REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
7
Justina Partikė su šeima (tv3.lt fotomontažas)

Lietuviškąja Kim Kardashian vadinamos grožio specialistės Justinos Partikės ir jos mylimojo Vytenio Partiko namuose – šventė. Pora mini pirmąjį dukros Esteilos gimtadienį.

7

Lietuviškąja Kim Kardashian vadinamos grožio specialistės Justinos Partikės ir jos mylimojo Vytenio Partiko namuose – šventė. Pora mini pirmąjį dukros Esteilos gimtadienį.

REKLAMA

J. Partikė pasidalijo šventiniu sveikinimu bei parodė ūgtelėjusią mažylę.

„Mūsų mažylei 1. Niekaip negaliu patikėti, kad jau metai prabėgo ir dar šią akimirką ji buvo pas mane po širdele... Kovojome abi kaip didvyrės už jos atėjimą. Gimdymas nebuvo lengvas, reikėjo staigaus ir greito Cezario pjūvio, bet džiaugiausi kiekviena siūle, kuri visą gyvenimą man primins, kad turiu pačią nuostabiausią dovaną gyvenime. Neslėpsiu – visada svajojau apie dukrą, kuri būtų mažoji mano versija. Kurią galėčiau mylėti, mokyti, puošti, vesti gyvenime pačiu tiesiausiu keliu. Nesu tobula mama. Buvo ir klaidų, bet svarbiausia, kad abi augame ir mokomės.

Tobula ir nenoriu būt, noriu būti reali. Kad suprastų, jog gyvenime visko būna... Aš tokia laiminga esu, Esteilyte, kad tu esi mūsų dukra, sesė, mūsų šypsena. Tu esi tobula. Myliu iki beprotybės tave ir dėl tavęs, jei reikės –  keliais visą pasaulį apeisiu. Pažadu tau sukurti gražią vaikystę ir užauginti tave dora, protinga ir apsirūpinusia moterimi. Nes ir būdama sena, visada būsiu tau ne tik mama, bet ir geriausia drauge“, – feisbuke rašė moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad kiek anksčiau J. Partikė papasakojo apie motinystę bei šeimą.

Paklausta, kaip ketina paminėti dukros gimtadienį, moteris sakė, kad didelės puotos nekels. „Nieko įmantraus nedarysime. Dar maža ji labai. Paminėsime namie su artimiausiais žmonėmis, kurie yra Esteilytės gyvenime nuo pirmųjų jos akimirkų. Bus kukli, bet graži ir jauki šventė. Ji namie jaučiasi geriausiai ir laisviausiai. Norime jai suteikti gražias emocijas ir patogumą“, – sakė Justina.

REKLAMA

Kalbėdama apie dukrelę, pašnekovė ją vadino „tobula“ ir sakė, jog jokių sunkumų nekelia: „Labai rami mergaitė. Aišku, kad dantukų dygimas nėra niekam lengvas. Ji turi jau 6 dantukus ir 2 kalasi. Per Velykas bus jau visi 8 dantukai. Ji tikrai yra it angelas. Leidžia ramiai kavą išgerti, miega puikiai. Aišku, kad naktį keliasi keletą kartų, bet jau įpratau ir nebejaučiu nuovargio.“

Tiesa, Justina ne tik dirba grožio sferoje, bet ir studijuoja, todėl nenuostabu, jog kartais pagalbos paprašo ir savo sūnaus Leo. „Esu moteris raketa. Nežinau, kaip man taip pavyko viską suderinti, nes atrodė, kad neįmanoma... Kai nori, tuomet viskas ir įmanoma. Namai, vaikai, mokslai, darbai, komandiruotės, vaikai... Visi stebisi, kad dideliuose namuose neturime ir tvarkytojos. Pati viską sutvarkau. Kiekvieną dieną turiu planą ir rėžimą. Žinoma, kad ir Leo labai padeda. Prižiūri sesę, leidžia man pasiruošti atsiskaitymams. Tarp jų yra labai artimas ryšys ir jie vienas be kito negali. Prie pagalbos prisideda ir Vytenis. Visada jis neša Esteilytę naktį užmigdyti, nes vakare būnu pavargusi. Visi šeimoje turime pareigas, todėl esame labai gera komanda“, – atskleidė J. Partikė.

Paklausta, ar pagalvoja apie šeimos pagausėjimą, Justina tikino, kad kol kas tokių planų nėra: „Apie trečią vaiką planų kol kas nėra. Nežinau, ar norėčiau net. Negaliu sakyti griežtai, kad ne, nes gali viskas pasikeisti. Bet dabar 2 man yra tobulas skaičius. Noriu ne tik pagimdyti vaikus, bet ir suteikti kuo tvirtesnį pagrindą po kojomis. Reikės išleisti juos į gyvenimus, padėti įsigyti būstus, mašinas... Jaučiu tam atsakomybę.“

Tit vai mat. Tik ji...patrika gimde sunkiai.. OI, oI...
rEik taip susireiksminti. niekam jus neidomus.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų