Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Aktorės Amber Heard asmeniniame gyvenime netrūko pakilimų ir nuosmukių. Be buvusio vyro Johnny Deppo, su kuriuo šiuo metu bylinėjasi teismuose, aktorė palaikė santykius su daugybe garsių asmenybių, pradedant milijardieriumi Elonu Musku ir baigiant kinematografe Bianca Butti.

Aktorės Amber Heard asmeniniame gyvenime netrūko pakilimų ir nuosmukių. Be buvusio vyro Johnny Deppo, su kuriuo šiuo metu bylinėjasi teismuose, aktorė palaikė santykius su daugybe garsių asmenybių, pradedant milijardieriumi Elonu Musku ir baigiant kinematografe Bianca Butti.

REKLAMA

Fotografė Tasya van Ree

2008 m. A. Heard pradėjo susitikinėti su fotografe Tasya van Ree. Jų meilė buvo tokia stipri, jog moterys sumainė aukso žiedus ir net pasikeitė pavardę į Amber Van Ree. Tiesa, tuo metu tos pačios lyties asmenų santuokos oficialiai nebuvo įteisinta, tačiau tai joms nesutrukdė iškelti iškilmingos ceremonijos.

2009 m. Amber buvo suimta dėl smurto šeimoje prieš fotografę po ginčo oro uoste. Po daugelio metų jos buvusi mylimoji pasakė, kad incidentas buvo „neteisingai interpretuotas“. Kaltinimai buvo greitai panaikinti ir po kelių akimirkų ji buvo paleista.

REKLAMA

„Amber buvo neteisėtai apkaltinta dėl incidento, kurį neteisingai interpretavo“, – 2016 m. sakė Tasya Van Ree.

2012 metais jos išsiskyrė ir galiausiai pateikė prašymą, jog nori susigrąžinti savo pavardę.

Johnny Depp

Amber ir Johny susitiko 2009 m. filmo „Romo dienoraščiai“ filmavimo aikštelėje. 2011 metais jiedu pakurstė gandus, kad yra kartu. Pora susituokė 2015 m. „Karibų piratų“ žvaigždės privačioje Karibų saloje.

Nepaisant to, jog viešumoje jie atrodė it tobula pora, tačiau pasirodo, kad viskas buvo kur kas kitaip.

Aktoriai Amber Heard ir Johnny Deppas šiuo metu teismuose bylinėjasi viso pasaulio dėmesį patraukusioje šmeižto byloje. Vienas iš keisčiausių šios bylos momentų – J. Deppas tikina, jog buvusi žmona, keršydama už skyrybas, pasituštino jo lovoje. 

Amber Heard teisme griežtai paneigė šiuos kaltinimus, sakydama, jog tai – šlykštu. 

Pirmadienį duodama parodymus, moteris išgirdo klausimą apie 2016 metais įvykusį incidentą, kai J. Deppas gavo savo lovos nuotrauką, kurioje matėsi aktorės palikta „dovanėlė“. Vyras su draugais tuo metu lankėsi muzikos festivalyje. 

REKLAMA
REKLAMA

58-erių aktorius teisme teigė, jog buvusi mylimoji kaltę bandė suversti poros šunims. Visgi, pats Johnny aiškino, kad maži šuniukai negalėjo palikti tokio dydžio „krūvelės“. „Gyvenau su tais šunimis daugybę metų. Tai, ką ten radau, negalėjo būti šuns darbas. Tiesiog negalėjo“, – sakė vyras. 

Aktoriaus reakcija į tokį A. Heard išpuolį? Juokas. „Aš juokiausi. Tai buvo neįtikėtina. Buvo taip keista ir groteskiška, kad aš galėjau tik juoktis. Tą dieną nevažiavau namo“, – prisiminė J. Depp‘as. 

Ilgametis aktoriaus vairuotojas ir sargybinis Starlingas Jenkinsas III teisme sakė, jog Amber Heard jam prisipažino, kad tai buvo „siaubingas praktinis juokelis, kuris nepavyko“. O štai pati aktorė liudydama tai kategoriškai neigė ir sakė su Jenkinsu apie tai net nesikalbėjusi. 

Pasak A. Heard, vienas iš poros šunų turėjo problemų su žarnynu, maža to, mėgdavo leisti laiką poros lovoje, tad galėjo atsitikti nelaimė, kurios aktorė nepastebėjo.

REKLAMA
REKLAMA

„Nemanau, kad tai juokinga. Nežinau, kokia suaugusi moteris galvotų, kad tai juokinga. Antra, man tikrai ne juokai buvo galvoje, visas mano gyvenimas griuvo. Buvau gyvenimo kryžkelėje, viskas buvo rimta“, – gynėsi moteris. 

„Mane per mano 30-ąjį gimtadienį užpuolė mano smurtaujantis vyras, kurį desperatiškai mylėjau ir aš supratau, kad man reikia išeiti. Buvo nelinksmas laikas ir aš nemanau, kad tai juokinga. Taškas. Tai šlykštu“, – kalbėjo A. Heard.

J. Deppas neigė kada nors fiziškai užpuolęs Heard ir ne kartą kaltino aktorę, kad ji pati smurtauja. Galiausiai moteris pateikė prašymą dėl skyrybų, kurios buvo baigtos 2016 m.

Elonas Muskas

Nepaisant kaltinimų apgaudinėjant J. Deppą su Elonu Musku, kai ji dar buvo ištekėjusi, A. Heard tvirtina, kad jos santykiai su technologijų milijardieriumi užsimezgė tik tada, kai jos skyrybos su aktoriumi buvo baigtos.

2018 m. vasario mėn. Elonas ir Amber išsiskyrė visam laikui. Šaltinis „Page Six“ tuo metu sakė, kad E. Muskas „priėmė sprendimą nutraukti santykius“ ir Amber tam pritarė.

REKLAMA
REKLAMA

„Laikas tiesiog nebuvo tinkamas, bet jie vis tiek rūpinasi vienas kitu“, – paaiškino viešai neatskleista informacija.

Vito Schnabel

Praėjus trims mėnesiams po jos išsiskyrimo su Musku, pradėjo sklisti gandai apie Heard santykius su meno prekeiviu Vito Schnabeliu.

Deja, jie išsiskyrė po mažiau nei vienerių metų, kaip pranešama, skyrybos įvyko dėl „tolimo atstumo“, tuomet žurnalui „Us Weekly“ sakė šaltinis.

Andrés Muschietti

2019 m. gegužę pradėjo susitikinėti su režisieriumi Andy Muschietti, tačiau metų pabaigoje romantika užgeso.

Nedaug žinoma apie jų trumpą romaną, skelbė pagesix.com.

Bianca Butti

A. Heard 2020 m. sausį pasirodė viešumoje su Bianca Butti ir taip patvirtino gandus, jog puoselėja šiltus jausmus viena kitai. 

 „The Mirror“ praneša, kad pora išsiskyrė 2021 m. gruodį, praleidusi „mėnesius atskirai“. Tuo metu B. Butti dirbo Los Andžele, o A. Heard filmavosi „Aquaman 2“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų