Juodžiausiame vakarėlyje – žinomi kviestiniai svečiai, kurie paisė aprangos kodo

„Juoda spalva skirta tiems, kurie gyvena ryškiaspalvius gyvenimus“, - tokiu šūkiu vadovaujasi butiko „The Dark“ prekės ženklas. Šį vakarą parduotuvės vadovai pakvietė, ko gero, į vieną juodžiausių visų laikų vakarėlių Vilniaus centre.

59

O švęsti tikrai buvo ką – į parduotuvės atidarymą vadovai sukvietė šimtus žymių svečių iš pramogų ir verslo pasaulio. Įspūdingame kvietime žibėjo skaičius 300 – būtent tiek žmonių butiko atstovai užsimojo sukviesti šį vakarą.

Iškilmingo parduotuvės atidarymo nepraleido Solveiga Mykolaitytė, Simona Starkutė, Simona Albanavičiūtė, Gediminas Žilinskas, Milita Daikerytė, Eglė Jakštytė, Jolanta Svirnelytė, Aistis Mickevičius, Anžela Adamovič, Žygimantas Gečas, Jolanta Leonavičiūtė, Žilvinas Grigaitis ir daugelis kitų stilingų pramogų ir verslo atstovų.

(59 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Butiko "The Dark" atidarymas

„Atsidarome pačioje Vilniaus širdyje, Gedimino prospekte. Tokį sprendimą priėmėme dėl to, jog plečiasi mūsų komanda, plečiasi kolektyvas. Be to ir pasiūlyti turime kur kas daugiau, nei įprastai. Viliamės, jog nauja vieta leis susipažinti su naujais žmonėmis, charizmatišką publika, kuri galbūt apie mus dar nėra girdėjusi ir nėra mačiusi mūsų darbų. Su nekantrumu laukiame, kada atversime duris į savo „tamsų“ butiką.“, - teigia prekės ženklo atstovai.

REKLAMA

Organizatoriai su renginio tema išties pasistengė. Juoda spalva renginyje dominavo visur: aprangos kodas, kokteiliai ir papuošalai, kuriuos su malonumu pristatė vakarėlio sumanytojai.

Vos įžengus į „The Dark“ dirbtuves galima suprasti – čia karaliauja tamsa. Juodi ne tik rankų darbo aksesuarai, juodai apsirengęs dirba ir papuošalų kūrėjai, ir visa komanda. Čia net sienos ir visi papuošimai juodi. Tad kodėl juoda?

 

„O kodėl juoda? Šito klausimo sulaukiame kone kasdien. Todėl, kad ji paslaptinga, kitokia, visuomet madinga ir tinka tiesiog prie visko. Galbūt nepatikėsite, bet visą gyvenimą nešiojame tik juodus drabužius. Tai mūsų aistra – todėl dizaine ji dominuoja. Juk kai renkatės kuo pasipuošti į naktinį klubą, kokią spalvą dažniausiai renkatės? Juodą, tiesa? O juodi papuošalai, lyg klasika – nepaisant sezoniškumo, mados tendencijų ir kitų aspektų, visuomet išlieka savimi. Juoda mums reiškia originalumą, savitą stilių, eleganciją, „kietumą“, charakterį. Tokie yra ir mūsų klientai (jie, beje, yra dviejų tipų) – kurie visą gyvenimą mėgsta juodą ir ši yra nepakeičiama, ir tie, kurie ją mielai įtraukia į savo garderobą. Be to, juodi aksesuarai yra skirti savitą, turiningą gyvenimo būdą pasirinkusiems žmonėms. Lietuvoje – jų apstu.“, - šypsojosi komanda.

Renginiui pasibaigus kviestiniai svečiai buvo raginami tęsti linksmybės naktiniame klube.


Rašyti komentarą...
e
expert
2016-04-22 23:55:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gražu. Pagaliau lietuviai drasiau rengiasi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų