K. Kardashian ir K. Humphriesas dvi valandas kalbėjosi su juos sutuokusiu kunigu

Po dviejų valandų trukmės pokalbio su kunigu ir buvusiu vyru Krisu Humphrieso Kim Kardashian atrodė išsekusi. Televizijos žvaigždė K. Kardashian neseniai buvo pastebėta išeinanti iš savo buvusio vyro K. Humphrieso namų Minesotoje.

Kiek išsekusi ir prislėgta ji išėjo su juos rugpjūtį sutuokusiu kunigu Joel Johnson. Kim ir Krisas praleido apytiksliai dvi valandas, kurių metu aptarė nesėkmingos santuokos ypatumus bei išklausė kunigo patarimų.

Kim Kardashian (nuotr. Alloverpress.ee)Kim Kardashian (nuotr. Alloverpress.ee)

Realybės žvaigždė, kuriai, regis, prireikė pertraukėlės nuo įtemptos diskusijos, buvo nufotografuota kalbanti telefonu. Spėjama, kad mergina skambino į Kaliforniją savo šeimai, todėl, norėdama šiek tiek privatumo, išėjo pakalbėti už durų. Po pokalbio su buvusiu vyru Kim, lydima savo apsauginio, patraukė į oro uostą.

Kim Kardashian (nuotr. Alloverpress.ee)Kim Kardashian (nuotr. Alloverpress.ee)

Kaip praneša vienas šaltinis, Kim pildydama skyrybų dokumentus, prisipažino nesanti tikra, kad nori nutraukti santuoką. „Žinoma, šio susitikimo negalime vadinti susitaikymu ar bandymu tai padaryti, bet durys dar nėra užvertos“, – tikino šaltinis.

REKLAMA

Tai buvo pirmasis toks rimtas pokalbis po jų skyrybų. Dar kito šaltinio teigimu, Kim norėjo būti tikra, kad ji ir Krisas viską baigė ir neliko jokių neaptartų klausimų. Pasak TMZ, pora priėmė abipusį sprendimą daugiau nekontaktuoti, nesusitikinėti ir esant reikalui bendrauti tik per jų atstovus.

Kim Kardashian (nuotr. Alloverpress.ee)Kim Kardashian atrodė pavargusi (nuotr. Alloverpress.ee)

Taip pat pranešama, kad Kardashian uždraudė televizijos kanalui „E!“ rodyti bet kokiu siužetus susijusius su jos ir Kriso skyrybomis. TMZ teigimu Kim nenorinti, kad jos privatus gyvenimas ir skyrybos būtų naudojamos kaip medžiaga realybės šou filmavimui.

Kim motina Kris Jenner sako, kad jos duktė 2 milijonų dolerių vertės sužieduotuvių žiedą pasilieka sau. Nors Krisas ir norėjo susigrąžinti žiedą su 20,5 karatų deimantu, jo prašymas buvo atmestas. „Tai dovana, o dovanos – negrąžinamos“, – kalbėjo K. Jenner.

Jenner tikisi, kad jos dukra greitu metu susitaikys su skyrybomis bei primygtinai reikalauja žiniasklaidos, kad pranešimai apie 10 milijonų dolerių pelną iš santuokos, būtų paneigti.


Rašyti komentarą...
T
Tadz
2011-11-10 10:10:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar viena holivudo kek****
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų