K. Ivanova ir kitos garsenybės neatsipyrė azijietiškams užkandžiams

Trečiadienio vakarą sostinėje duris atvėrė naujas restoranas „Shanti“. Į jo atidarymo vakarėlį rinkosi pramogų šou verslo atstovai ir kiti žymūs, puikiai pažįstami veidai. Visi buvo supažindinami su rytietiška aplinka. Įmantrius kokteilius ir užkandžus kvietė paragauti virtuvės mitų griovėjai Alfas Ivanauskas ir Ali Gadžijevas.

Tą kartą virtuvės mitų griovėjai kaip reikiant pasistengė ir pristatė azijietiškus užkandžius. Juos skanavo, aptarinėjo ir įdėmiai A. Ivanausko ir jo bičiulio pasakojimų klausėsi susirinkę svečiai. Jų gretose buvo stilistas Mantas Petruškevičius, dizaineris Aleksandras Pogrebnojus, verslininkas Aivaras Stumbras su žmona Inga ir kiti.

Naujo restorano atidarymo neaplenkė ir grupės „ŠarkA“ narės: Gintarė Valaitytė ir Kristina Ivanova. Pastaroji buvo puikios nuotaikos ir išsiskyrė savo išvaizda. Mergina tarsi priderino savo apdarus prie kavinės interjero. Tą vakarą dainininkė vilkėjo suknią su rytietiškais motyvais.


Rašyti komentarą...
k
kas
2012-02-15 22:48:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
cia taip nustate pagal kokius kriterijus ,kad garsenybe?vemt norisi nuo tu ivardinimu,ar nezinot is tikruju kas yra garsenybes?
Atsakyti
0

r
rimaz
2012-02-16 00:36:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tustybei klijuot garsenybes etikete- neprideda solidumo portalui..
Atsakyti
0

b
bAAL
2012-02-16 19:40:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
KOKIA BL. TA IVANOVA GARSENYBE. EILINE PATVORINE. PILKA KAIP PILKIAUSIA PELE. PATI SAKO KAD JAU ISHLEIDO VISUS SAVO PINIGUS IR DAR PASISKOLINTUS AKAD CIA ANT KIEKVIENO KAMPO APIE JA RASINETU. GARSENYBE BL ATSIRADO. KUO GARSI TA GARSENYBE?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų