Juozas Statkevičius rėžė: kai jau būsiu impotentas madoje, eisiu į politiką

Menininkų, pramogų pasaulis ir politika. Ar šie pasauliai, kurie sukasi ant skirtingų ašių, susiduria tik pramoginėse laidose, kai reikia pasidalinti nugirstais gandais ir protingai pasamprotauti apie kokį nevienareikšmišką politinį sprendimą? O gal menininkai kalbasi su politikais ir siūlo idėjas, kaip šie galėtų geriau juos suprasti? Ar menininkai galvoja apie politiką ir politikus, kurių sprendimai lemia jų mokamų mokesčių dydį, gydymo paslaugų kainą ir pensiją?

78

Tokias temas žinomiausias ir populiariausias lietuvių dizaineris Juozas Statkevičius aptarė duodamas interviu „Info komentarams“ su Indre Makaraityte.

(78 nuotr.)
FOTOGALERIJA. 48-ąjį gimtadienį švenčiantis Juozas Statkevičius: kasmet tik jaunyn

Dizaineris, kuris netrukus pristatys savo naujausią kolekciją, pateikia daug netikėtų įžvalgų, kodėl ilgai nesidomėjo tuo, kas vyksta Lietuvoje ir kodėl kasdienės Lietuvos politinės aktualijos jam tampa vis svarbesnės. Natūriniai mainai – taip, kaip Lietuvos kaime ne visai žiloje senovėje – šiuo metu gyvena menininkai ir šioje grandinėje viena didelė grandis – politikai.

Rengęs ne vieną Lietuvos politiką, kūręs jam stilių, neretai mūsiškius Seimo narius lyginantis su Didžiosios Britanijos parlamentarais bent aprangos ir stiliaus požiūriu, J.Statkevičius sako, kad į politiką eis nebent tik tada, kai nieko nebegalės padaryti mados sferoje.

„Kai jau būsiu impotentas madoje, eisiu į politiką“, - rėžė J.Statkevičius.


Rašyti komentarą...
k
kukunis
2016-11-02 13:49:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
man tai jis labai nemalonus. primena šlykštynę
Atsakyti
0

N
Net sikdamas
2016-11-02 14:18:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
nebalsuociau, o ir drabuziai man jo nereikalingi.
Atsakyti
0

w
www
2016-11-02 14:52:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
taip ir yra ,kai žmogus niekur netinka,tai eina į seimą,visokie sportininkai,sveikuoliai,dizaineriai,artistai ir kitokie nupezėję,nors žmonės ir nebalsuoja,bet jie dažnai būna partijos sąrašo priekyje ir patenka,todėl ir mūsų seimas dažnai būna pajuokos vertas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų