K. Middleton suknelės paslaptis: paaiškėjo jaudinantis faktas

Vakar kone visa užsienio žiniasklaida mirgėjo antraštėmis apie gimusį karališką kūdikį.

Būsimas kūdikis bus karalienės Elizabeth II, kuriai šeštadienį suėjo 92-eji, ir jos vyro princo Philipo šeštas provaikaitis.

Pirmadieį vakare kunigaikštienė apmalšino gerbėjų smalsumą parodydama, kaip atrodo jos kūdikis.

Praėjus šešioms valandoms po vaikelio gimimo, princas Williamas išvyko atsivežti kitų savo ir K. Middleton atžalų: princo George ir princesės Charlotte, o netrukus po to viešai su naujuoju vaikeliu pasirodė ir pati Kembridžo hercogienė.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karališkoji šeima su naujagimiu (Globalnews nuotr.)

Išėjusi iš ligoninės kartu su princu Williamu, K. Middleton vaikelį laikė ant rankų, o nuo jos pačios veido nedingo šypsena. Moteris buvo pasipuošusi raudona suknele ir atrodė taip puikiai, kad net sunku patikėti, jog dar šiandien ji gimdė.

Užsienio žiniasklaidoje paviešinta netikėta priežastis, kodėl K. Middleton pasirinko būtent raudonos spalvos suknelę. Teigiama, kad tokiu būdu išreikšta pagarba princesei Dianai.

Populiariausi vardai

Lažybininkai kaip populiariausius mergaičių vardus nurodo Mary, Alice, Victorią, Alexandrą ir Marią, o kaip populiariausius berniukų vardus – Arthurą , Albertą, Fredericką, Jamesą ir Philipą.

Jei kūdikis bus berniukas, jis pagal naująsias taisykles, kurioms pritarė 16 Sandraugos dominijų, įskaitant Kanadą, Australiją ir Jamaiką, sosto paveldėtojų eilėje neaplenks Charlotte, kaip būtų buvę anksčiau.

Pagal šį įstatymą, kuriuo Williamo vaikams panaikinama vyrų pirmenybė, jokie berniukai, gimę po 2011 metų spalio 28-osios nebegali aplenkti savo vyresniųjų seserų.

Williamas, kuris po savo tėvo princo Charleso turi tapti karaliumi, ir Kate susipažino Šv. Andriejaus universitete Škotijoje. Jie susituokė Vestminsterio abatijoje Londone 2011 metų balandžio 29 dieną.

Apie kūdikio gimimą bus paskelbta ir tradiciniais, ir šiuolaikiniais metodais.

Ant stovo Bakingamo rūmų teritorijoje bus padėtas rašytinis skelbimas visuomenei. Tuo pačiu metu Kensingtono rūmai naujienas paskelbs socialiniame tinkle „Twitter“.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų