Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12
Justė Arlauskaitė-Jazzu(nuotr.Aleksandro Broko („Culture Bridge“)

Paskutinėmis 2019-ųjų dienomis apsilankiusi „Žinių radijo“ laidoje „Puikūs pralaimėjimai“, laidos vedėjui Gintarui Gimžauskui dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu atvėrė savo širdį ir papasakojo, kodėl praėjusių metų nė už ką nekartotų.

12

Paskutinėmis 2019-ųjų dienomis apsilankiusi „Žinių radijo“ laidoje „Puikūs pralaimėjimai“, laidos vedėjui Gintarui Gimžauskui dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu atvėrė savo širdį ir papasakojo, kodėl praėjusių metų nė už ką nekartotų.

REKLAMA

Žinoma dainininkė neslėpė ir to, kad būtent dėl to, kad metai buvo tokie sunkūs, ji kartu išmoko ir iš naujo save susirinkti dalelėmis ir šįkart save „susiūti“ jau teisingai.

„Aš labai noriu juos uždaryti. Tai yra baisiausi metai, kokius aš turėjau per visą savo gyvenimą“, – dar pokalbio pradžioje nieko neslėpdama pasakė Jazzu.

REKLAMA

Žinoma atlikėja užsiminė, kad gal ir galėtų viską įvynioti į vatą, tačiau 2019-ieji iš tiesų jai buvo metai, kurių niekuomet nebenorėtų pakartoti. „Kitavertus, aš jiems labai dėkinga dėl to, kad įvyko jei ne galutinė mano transformacija, tai didžiulis žingsnis savęs pažinimo ir susitaikymo su savimi link“, – pridėjo ji.

Vis dėlto Jazzu užklupusios patirtys buvo ganėtinai sunkios, o ypatingai ją, kaip muzikantę, palaužė tai, jog prarado didžiausią savo dovaną – balsą. „Labai aiškūs prioritetai pasidarė, kadangi šitie metai man buvo visiški kracho metai. Aš sulūžau psichologiškai, aš sulūžau fiziškai, emociškai. Teko labai daug kartų stotis ir keltis, ir labai daug dalykų suvokti plačiaja prasme“, – atviravo atlikėja.

Dainininkė be užuolankų įvardijo ir tai, kas privertė su sunkiais išgyvenimais susidurti labiausiai: „Tikriausiai sunkiausia buvo tai, kad aš beveik metus buvau praradusi balsą ir man teko laviruoti tarp daktarų, reabilitacijos ir koncertų. Buvo labai sunku. Ir vienu momentu, aš buvau praradusi viltį. Pasirodo, kad aš turiu visokių patologinių ligų, kurių aš nei prašiausi, nei man kažkas atsitiko, ar kažkaip prie to ėjau pati save žalodama – tiesiog su tuo gimiau, ir tai pasireiškia.“

REKLAMA
REKLAMA

Dėl šios priežasties, kaip sako pati J. Arlauskaitė-Jazzu, ji nusprendė pradėti savotišką sielos apsivalymą, ir kai ko atsisakyti. 

G. Gimžausko paklausta, ko tiksliai, Justė atviravo: „Bet kokio savęs žalojimo: pradėkime nuo alkoholio, o baikime nereikalingais žmonėmis.“

Laidos vedėjas pasiteiravo, kodėl Jazzu tiek ilgai laukė, kad imtųsi pokyčių. Dainininkė atsakė, jog, matyt, reikėjo atsidurti ten, kur labai nenorėjo, kad įvyktų lūžis. 

„Manau, kad turiu stuburą, bet kažkur labai giliai buvau užslėpusi savo valią ir labai savęs gailėjau. O tai man yra baisiausias dalykas – aš nekenčiu gulėti lovoje ir savęs gailėti. Tiesiog nusprendžiau stotis, į viską žvelgti naujomis akimis, ir daryti perversmą visų pirma savyje, savo galvoje ir savo požiūryje“, – atviravo dainininkė.

Tiesa, šiais metais jai teko susidurti ir dar su vienu netikėtų atradimu. „Iki 30 metų aš galvojau, kad labai gerai pažįstu žmones. Šiais metais išsiaiškinau, kad aš nė velnio tų žmonių nepažįstu, ir apie gyvenimą aš nieko nesuprantu“, – sakė Jazzu.

Visą pokalbį su atlikėja galite išgirsti perklausę šią „Puikūs pralaimėjimai“ laidą: 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų