Jolie dėl vieno dalyko Pittui neatleis: nusivylimą jaučia iki šiol

Angelina Jolie, matyt, niekada neatleis Bradui Pittui po to, kai penkerius metus teismo salėse virė arši kova dėl vaikų.

5

Pranešama, kad Angelina Jolie niekada neatleis Bradui Pittui po teismų maratono dėl vaikų globos. Neseniai jiems buvo suteikta bendra vaikų globa po ilgos kovos teismuose.

Angelina norėjo įgyti visas teises į vaikų globą, tačiau bylą sprendęs teisėjas Johnas Ouderkirkas nusprendė Pitto naudai ir globos teises padalijo po lygiai. Dėl to, kaip pranešama, Angelina liko „skaudžiai nusivylusiu“.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Angelina Jolie

Tėvai dalijasi savo 6 vaikų – Maddox (19), Pax (17), Zahara (16), Shiloh (14), taip pat dvynukių Vivienne ir Knox (12) – globa.

Tačiau dabar paaiškėjo, kad Holivudo aktorė esą „neatleis“ buvusiam vyrui po teismo rezultatų. Suprantama, kad Angelina ketino apskųsti pastarosiomis savaitėmis priimtą bendrą globos sprendimą.

„Ji niekada jam neatleis. Ji tvirtina, kad tai dar toli gražu nebaigta, ir vis dar tiki, kad teisingumas nugalės“, – sakė „US Weekly“ šaltinis.

Jau praėjo penkeri metai, po Jolie ir Pitto santuokos griūties. Apie skyrybas jie pranešė dar 2016 metais. Angelina pateikė skyrybų prašymą, o kaip priežastį nurodė „nesutaikomus skirtumus“. Tuo metu aktorė atskleidė, kad paliko vyrą dėl šeimos „gerovės“.

„Aš išsiskyriau dėl savo šeimos gerovės. Tai buvo teisingas sprendimas. Kai kurie pasinaudojo mano tyla, o vaikai žiniasklaidoje mato melą apie save, bet aš jiems primenu, kad jie žino tiesą. Tiesą sakant, jie yra šeši labai drąsūs, labai stiprūs jaunuoliai", – „Vogue“ kalbėjo ji.

Bradas ir Angelina 12 metų buvo viena iš tobula laikytų Holivudo porų ir turėjo netgi bendrą pravardė – Brangelina, tačiau susituokę jie išbuvo tik dvejus metus. Oficialiai jų santuoka nutraukta dar 2019 metais.

Bradas anksčiau buvo vedęs aktorę Jennifer Aniston.

Grįžo į vaidybą

Neseniai Angelina sakė, kad dėl jų skaudžių skyrybų jos režisūrinės svajonės tapo neįmanomos. Tačiau aktorė grįžo į vaidybinius filmus, įskaitant savo naujausią filmo „Trokštantys mano mirties“.

„Aš mėgstu režisūrą, bet pasikeitė mano šeimos padėtis, dėl kurios aš negalėjau režisuoti kelerius metus“, – sakė ji „Entertainment Weekly“.

„Man reikėjo tiesiog dirbti trumpesnius darbus ir daugiau būti namuose, todėl tarsi grįžau prie aktorinių darbų“, – pridūrė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų