K. Ivanova iš blondinės pirmą kartą tapo brunete

Didžiausiems pavyduoliams ir šmeižikams, nuolatos aiškinantiems, kad grupė „Šarkos“ nepopuliari, o dainininkių grožis – smarkiai išblėsęs, netrukus bus skeltas galingas atsakomasis smūgis.

Mat triukšmingai išsiskyrusios su Natalija Bunke, merginos ne tik koncertuoja, bet ir nebijo eksperimentuoti su savo išvaizda. Bandymas, kuriam Kristina Ivanova ir Gintarė Valaitytė ryžosi prie LNK laidos „Karamelinės naujienos“ kamerų, išties rizikingas. Kristina pirmą kartą gyvenime iš blondinės ryžosi virsti brunete. O „vovere“ pravardžiuojama Gintarė nusprendė dar labiau pasiryškinti savo raudonas garbanas. Eksperimentą LNK žiūrovai pamatys šio antradienio vakarą 20.55 val.

„Kiekvienos moters gyvenime įvyksta pokyčiai. Ypač prieš šventes norisi pasikeisti. Tai aktualu moterims, kurios yra matomos”, - sakė Kristina Ivanova.

Nors Kristina aiškina, kad būti graži stengiasi tik dėl savęs ir žiūrovų, visas pramogų pasaulis ūžia, kad čia - ir mylimo vyro nuopelnas. Būti įspūdinga savo mylimajam, muzikantui Vytautui Bikui, nori ir Gintarė. Juk šiai žvaigždei kolegės ir taip nuolatos priekaištauja, kad ji nespėja nei su naujausiomis tendencijomis, nei su mada. „Galiu išduoti paslaptį – aš niekada nepešiojau antakių. Kristina mane prieš mėnesį pasodino ir pasakė „Gintare, reikia”. Na, jei reikia, tai reikia”, - juokėsi Gintarė.

REKLAMA

Kartais prieš kitas šou pasaulio gražuoles Gintarė – lyg vargšė pelenė. Nei silikonų, nei dirbtinių blakstienų, nei priaugintų nagų. Kristina ją amžinai auklėja, kad reikia pasitempti.

„Aš tikrai ne iš tų moterų, kurios atsikelia, vaikšto ir eina miegot visada gražios – su priklijuotomis blakstienomis ir padažytomis lūpomis. Aš scenoje naudoju daug makiažo, todėl realiame gyvenime norisi tiesiog pailsėti”, - prisipažino Gintarė.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų