K. Lavrinovičius: merginos, netekėkite už krepšininkų

„Aš nesmerkiu merginų, kurios renkasi turtingus vyrus. Teisingai daro – juk jos nori būti užtikrintos dėl savo vaikų ateities, – sako krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius. – Tik per daug nesižavėkite krepšininkais, o jei jau kurį įsimylėjote, apsišarvuokite geležine kantrybe, nes kol jis treniruosis ar žais rungtynėse, jūs viena turėsite rūpintis namais.“

Šį pirmadienio vakarą 20.20 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... iki“ K. Lavrinovičius atskleis visą tiesą, koks gyvenimas laukia moterų gyvenant su krepšininkais. Kšištofo žmona Tatjana viena augina tris poros vaikus, savo sutuoktinį mato tik kartą per savaitę.

Kšištofas prisipažįsta, kad jiems abiem buvo be galo liūdna, jog vos gimusia dukrele vyras galėjo pasidžiaugti tik tris dienas – tuo metu kaip tik teko ruoštis Europos krepšinio čempionatui. Paklausta, kodėl Tatjana gimdyti vyko į Permę, gal nepasitikėjo Lietuvos gydytojais, moteris atsako labai paprastai – niekas čia man nebūtų padėjęs prižiūrėti du sūnus ir ką tik gimusios dukros.

REKLAMA

K. Lavrinovičius patikina, jog, skirtingai nei daug kas galėtų pagalvoti, jo žmona žino pinigų vertę ir brangiai kainuojančiomis grožio procedūromis nepiktnaudžiauja.

Tiesa, krepšininkas prisipažįsta draugystės pradžioje davęs velnių Tatjanai dėl įsigyto ypač brangaus vardinio drabužio. „Bet tik tam, kad sugėdindamas patikrinčiau jos reakciją. Savo mylimajai man nieko negaila“, – sako Kšištofas.

Vos prieš du mėnesius dukrą Rusijos mieste Permėje pagimdžiusi Kšištofo žmona Tatjana grįžo į Lietuvą. Moteris neslepia – tik dėl mylimo vyro ji apsisprendė visam laikui apsigyventi čia. Tatjana 2004-aisiais tapo „Mis Rusija“ ir po to iškart susipažino su būsimu vyru. Maskvoje krepšinio varžybose ją užkalbino šalia sėdėjęs Kšištofas, o toliau, kaip sako pora, žodis po žodžio, viskas ėjo kaip per sviestą.

„Namuose Kšištofas – visai kitoks nei jūs įpratę jį matyti. Nors prie žmonių to neparodo, jis romantiškas vyras, nepamiršta man ir be progos padovanoti gėlių“, – šįvakar laidoje „Nuo... Iki“ 20. 20 val. per LNK pasakos Kšištofo žmona Tatjana.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų