Justinas Jankevičius kaltina DELFI dėl suklastoto įrašo: susitiksime teisme

Vakar pasklidusi žinia apie vienos gražiausių šalies porų skyrybas – komiko Justino Jankevičiaus ir dainininkės Justės Arlauskaitės-Jazzu – sukėlė audrą internete. Pora atsisakė komentuoti situaciją, tačiau naujienų portalas „Delfi.lt“, įtariama, perkūrė J. Jankevičiaus žodžius ir smarkiai supykdė komiką.

30

(30 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justinas Jankevičius kaltina „Delfi.lt“ dėl suklastoto įrašo: susitiksime teisme

Pirmadienio vakarą socialiniame tinkle J. Jankevičius pasidalino naujienų portalo „Delfi.lt“ straipsnio apie skyrybas ištrauka, kur garsus šalies vyras teigia, kad buvo iškraipyta jo pasakyta frazė.

„Žinote, pakomentuosiu taip. Aš pats geriausias portalas Lietuvoje“, - tokią Justino citatą paskelbė portalas. Po straipsnio paviešinimo Justinas socialiniame tinkle paprašė redakcijos nekraipyti jo frazės ir paviešinti tikslų interviu sakytą tekstą.

„Brangieji delfi.lt, mūsų pokalbio įrašą tikrai turite. Jeigu nepaviešinsite mano tikslios frazės, būsiu priverstas pasitarti su teisininkais dėl galimo kreipimosi į teismą dėl šmeižto. Ačiū“, - rašė Justinas. Tai užkūrė dar didesnę audrą, nes minėto portalo žurnalistė nesiruošė nusileisti ir tikino, kad tai – tiesą atitinkantis sakinys.

REKLAMA

„Justinai, įrašą turime. Jis išrašytas žodis žodin. Gal jūs tiesiog neprisimenate, ką kalbėjote? Galime jį ir paviešinti skaidrumo labui“, - atsikirto „Delfi.lt“ pramogų portalo redaktorė. Po geros valandos įrašas buvo patalpintas, tačiau kova nesibaigė. Gavęs portalo atsaką, Justinas Jankevičius paskelbė, kad įrašas yra suklastotas, todėl paprašė visų gerbėjų pasidalinti apie esančią neteisybę.

Viešiname neredaguotą Justino Jankevičiaus pareiškimą socialiniame tinkle „Facebook“:

Į diskusiją įsivėlė šimtai žmonių, kurie ne tik reiškė pyktį tokiems poelgiams, bet ir tikino, kad įrašas – akivaizdžiai suklastotas.

„Iš pirmo žvilgsnio matosi, kad iškirpta“, - rašė žymus socialinių tinklų komentatorius Robertas Meška. Jam paantrino ir daugiau profesionalių montuotojų, kurie, įvertinę originalų įrašą, teigė matantys padarytas korekcijas.

Gali būti, kad telefonu darytame interviu galėjo atsirasti trukdžių, kurie lėmė, kad žurnalistė prastai išgirdo Justino Jankevičiaus atsakymą. Visgi tokio nesusipratimo nepateisina daugelis žurnalistų, kurie teigia, kad „Delfi.lt“ žurnalistės bendravimas su komiku peržengė visas ribas.

„O kas esate jūs, Justinai? Įdėti pokalbio įrašą čia ar viešai į straipsnį?“, „Būtent, Karoli, bijau, kad kažkam teks paraudonuoti“, „Justinai, atnaujinkite tą straipsnį ir išgirskite tai, ko nepamenate“, - taip socialiniame tinkle Justinui rašė portalo pramogų žurnalistė.

Naujienų portalas „Delfi.lt“ savo atsako dar nepateikė.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų