Jautrus Jankauskaitės pasirodymas turėjo gražią detalę: pastebėjo akyliausieji

Apie penktadienį „Žalgirio“ arenoje nugriaudėjusius M.A.M.A muzikos apdovanojimus kalbos netyla ir praėjus kelioms dienoms – sunku pamiršti ne tik kai kuriuos raudonojo kilimo įvaizdžius, bet ir ryškiausius žvaigždžių pasirodymus.

Vienas jų – jautri Ingos Jankauskaitės daina, prie kurio prisidėjo ir kita žinoma moteris – TV3 laidos „Pasaulis pagal moteris“ vedėja bei floristė-dekoratorė Kristina Rimienė.

(12 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jautrus Jankauskaitės pasirodymas turėjo gražią detalę: pastebėjo akyliausieji

Jau ne vieną renginį savo darbais papuošusi K. Rimienė šįkart buvo paprašyta papuošti scenoje romantiškam I. Jankauskaitės pasirodymui pastatytą fortepijoną. „Dekoravome gyvomis gėlėmis – alyvinės spalvos rožės tapo pagrindiniu akcentu“, – sakė K. Rimienė.

Tiesa, pasirodo, kad tą patį fortepijoną scenoje žiūrovai galėjo išvysti ne vienąkart vis dėlto specialiai dekoruotas jis buvo tik I. Jankauskaitei.

„Įdomus dalykas yra tai, kad fortepijonas ant scenos keliaus net keletą kartų, tačiau jis dekoruotas tik vienam pasirodymui, todėl renginio metu turės įvykti tam tikra transformacija. Nors šiuo metu jis yra padekoruotas, vakaro eigoje, kaip damos, jis irgi turės „persirengti“ net keletą kartų“, – su šypsena dar prieš renginį kalbėjo K. Rimienė.

Primename, kad M.A.M.A ceremonijoje Inga atliko vieną naujausių ir emociškai stipriausių savo kūrinių. „Daina „Tau ir man“ – gimusi vienu įkvėpimu, tarsi padiktuota. Tikra ir taikli, aiški ir skaidri, šilta ir jautri, kaip mylimojo glėbys. Ir aš jaudinuos! – atvirai dar prieš renginį sakė I. Jankauskaitė. – Ir nors tai neišvengiama bet kokioje premjeroje, tačiau ši daina man tokia svarbi, jog kol kas nepavyksta padainuoti neapsiašarojus. Bet laibūnie! Man ji – gražiausia, ką esu sukūrusi.“

Inga džiaugėsi, kad ypač aktyvius savo karjeroje muzikinius metus ji tęsė kaip tik taip – pristatydama premjerą M.A.M.A apdovanojimuose.

„O M.A.M.A apdovanojimai – tai tokia Lietuvos muzikinio pasaulio motininė plokštė, kad, nėra ko koketuoti, jaučiuosi kaip prieš rimtą egzaminą!“ – teigė I. Jankauskaitė.

Specialiai I. Jankauskaitei puoštas fortepijonas – nuotraukų galerijoje.

 


Rašyti komentarą...
i
irgi Mama
2020-02-02 20:25:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Žiauriai gražu!!!
Atsakyti
-2

F
Flotistė
2020-02-02 20:27:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži gėlių dekoracija. Pagarba.
Atsakyti
0

J
Jadvyga
2020-02-03 15:26:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sėkmės,genelių minčių,šaunuolė esi daugumos Lietuvos gyventojų numylėtinė,mylim tavs už balsą,už savęs pateikimą scenoje,korektiškumą.Linkiu išlikti visada tokiai aukštumos dyvai.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų