• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ketvirtadienį, balandžio 25-ąją į eurovizinę kelionę išlydėtas Lietuvos atstovas Silvester Belt, kurio laukia pirmosios repeticijos „Eurovizijos“ scenoje.

27

Ketvirtadienį, balandžio 25-ąją į eurovizinę kelionę išlydėtas Lietuvos atstovas Silvester Belt, kurio laukia pirmosios repeticijos „Eurovizijos“ scenoje.

REKLAMA

Gegužės mėnesį Malmėje vyksiančiame dainų konkurse Lietuvai atlikėjas atstovaus su daina „Luktelk“.

Vilniaus oro uoste S. Belt atsisveikino su žiniasklaidos atstovais. Kartu su juo į Malmę vyksta ir gerai žinomas muzikos prodiuseris, didžėjus Jonas Nainys-Jovani.

Jis neslėpė, kad jų dienotvarkė Malmėje bus gan įtempta – laukia nemažai repeticijų ir įvairių veiklų.

„Eurovizija“ Malmėje prasidėjo prieš du mėnesius, tik vyšnia ant torto, kai visi atlikėjai suvažiuoja. Reikia daug dienų pasiruošti, laikai surašyti minutė į minutę. Ruošiamės intensyviai, nes visgi pasirodysi prieš 2 mln. žmonių.

Suplanuota daug veiklų, važiuosime susitikti su lietuvių bendruomene, reklamuosim jį. Viskas apie Silvestrą ir dėl jo, bet taip jau būna, kai išrenka, neši tą Lietuvos vėliavą.

REKLAMA
REKLAMA

Jis ją neša užtikrintai, turi daug gerbėjų. Jis labai profesionaliai bendrauja su žiniasklaida, turi gerą energiją, visi dalyviai nori bendrauti. Toks unikumas, kur niekas nesitikėjo – nuostabus atstovas Lietuvai“, – šypsojosi jis.

REKLAMA

Nors pats Silvesteris teigė, kad po nacionalinės atrankos finalo šiek tiek keitė pasirodymą, J. Nainys tikina, kad pagrindiniai dalykai nesikeis.

„Faktas, kad kai kas keičiasi, bet mažas procentas. Atsirado profesionalų, kurie uždėjo tam tikrus taškus, bet per daug nuo to, ką matėme finale, nesikeis. Viskas bus dar labiau išlyginta, ištobulinta“, – sakė muzikos prodiuseris.

O ir pats Lietuvos atstovas niekur nelūkuriauja – kiekvieną dieną tobulina tiek savo pasirodymą, tiek lavina savo sugebėjimus.

REKLAMA
REKLAMA

„Jis labai stiprus psichologiškai. Tai yra tikros kokybės žmogus, ne šiaip pastatytas, yra stipri dalis, kas yra už scenos.

Visos jo vertybės, mano galva, yra labai vertingos, geros, šiltos, pozityvios, kurios tikrai nedaro sarmatos žiūrint į bendrą „Eurovizijos“ kontekstą. Jis yra vienas geriausių variantų per visą istoriją, kas atstovavo Lietuvai“, – šyptelėjo J. Nainys.

Scena ir stipriosios savybės

Kiek anksčiau sklandė kalbos, kad į „Euroviziją“ atvyks ir atlikėja Natalija Bunkė, per kurios koncertą yra pasirodęs ir pats S. Belt. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Viskas dar sprendžiasi, pažiūrėsim. Vet vis dėlto  „Euroviziją“ smagiausia žiūrėti namuose, su draugų kompanija.

Tai yra geriausia pramoga, kuri tampa tradicija ir suteikia dar didesnę šventę. Čia tarsi Lietuva atstovautų kokiose nors varžybose. Bet svarbiausia yra palaikymas, kuris yra labai didelis. Pirmą kartą mes jį išleidome į sceną per Natalijos Bunkės koncertą, kai pamatė, kad visi dainuoja tą dainą, jau buvo ženklai, kad viskas bus gerai.“

REKLAMA

J. Nainys pastebi ir itin stiprią Silvesterio savybę, iš kurios pasimokyti galėtų net ir jis pats:

„Atvirai kalbėti apie savo orientaciją yra vienas iš stipraus žmogaus akcentų, jo atsakinėjimas į klausimus, išsisukimas iš situacijų tiesiog žavi. Silvestras labai mandagiai, diplomatiškai, protingai sugeba pasakyti mintį, neskirstant į blogesnį ir geresnį.“

koks giedorius, toks ir ekspertas.
Nu didžiausios sėkmės tikekimes pasiseks
Visais metais variantai būna geriausi:)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų