Jau 4 mėnesius dainininkas JERONIMAS MILIUS (25), jo paties žodžiais tariant, skendi popierizmo liūne: „Minu įvairių valstybinių įstaigų slenksčius, nes visur reikia popieriukų. O tiems popieriukams - dar kitų popieriukų“. Šių vargų priežastis - nuosavas būstas. Šiaudinį namą su daline apdaila J.Milius planuoja pasistatyti jau iki šių metų lapkričio.

„Projektas yra. Artėju prie statybos leidimo“, - darbų stadiją įvardijo dainininkas. J.Miliaus namas išdygs Vilniaus mieste esančioje sodų bendrijoje: „Statau sau ir savo būsimai šeimai“.

Pasaulyje ir Lietuvoje sparčiai populiarėjančiais namais iš moliu dengtų šiaudų dainininkas susidomėjo dėl jų ekologiškumo ir ekonomiškumo: „Tokį 100 kvadratų namą pasistatyti pigiau nei nusipirkti analogiško ploto butą“ - kalbėjo J.Milius.

Tarp kitų atlikėjo išvardytų šiaudinuko pranašumų - aštrių kampų nebuvimas (dėl statybos ypatumų jie kiek užapvalinti, aptakesni- aut. past.), plačios palangės, didelis oro pralaidumas - namas „kvėpuoja“. Šiaudiniuose namuose lankęsis J.Milius atkreipė dėmesį į gerą jų aurą.

Elena NIKONOVAITĖ


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų