K. Brazauskienė įsileido žurnalistus į naujus rūmus su kolonomis

Lietuvos prezidento Algirdo Mykolo Brazausko našlė Kristina Brazauskienė pagaliau pasiryžo parodyti dar neregėtus  savo šeimos turtus.  Trečiadienio vakarą ji  pirmą kartą LNK „Karamelinių naujienų" kūrybinę grupę ir visą Lietuvą kviečia į ką tik pastatytą, dažais ir prabanga kvepiančią sodybą Trakų rajone, ant Margio ežero kranto.

„Tą žemę aš įsigijau pagal skelbimą. Kainavo gan pigiai, nes sklypas buvo tikras šabakštynas", - apie naują nekilnojamąjį turtą sakė K. Brazauskienė.

Kristina prisipažino, kad žemę  pirko vien dėl A. M. Brazausko. Nes po skyrybų su  pirmuoju vyru Antanu Butrimu moteris išėjo iš namų ir neturėjo kur dėtis.

„Algirdas man kartojo:  „Kriste, kur tu dėsies„? Tai va, Kristė ir sugalvojo... Labai norėjau, kad kolonos būtų. Tokį ir rinkausi namo projektą. Jis pritarė“, - pasakojo K. Brazauskienė.

Ekskursija po naujuosius K. Brazauskienės namus - jau šio trečiadienio vakarą laidoje „Karamelinės naujienos" 20.25 val. per LNK.


Rašyti komentarą...
m
manau
2012-05-09 14:03:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
ponia gali ten ir persikelti gyventi.
Atsakyti
0

r
rado kuom pasigirti?
2012-05-10 22:23:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvos turta susigrobe Brazauskas su savo gimine ir parankiniais ir dar dabar giriasi. Turekite bent kiek gedos....visa TAUTA nuskurdinta zemiau skurdo rybos per tokius valstybes vagis,kaip Brazauskai . Fiu ...!!!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų