REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena klausomiausių jaunimo radijo stočių „Power Hit Radio“ dalijasi puikiomis naujienomis – prie kolektyvo jungiasi tikriausiai garsiausias lietuvių elektroninės muzikos kūrėjas, Jonas Nainys-Jovani. 

Viena klausomiausių jaunimo radijo stočių „Power Hit Radio“ dalijasi puikiomis naujienomis – prie kolektyvo jungiasi tikriausiai garsiausias lietuvių elektroninės muzikos kūrėjas, Jonas Nainys-Jovani. 

REKLAMA

Kiekvieną šeštadienį nuo 21 val. radijo klausytojai kviečiami praleisti su Jonu bei atsinaujinusia laida Jovani@Club.

„Vienas mylimiausių jaunimo radijų Lietuvoje „Power Hit Radio“ į eterį leidžia daugiausiai specializuotų šokių muzikos laidų – Tiesto ClubLife, Virus J, Driule & The Gang, G-Spot Dj’s ON AIR, Robin Shulz, Eelke Kleijn bei daugelį kitų. O dabar, prie visų šių pasaulyje puikiai žinomų didžėjų, prisijungia ir dar vienas, ko gero, populiariausias ir žinomiausias Lietuvos didžėjus Jovani. Ar dar lieka klausimų, ko klausytis?“ – Jovani prisijungimu prie radijo kolektyvu džiaugiasi „Power Hit Radio“ programų direktorius Saulius Baniulis.

Ši vasara, kaip sako Jovani, bus tikriausiai darbingiausia jo gyvenime. Vien per pirmąsias vasaros savaites jis renginiuose apšildė tokias pasaulinio lygio žvaigždes, kaip Maneskin ar Dua Lipa, o netrukus Taline apšildys kitą žinomą didžėjų Tiesto. Ir nors šiuos pasiekimus Jonas labai vertina, jis neslepia, kad visišką pilnatvę pajautė tik tuomet, kai nusprendė ir vėl grįžti į radiją.

REKLAMA
REKLAMA

„Radijo labai pasiilgau – būtent čia jaučiuosi profesionaliausias, tikruoju savimi, tikruoju Jovani. Radijas man yra įaugęs į kraują. Praleidau labai daug valandų tuo besidomėdamas ir tą darau iki šiol, nes būtent čia ir noriu būti. O ypač gerai tą supratau tada, kai nuo radijo buvau trumpam atitrūkęs. Atrodė, kad lyg ir viską turiu, bet gyvenime vis dėlto kažko stipriai trūko. Radijas – neatsiejama mano gyvenimo dalis“, – apie savo aistrą, kuri užgimė dar 2005 metais, pasakoja Jonas.

REKLAMA

Žinomas didžėjus prie mylimo darbo sugrįžta kaip niekad užtikrintas. Praleidęs daugybę valandų svarstant, kaip tą padaryti teisingai, dabar jis jaučiasi radęs atsakymą. Didžiausias Jovani tikslas – sukurti tokią laidą, kurioje būtų jaučiamas abipusis ryšys tarp jo paties ir klausytojų. Kaip sako Jonas, tam neužtenka dainą tik pristatyti, o vėliau ją sugroti –  radijas suteikia kur kas daugiau galimybių, kaip užmegzti ryšį su savo klausytojais ir pasijausti taip, tarsi visi būtų šalia.

REKLAMA
REKLAMA

„Šioje savo laidoje noriu pasakoti istorijas – apie kūrinius, kuriuos atradau, ir apie žmones, kuriuos per visą šį laiką sutikau. Aš noriu kalbėti per emocijas, įtraukti klausytojus ir net savo draugus. Kiekvieną kūrinį atrinksiu pats ir visi jie bus patikrinti – tai kūriniai, kuriuos groju nuo karjeros pradžios ir apie kuriuos galvoju net užsimerkęs. Muzika – labai stipri emocija, o jei sugebi tai įrišti į gražų pristatymą prisiminimais, daug kas reaguoja su tavimi. Tada tai tampa labai vertingu turiniu, pažymėtu nostalgija“, – pasakoja J. Nainys-Jovani.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Jonas negaili pagyrimų ir „Power Hit Radio“. Anot jo, radijas žaibišku greičiu išbando ir pristato visas naujienas, o laidų vedėjai – ne tik gražių balsų savininkai, bet ir tikros asmenybės, tarp kurių jaučiama tarpusavio chemija. Ne ką mažiau svarbūs ir klausytojai, kuriuos Jovani vadina tikriausiai stipriausia šios radijo stoties puse. 

„Čia klausytojas nebėra atsietas nuo proceso ir gali padaryti kur kas daugiau, nei tik pasigarsinti radiją. Ne, čia jis ir pats kuria turinį! Klausytojas neturi būti žemiau, nei radijo didžėjus – jis turi būti tavo draugas, su kuriuo nuolatos vyksta abipusiai mainai. Tuomet radijas tampa kur kas gyvesnis. Matydamas, kad „Power Hit Radio“ tą daro, noriu to paties“, – šypsosi pirmajai laidai besiruošiantis Jonas.

REKLAMA

Pirmoji, atsinaujinusi Jovani@Club laida – jau šį šeštadienį, nuo 21 val. per „Power Hit Radio“!

„Power Hit Radio“ jau 19 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muziką, supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.

 

 

 

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų