• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šiemet žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 mini savo 30 metų sukaktį. Daugybė žinomų veidų televiziją palydi kone visus gyvavimo metus, o kai kurie jos dalimi dar tik taps – būtent tą šį šeštadienį žaidime „galvOK“ išvys ir žiūrovai.

4

Šiemet žiūrimiausia Lietuvos televizija TV3 mini savo 30 metų sukaktį. Daugybė žinomų veidų televiziją palydi kone visus gyvavimo metus, o kai kurie jos dalimi dar tik taps – būtent tą šį šeštadienį žaidime „galvOK“ išvys ir žiūrovai.

REKLAMA

Ir viskas todėl, kad šįkart žaidime dalyvaus naujieji kelionių ir atradimų projekto „Maisto kelias“ vedėjai – aštrialiežuvis chreografas Jurijus Smoriginas ir virtuvės šefas Dominykas Kupčinskas.

Jau šeštą sezoną skaičiuojanti kulinarinė kelionių laida šįkart žiūrovus nustebins visiškai nauju konceptu – gražiausius Lietuvos kampelius bei gastronominius atradimus televizijos žiūrovams perteiks per kelių skirtingų profesijų ir kartų asmenybes! Jurijus taps pačiu vyriausiu, o Dominykas – pačiu jauniausiu laidos vedėju.

O šio šeštadienio žaidime jiedu pasiskirstys į komandas – Jurijus žais su Marijonu Mikutavičiumi, o Dominykas – su Mantu Katleriu.

REKLAMA
REKLAMA

Žaidimas prasidės komplimentais, kuriuos laidos vedėjas Andrius Žiurauskas skirs aštrialiežuviui choreografui J. Smoriginui – vyras TV3 palydi jau ne vienerius metus. Jurijus buvo ne tik vienas iš laidos „Šok su manimi“ komisijos narių, bet ir filmavosi seriale „Moterys meluoja geriau“. Tačiau dar labiau jis yra žinomas dėl savo špagatų...

REKLAMA

„Senas geras Jurijus – kaip aš to pasiilgau!“ – Jurijaus grįžimu į eterį džiaugsis ir M. Mikutavičius.

O pats J. Smoriginas netrukus įrodys, už ką prieš daugelį metų jį pamilo visa Lietuva. Žinomas vyras pripažins, kad net ir būdamas 67 metų, iki šiol lengvai padaro špagatą. Marijonui bus sunku tuo patikėti, tačiau Jurijus jau netrukus tą pademonstruos tą scenoje.

„Aš galiu tai padaryti! Jei padarau špagatą tokiame amžiuje, įsivaizduokite, kaip būdavo anksčiau – tris kartus lengviau!“ – sakys jis.

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, nepaprastas lankstumas vėliau nesutrukdys Jurijui pasirinkti klausimo apie svorį. „Kiekvienas jaučiasi savaip storas“, – tokį savo žingsnį paaiškins jis.

Tačiau ką iš tiesų reikia daryti, kad pavyktų sulieknėti? Marijonas prisimins taisyklę, kad pirmiausiai reikėtų gerti daug vandens, bet Jurijus su tuo nesutiks – kokį atsakymą galiausiai pasirinks ši komanda?

Tuo tarpu Mantas ir Dominykas spręs dilemą – kam 2022 metais buvo uždrausta eiti į vieną miuziklą ir kodėl?

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pats M. Katleris juokaus, kad į savo humoro šou neleistų eiti savo antrajai pusei. O priežastį kodėl, žiūrovai sužinos laidoje.

Progos pasiguosti nepraleis ir laidos vedėjas A. Žiurauskas. „Jei aš papasakoju anekdotą, vienintelis žmogus, kuris tikrai sakys, kad tai – nesąmonė, bus mano žmona“, – sakys Andrius, o Mantas pridės, kad tai reiškia, jog Andriaus žmona – ir didžiausia jo fanė, ir didžiausia kritikė.

Kito klausimo metu savo stipriąją pusę parodys ir Dominykas – jis prabils apie maisto produktus, kurie gali dažyti. Tačiau ar jam ir Mantui iš tiesų pavyks į su tuo susietą klausimą atsakyti teisingai?

REKLAMA

Kita komanda jau netrukus ims spręsti klausimą apie didžiulius laimėjimus, mat, anot J. Smorigino, jiedu su Marijonu ir patys laisvai galėtų būti vadinami aukso puodais: „Tas, kas mus gauna, laimi.“

Vis dėlto, kaip paaiškės vėliau, ne viskas taip paprasta… „Skaičiau statistiką, kad jei aukso puodą laimi žmogus, kuris niekuomet neturėjo pinigų, jis labai dažnai visiškai degraduoja. Tokiems žmonėms net skiriamas psichologas, kad juos paprotintų, kokia sunki psichologinė ir finansinė našta jiems užgrius“, – sakys J. Smoriginas.

REKLAMA

Su komandos draugu sutiks ir M. Mikutavičius: „Atsimenu, kažkada skaičiau apie bičą iš Lietuvos, kuriam laimėjus daug pinigų, susisuko galva. Jis skambino ir kvietė grupę „Mango“ koncertuoti į savo rajoną, ir taip per du mėnesius viską ištaškė.“

Tačiau kuri komanda žaidime išties laimės aukso puodą? Visi atsakymai – jau šį vakarą.

Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų