Jazzu ir Leonas Somovas praskleidė koncertų uždangą

Šiandien prasideda šventinių „Leon Somov & Jazzu“ koncertų turas po penkis didžiuosius Lietuvos miestus. Dešimtmetį scenoje pažymėsiantys atlikėjai yra maloniai nustebinti muzikos mylėtojų susidomėjimu ir žada atsilyginti neišdildomais įspūdžiais.

36

Turo „Istorijos: kelionė laiku“ organizatoriai kartu su bilietų platinimo bendrove „Tiketa“ praneša, kad „Leon Somov & Jazzu“ yra itin laukiami Vilniuje. Duetas sostinės „Siemens“ arenoje koncertuos gruodžio 29 dieną ir bilietai į šį pasirodymą sparčiai senka. Be to, norintys Kalėdų proga pradžiuginti artimuosius kvietimais į šį pasirodymą taip pat turėtų paskubėti – gruodžio 23 d. bilietai brangs.

(36 nuotr.)
FOTOGALERIJA. NUOTRAUKOS: Justė Arlauskaitė-Jazzu

„Beprotiškai jaudinamės, juk pirmą kartą koncertuosime didžiausiose Lietuvos arenose. Labai norime pateisinti pačius didžiausius lūkesčius ir juos pranokti. Svarbiausias vaidmuo mūsų pasirodymuose bus muzika, tačiau esame paruošę ir keletą staigmenų mūsų gerbėjams“, – sakė Jazzu.

Atlikėja atskleidė keletą būsimų koncertų detalių. Dueto pasirodymus pradės gintarinių styginių instrumentų kvartetas „Amber Qurtet“, į muzikos kalbą išverčiantis milijonus metų gamtos darbą. „Klasikinė muzika – mano silpnybė. Tikimės, kad klausytojai įvertins netikėtą mūsų ir kvarteto atliekamų kūrinių sinergiją“, – sakė Jazzu.

REKLAMA

Žiūrovus taip pat turėtų nustebinti ir senų dueto draugų, Kęstučio Rimdžiaus vadovaujamų įvaizdžio namų „Kukla Beauty Box“ sukurta scenos apranga.

„Kartu su publika keliausime ne tik per prisiminimus, bet ir atliksime kelias naujas, dar negirdėtas dainas. Tai, kaip jas priims publika, parodys mums, ar jos turi ateitį. Sudėsime viską, ką turime širdyje“, – pasakojo atlikėja.

„Leon Somov & Jazzu“ šventinių koncertų ciklas prasidės gruodžio 18 d. Šiaulių arenoje. Gruodžio 25-ąją koncertas vyks Panevėžio „Cido“ arenoje, 27 d. – „Švyturio“ arenoje Klaipėdoje, 28 d. – „Žalgirio“ arenoje Kaune, o gruodžio 29-ąją – Vilniaus „Siemens“ arenoje.

„Leon Somov & Jazzu“ naujausia daina „Po mano oda“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų