Justiną Bieberį sumušusį vyrą visuomenė „sumalė į miltus“

Praėjusią savaitę užsienio žiniasklaida braškėjo nuo žinučių apie atlikėjo Justino Bieberio nesėkmę naktiniame klube, kuomet gerokai už jį didesnis vyras neva vienu smūgiu nutrenkė jį ant žemės. Internete išplitusiame vaizdo įraše matyti, kad Justinas Bieberis prieš parvirsdamas dar kurį laiką gynėsi. 

52

Ką gi, tas vyras išties išsirinko ne tą auką. 1,95 m. ūgio, masyvaus kūno sudėjimo agresijos nevaldantis vyras už šį neapgalvotą sprendimą atsiėmė su kaupu. „1,95? Aš tik 1,82 metrų ūgio. Iš kur jie tai ištraukė?“, – pokalbį su „dailymail.co.uk“ žurnalistais praėjus savaitei po įvykio pradėjo 37-erių Lamontas Richmondas.

(52 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Justiną Bieberį sumušęs vyras atsiėmė su kaupu

Nors šiandien juokiasi kalbėdamas apie savo ūgį, visai neseniai vyras šluostėsi ašaras. Mat už savo poelgį buvo atleistas iš atleistas iš „Brouhaha“ koledžo techninės priežiūros darbuotojo pareigų, kurias atliko tame pačiame mieste, kur tąkart įvyko muštynės – Klivlende, taip pat privalėjo išsitrinti anketas iš socialinių tinklapių, kad apsisaugotų nuo psichologinio spaudimo, buvo susektas dėl piktnaudžiavimo nemokamai internete siunčiantis filmus ir muziką ir, ne gana to, buvo užpultas J. Bieberio gerbėjų arba „Belieberių“.

REKLAMA

Ne gana to, sugadino santykius su mylimąja, kuri tąnakt jį lydėjo į naktinį klubą. „Ji dabar nesijaučia su manimi saugi“, – apgailestavo mušeika.

Visko, ko dabar L. Richmondas nori – susitikti su J. Bieberiu akis į akį. Vyras siekia išvengti teisinių veiksmų, kad apsaugotų savo pavardę.

Tąkart vyras tiesiog norėjo žvaigždės paprašyti autografo savo merginai. Tačiau J. Bieberis neatrodė tam nusiteikęs ir sugėdino „gerbėją“. „Autografas net nebuvo skirtas man. Stebiuosi jo profesionalumu, tačiau niekuomet nebuvau jo fanas“, – aiškina vyras.

Kaip tik tuo metu J. Bieberis savo gerbėjams buvo prižadėjęs, kad daugiau niekuomet nebedalins autografų ir su nesifotografuos su nepažįstamaisiais. Mat tuomet jaučiasi išnaudojamas. Tad dainininkas tąkart pasirašyti nepanoro ir L. Richmontui.

„Nenoriu pasirašinėti. Pasitrauk man iš kelio“, – surūgusiu veidu atkirto J. Bieberis.

Štai tuomet ir sukilo L. Richmonto pyktis: „Jis nekreipė į mane dėmesio... o aš esu „girtų kumščiavimųsi“ ąsas“.

Žvaigždę sumušęs vyras sako, kad nenorėjo nieko nuskriausti. „Nenorėjau susimušti ir juolab būti sulaikytas. Tačiau nereikėjo jam taip nepagarbiai elgtis su kitais“, – tikina vyras, kuriam dabar už poelgį gresia nemenki nemalonumai.


Rašyti komentarą...
R
Rly
2016-06-19 00:10:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kad Bieberis pats pradėjo stumdytis ir davė pirmąjį smūgį (ne antausį) tai nė žodeliu neužsiminta...
Atsakyti
0

O
Oho
2016-06-18 21:21:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
"1,95 m. ūgio, masyvaus kūno sudėjimo agresijos nevaldantis vyras". Toks godzila vaika uzsipuole.....
Atsakyti
0

M
Moozy
2016-06-18 22:23:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Maladiec, nors vienas
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų