo legendinį balso tembrą žino bene kiekvienas.

 

 

19 val. Klaipėdos koncertų salėje „Vakaris“ vyks akustinis dainininko Andriaus Mamontovo koncertas. Šis koncertas – tai paskutinė galimybė pamatyti A. Mamontovą Klaipėdoje 2012 metais. Prieš tai buvusiame interviu Andrius prasitarė: „Kitąmet suplanavau tik keturis pasirodymus Lietuvoje.“ Užbaikite senuosius metus skambant geriausiems atlikėjo kūriniams akustiniame gyvo garso koncerte.

REKLAMA
REKLAMA

 

21 val. Palangoje, „Vandenio muzikos klube“ vyks grupės „Amberlife“ koncertas. Metus laiko gyvenęs, dirbęs ir kūręs įspūdingo grožio saloje Islandijoje, iš Klaipėdos kilęs žinomos grupės „Amberlife“ dainininkas Edgaras Lubys su grupe Lietuvos publikai ketina pristatyti savo naujausią programą.

Šeštadienį 19 val. „Pramogų arenoje“ Vilniuje koncertą surengs legendinė britų roko grupė „Smokie“. Milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinti grupė šį kartą koncertuos kartu su simfoniniu orkestru.

19 val. Kauno „Žalgirio arenoje“ vyks unikalaus balso savininko, kompozitoriaus, aktoriaus, drabužių dizainerio – Vito – koncertas.

17 val. Kauno aktyvaus laisvalaikio centre „Kablys“ vyks kasmetinis „Lietuvos beatbox čempionatas 2012“. Šeštadienį prasidėsiantis renginys truks beveik pusę paros, todėl turės dvi dalis: dieninę (skirtą jaunimui), kurioje ir išaiškės naujas beatbox čempionas bei vakarinę (skirtą pilnamečiams ir didžiajai koncertų daliai).

REKLAMA
REKLAMA

18 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje Jūsų lauks Marijono Mikutavičiaus ir grupės akustinis koncertas. Atlikėjas žada, kad koncerte skambės beveik visos populiariausios dainos, sukurtos tiek jo paties, tiek bendradarbiaujant su kitais autoriais. Kai kurias iš jų prireikė rimtai permąstyti, norint suteikti kitokį skambėjimą.

 

18.30 val. Vilniaus mažajame teatre jūsų laukia vokalistės Onos Kolobovaitės ir pianisto Justo Šerveniko bendras kūrybinis projektas „Gražiausi pasaulio meilės romansai“. „Abu esame taip įkvėpti naujos programos, kad negalime sulaukti susitikimo su publika ir su ja pasidalinti šia nuostabia muzika“, – degančiomis akimis dėstė vokalistė.

 

 

19 val. Klaipėdos renginių salėje „Vakaris“ vyks dainininko Gyčio Paškevičiaus ir grupės gyvo garso koncertas.

 

21 val. Vilniuje „Studio 9“ viena ryškiausių Lietuvos funk stiliaus muzikos grupių rengia kalėdinį vakarėlį savo ištikimiausiems gerbėjams. Šis koncertas – paskutinis viešas „Bekešo vilkų“ koncertas šiais metais prieš pasineriant į pirmojo jų albumo įrašymo darbus. Žiūrovai turės išskirtinę progą išgirsti visas geriausias būsimo albumo dainas ir nepakartojamai praleisti šaltą žiemišką vakarą.

REKLAMA
REKLAMA

Sekmadienį 18 val. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyks dainininko Ovidijaus Vyšniausko akustinis koncertas. Vilniaus Šv. Kotrynos bažnyčioje vyksiančio pasirodymo metu skambės publikai jau puikiai žinomos ir visai naujos autorinės dainos.

20 val. Kauno kino teatre „Romuva“ vyks uždaromasis muzikos festivalio „Sidabrinė styga“ koncertas su dainininke Jurga Šeduikyte.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų