K. Ivanova: slapčia svajojau apie „Mis Gracija“ titulą

Trečiadienio vakarą Palangoje dėl „Mis Lietuvos“ karūnos rungėsi keturiolika žavių merginų. Daugiausia komisijos narių ir žiūrovų simpatijų pelnė 21-erių Ieva Gervinskaitė. Šiandien Balsas.lt kalbino „Mis Gracija“ titulą pelniusią ir daug šansų nugalėti turėjusią grupės „Yva“ narę Kristiną Ivanovą.

Kaip jaučiatės pasibaigus renginiui „Mis Lietuva 2011"?

Jaučiuosi puikiai, renginys buvo nuostabus. Džiaugiuosi, kad dalyvavau, tai buvo tarsi mini mokykla. Esu pilna įspūdžių iš konkurso. Renginys buvo teatrališkas pasirodymas, tam daug repetavome, turėjome puikią choreografę, kuri mus ruošė ne tik fiziškai, bet ir psichologiškai. Grožio renginys vien pobūdžiu yra specifinis ir reikalauja psichologinio pasiruošimo, todėl patirtis, gauta konkurse, liks visam gyvenimui.

„Mis Lietuva“ dalyvės po konkurso linksminosi klube (nuotr. Fotodiena.lt/Dimitrijus Radlinskas)

Ar neliūdite, kad nelaimėjote „Mis Lietuva“ titulo?

Neliūdžiu, kaip tik labai džiaugiuosi „Mis Gracijos“ titulu. Giliai širdyje apie šį titulą ir svajojau. Manau Ievutė tikrai verta „Mis Lietuvos“ karūnos. Aš netgi po pirmos repeticijos priėjau prie jos ir pasakiau: „Ievute, ruoškis!“. Jaučiau, kad laimės ji ir tikrai atspėjau. Mane žavi jos visuma.

REKLAMA

Kristina Ivanova (nuotr. Fotodiena.lt/Dimitrijus Radlinskas)Kristina Ivanova (nuotr. Fotodiena.lt/Dimitrijus Radlinskas)

Ar spėjote susidraugauti su kitomis dalyvėmis?

Taip, vakar po konkurso ėjome pašėlti, pašokti. Labai susidraugavome, dalyvės nuostabios. Šaunus keturioliktukas. Merginos išsilavinusios, kultūringos ir labai supratingos.

„Mis Lietuva“ dalyvės po konkurso linksminosi klube (nuotr. Fotodiena.lt/Dimitrijus Radlinskas)

Kokia Jūsų nuomone turėtų būti „Mis Lietuva“?

Tokia kaip Ieva ir turėtų būti „Mis Lietuva“. Ji simpatiška, graži, tikra lietuvaitė. Jos ilgi nuostabūs plaukai, žavi šypsena, viliokiškas apgamėlis ant veido, nuoširdumas sudaro puikią visumą. Ieva bendraujanti, nebijanti iššūkių, nebijanti scenos, nors man sakė, kad jauduliukas buvo, bet visoms merginoms buvo. Mes su ja pasidalinome patirtimi, patariau jai, kaip bendrauti su žurnalistais ir panašiai, jeigu jai reikės kokios pagalbos, mielai padėsiu.

Miss Lietuva 2011 Ieva Gervinskaitė (nuotr. Fotodiena.lt/Dimitrijus Radlinskas)Miss Lietuva 2011 Ieva Gervinskaitė (nuotr. Fotodiena.lt/Dimitrijus Radlinskas)

Šio konkurso dalyvės turi būti neabejingos labdaringai veiklai, ar jūs ja užsiimate?

Manau, kad žmogus tuo užsiimtų, nebūtina dalyvauti konkurse. Yra šeimų, su kuriomis pradėjau bendrauti dar iki konkurso. Tai daugiavaikės šeimos, kurioms yra sunkiau. Padedu kuo tik galiu: drabužiais, knygomis, taip pat raginu savo drauges, grupės koleges prisidėti.

Kaip jaučiatės pasibaigus konkursui?

Norėčiau šią dieną skirti sau, galbūt nuvažiuosiu pailsėti prie jūros į Nidą ar Juodkrantę. O rytoj jau repetuosiu su savo šokių partneriu Tadu Rimgaila, ruošimės šokių projektui. Po „Mis Lietuva“ konkurso jaučiu įgavusi daugiau jėgų, pasisėmusi idėjų.

Kristina Ivanova ir Tadas Rimgaila (nuotr. TV3)Kristina Ivanova ir Tadas Rimgaila (nuotr. TV3)Taip pat skaitykite:

„Mis Lietuva 2011“ titulą pelnė studentė I. Gervinskaitė


Rašyti komentarą...
j
jonas
2011-07-07 15:16:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
kur tokia isrinkta grazuole mes galime issiusti rinko bet isrinko tikrai nekokia jau i pasaulio mis geriau nesiusti
Atsakyti
0

I
Ivairios
2011-07-08 10:02:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, tai ar mažai lietuvaičių, kad tokiuose konkursuose leido dalyvauti K.Ivanovą? Taisyklės visiems lygios, tai kodėl ji pozavusi nuoga, turi teisę dalyvauti mis rinkimuose? Tai tada galima ir daugiau punktų pažeisti, pvz. gali dalyvauti "išimtinai" ir ištekėjusios.. Na simpatiška mergina ir tiek, kam ten lįsti į tuos konkursus? Beje, mieste matome tiek nuostabaus grožio merginų, kodėl jos neina į konkursus? Nes konkursuose dalyvauja tik vidutinio grožio merginos, pasigendame tikrai vertų šio titulo..
Atsakyti
0

S
Staska
2011-07-08 12:24:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvoje tikrai yra žymiai gražesnių merginų, negu tos, kurios dalyvauja ir laimi konkursus "mis Lietuva". Kažkokios ne tokios (ni siski, ni piski), net gėda žiūrėti... Eilinė merga ta Ivanova ir tiek. O "mis Lietuva'11" gal ir nieko, bet iki tobulybės jai dar toloka. Na o gražiausia, manau, ta kuri laimėjo 2000 metais.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų