Juodžiausią periodą iškentusi Gražulio Birutė – kaip niekad atvira: svajoja apie gerą žmogų šalia

Nepaisant to, kad jau netrukus ateis didžiosios metų šventės, kai kam kalėdinę dvasią pajusti vis dar sunku. Praėjusią savaitę Seimo nario Petro Gražulio dukrelę auginanti Birutė Navickaitė nebeištvėrė – moteris pasipiktino žinomo vyro elgesiu, kai vienos laidos metu šis iš jos  viešai pasityčiojo. Tai, anot Birutės, šventiškos nuotaikos šiuo laikotarpiu jai tikrai nepridėjo.

16

Kaip niekuomet atvirame interviu naujienų portalui tv3.lt Birutė papasakojo apie savo kalėdines tradicijas, kodėl šventiniu laikotarpiu yra linkusi dirbti bei prabilo apie praėjusių metų iššūkius.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Juodžiausią periodą iškentusi Gražulio Birutė – kaip niekad atvira: svajoja apie gerą žmogų šalia

Ar jau jaučiate kalėdinę dvasią? 

Namuose šviečia papuošta eglutė, bet kalėdinė dvasia dar nėra stipriai jaučiama. Kalėdos yra tas laikas, kai ore tvyro ramybė, santaika, gerumas. Dar nesu pilnai užsimiršusi po praėjusios savaitės įvykių, sužinotų dalykų, tad Kalėdos man dar nesijaučia... Bet tikiuosi, kad labai greitai jos užsuks ir į mano namus.

Kur ketinate sutikti artėjančias šventes?

Daug metų iš eilės žiemos šventes sutinku Palangoje, ne išimtis ir šie metai. Būsime kartu su dukryte. Gal truputį nubėgsiu į darbą, nes šventės man yra ir darbymetis – nedidelė proga šiek tiek papildomai užsidirbti.

Kokių tradicijų stengiatės laikytis?

Tradicijos, tikriausiai, tokios, kaip ir pas daugelį šeimų Lietuvoje. Tai – papuošta eglutė, paruoštas stalas, dovanėlės. Aišku, kol mergaitė maža, stalas nebus ypatingai gausus – tiek, kiek mums reikia dviese su mažyte. Manau, kad svarbiausia yra ramybė ir šiluma namuose – jei tai yra, tai ir eglutė gražesnė, ir maistas skanesnis tampa.

Kaip planuojate švenčių proga apdovanoti dukrytę?

Norėčiau jai per Kalėdas padovanoti kuo daugiau savo dėmesio – tai ir bandysiu padaryti, nors reikės truputį ir dirbti. O ką po eglute ji ras nuo Kalėdų senelio, tikiuosi, kad tai jai bus maloni staigmena.

Kokios dovanos pati tikitės sulaukti per Kalėdas?

Per Kalėdas sau tikrai nesitikiu jokių dovanų. Geriausias dalykas būtų tai, jei dukrytė per šventes nesirgtų, būtų sveika ir laiminga.

Kaip sutiksite Naujuosius metus?

Naujieji metai, žinoma, bus darbe. Tai toks laikas, kai į Palangą suvažiuoja labai daug žmonių, todėl pajūrio verslininkai yra itin užsiėmę. Ne išimtis esu ir aš.

REKLAMA

Prieš Naujuosius metus žmonės yra linkę apžvelgti praėjusius. Kokie jums buvo 2019-ieji? 

Praėję metai man buvo tokie, kokie buvo. Aš juos tiesiog norėčiau paleisti pavėjui…

Kai kurie žmonės Naujiesiems metams išsikelia tam tikrus tikslus – ar jūs pati turite kokių siekių?

Prieš kiekvienus Naujuosius metus galvoju, ką būtinai padarysiu ateinančiais metais. Kitiems metams tikrai turiu ir norų, ir tikslų, ir siekių. Svarbu, kad užtektų pasiryžimo tai įgyvendinti.

Ko pati sau palinkėtumėte ateinantiems metams?

Sau palinkėčiau to paties, ko palinkėčiau svetimam žmogui. Tradiciškai – sveikatos, meilės ir daug pinigų.

Birute, jūs – be galo daug atlaikiusi moteris. Tačiau galbūt pasvajojate ir apie meilę širdyje, antrąją pusę, su kuria dukrelę būtų auginti lengviau?

Žmogus gali atrodyti stiprus, bet realybė yra kitokia. Jei kam atrodė, kad aš viską atlaikiau, tai turiu pasakyti, kad iš tiesų taip nebuvo. Buvo ir daug ašarų, ir daug nevilties, ir ko tik nebuvo… 

Tiesiog dediesi kaukę, ir eini į žmones, kaip į karnavalą, bandai rodyti, kaip viskas yra gerai. Būtent tai –tas kaukės užsidėjimas – savotiškai ir padeda. Nejučiomis pati pradedi tikėti, kad viskas yra daug geriau, nei atrodė iš pradžių. 

Paskutiniu metu jaučiu, kad norėtųsi turėti artimą žmogų šalia, kuris būtų geras ir man, ir mano mergaitei. Jei toks žmogus atsirastų, greičiausiai, jo neatstumčiau, bet kol kas tokio draugo šalia savęs neturiu. Na, gal ateinančiais metais, kaip Dievas duos…(šypsosi). 


Rašyti komentarą...
X
Xxxx
2019-12-22 06:44:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Augintu dukra,dziautusi ir laiminga butu.ar jai demesio stygius,ar planai gyvenime kt buvo.....
Atsakyti
-1

L
Lo
2019-12-21 20:54:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ko sita svepla boba vis lenda i spauda?
Grazulio Birute..
Laikina meiluze, kuria nuolat Grazulis zemina..bet vistiek prilipus kaup vantos lapas.
Svajok..svajok..kas su tokia kvaisa nores susidet? Kiekviena perstelejima viesina.Nenori kazko pasiekt pati, be Grazulio bambagysles, Birut?
Kol negerbsi saves pati..niekas taves negerbs.O paaugs dukra-visas tas nesamones atapstys..pagailetu bent dukros
Atsakyti
-14

J
Joooo
2019-12-21 21:17:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vėl ta rūkyta skumbrė baisi kokia tik Gražuliui tinkama
Atsakyti
-14

SKAITYTI KOMENTARUS (23)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų