Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį penktadienį Kauno Žalgirio areną drebina kasmetiniai ir didžiausi Lietuvoje muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Kasmet laukiamas renginys ir šiemet pateiks daugybę staigmenų.

Šį penktadienį Kauno Žalgirio areną drebina kasmetiniai ir didžiausi Lietuvoje muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Kasmet laukiamas renginys ir šiemet pateiks daugybę staigmenų.

REKLAMA

Programoje – įspūdingas roko maršas, dar niekur negroti kūriniai, stebinantys atlikėjų šou ir šmaikštusis Mindaugo Stasiulio bei Justino Jankevičiaus duetas.

REKLAMA

Renginio metu skambės šių dienų superhitai, žiūrovai išvys daugybę įvairių žanrų scenos žvaigždžių, įdomių duetų, pavyzdžiui, duetas „Lilas ir Innomine“ pasirodys kartu su „G&G Sindikatu“, Vidas Bareikis atliks superhitą „Ežero dugne“ su „8 Kambariu“, o „Daddy was a Milkman“ pasirodys kartu su Latvijos superžvaigždžių grupės „Brainstorm“ vokalistu Renaru Kauperiu.

Ceremonija M.A.M.A šiemet surengta jau 9-ąjį kartą.  Renginys pritraukia minias žiūrovų tiek į salę, tiek prie televizorių ekranų – kasmet per TV3 jį žiūri apie 900 tūkstančių žiūrovų. 

Pirmieji ant scenos pasirodė dainininkas Vidas Bareikis su sūnumi Adu, o iškart po to buvo paskelbti pirmieji laimėtojai.

„Metų proveržiui“ nominuoti: Jurijus, Flash Voyage, Free Finga, Evgenya Redko, Kabloonak. Nugalėtoja tapo Evgenya.

Netrukus po to nuskambėjo praėjusių metų Lietuvos atstovo Jurijaus Veklenko „Eurovizijoje“ daina, kuri buvo palydėta didžiuliais plojimais.

REKLAMA
REKLAMA

Asociacijos M.A.M.A geriausiais koncertiniu atlikėju tapo Vidas Bareikis. Atsiimdamas Anželikos Cholinos teikiamą apdovanojimą, atlikėjas neslėpė emocijų ir jaudulio: „Tas tiesioginis ryšys yra svarbus, tie gyvi koncertai yra kažkas tokio.“

Po to sceną sudrebino Natalijos Bunkės pasirodymas – dar kiek anksčiau moteris pasakojo, kad nutiko bėda: „Edgaras išvažiavo parvežti suknelę, kurią aš palikau Vilniuje. Kadangi generalinėje repeticijoje repetuojame su rūbais, joje supratau, kad savo sceninę suknelę esu palikusi Vilniuje. Tai grįžo į Vilnių ir dabar jau vat grįžta čia.“

Edgaras ne tik spėjo grįžti ir duoti sužadėtinei suknelę – pora vėliau pozavo ant raudonojo kilimo. Atlikusi savo kūrinį M.A.M.A scenoje Natalija Bunkė neslėpė puikių emocijų – jos nedingo ir užkulisiuose. Čia visi šokėjai atlikėją pasitiko plojimais ir apkabinimais.

Tiesa, pristatę, kad scenoje pasirodys Natalija, M. Stasiulis ir J. Jankevičius nevengė pajuokauti, kad Lietuvos pramogų pasaulyje šiuo metu visi skiriasi, o štai Natalija – ištekės!

REKLAMA
REKLAMA

„Metų urban“ atlikėjais pretendavo tapti: Free Finga, Migloko, Evgenya Redko, Angelou, Niko Barisas. Paaiškėjo, kad nugalėtoju tapo Free Finga.

„Mama, žinau, kad žiūri, ačiū, kad nuvedei mane dainuoti trejų, tėti, ačiū ir tau“, – dėkojo atlikėjas.

Atlikėja Giedrė Kilčiauskienė ant scenos žiūrovus stebino ne tik savo balsu, bet ir įmantriu stiliumi. Moteris buvo apsirengusi spalvingą suknelę.

„Metų roko“ atlikėjais pretendavo tapti „Colours of Bubbles“, Garbanotas, BA., „Flash Voyage“, Jauti. Įteikti statulėlės ant scenos lipo dizaineris Juozas Statkevičius, nugalėtojais tapo grupė BA.

„Šiandien kalbėjau su tėčiu ir sakiau, kad važiuoju į Kauną atsiimti statulėlės, tėtis sakė per daug neįsijausti. Tėti, aš čia“, – kalbėjo vokalistas.

„Metų alternatyva“ pretendavo tapti: Kabloonak, Without Letters, Paulius Kilbauskas, Autism, Arklio Galia. Nugalėtojais šioje nominacijoje tapo Kabloonak. 

REKLAMA
REKLAMA

Iškart po to scenoje pasirodė seniai viešumoje matytas dainininkas Mantas Jankavičius.

„Metų elektronikos“ atlikėjais pretendavo tapti: Dynoro,  Jovani, Ten Walls, Beissoul & Einius, Leon Somov. Nominaciją skelbė žinomiausias šalies akordeonistas – Martynas Levickis, o nugalėtoju šiais metais tapo, kaip sakė M. Levickis, jo patys mylimiausi – Beissoul & Einius.

Iškart po to scenoje pasirodė Justė Starinskaitė su grupe „Saulės kliošas“ – įspūdinga rožine Mildos Grikštaitės suknele pasipuošusi mergina atliko dainą „Tada kada“.

„Metų hip-hopo“ atlikėjais pretendavo tapti: Flying Saucer Gang, Lilas ir Innomine, 8 kambarys, Vilniaus Energija, MAD Money. Nugalėtojus šįkart skelbė Marius Repšys, o apdovanojimą gavo 8 kambarys.Vaikinai ypatingas padėkas skyrė savo merginoms: „Jūs esate nuostabios!“ Taip pat abu jie dėkojo ir kitoms šiam apdovanojimui nominuotoms grupėms – teigė, kad jos jiems buvo didelis įkvėpimas.

REKLAMA
REKLAMA

Čia nesusilaikė ir renginio vedėjai – M. Stasiulis skyrė padėkas socialinių tinklų žvaigždei Karolinai Meschino, kuri, jo teigimu, iš vienos grupės per vieną naktį padarė dvi. „Karolina, aš tai tave palikau – man visi repo atlikėjai irgi vienodi“, – juokėsi J. Jankavičius.

Renginio vedėjai turėjo omenyje tai, kad lapkritį išsiskyrusi su grupės „Flying Saucer Gang“ nariu Remigijumi Daškevičiumi-Remiu, Karolina, praėjus keliems mėnesiams, ėmė draugauti su buvusiu šios grupės nariu Dominyku Ježeriu-OG Version. Vaikinai nuo to laiko pykstasi ir net skyrė vieni kitiems dainas.

Vėliau sceną sudrebino atlikėjai iš Latvijos, „Brainstorm“. Jie pasirodė kartu su lietuvių atlikėju „Daddy Was A Milkmann“ – šis, beje, yra itin mylimas Latvijoje.

„Metų popmuzikos atlikėjais“ pretendavo tapti: Jazzu, Junior A, Vidas Bareikis, Monique, Justinas Jarutis. Ant scenos likę „Brainstorm“ paskelbė nugalėtoją – ja tapo Jazzu. 

„Po beprotiškai tiek emociškai, tiek psichologiškai sunkių metų, man šis apdovanojimas yra labai svarbus“, – sakė Jazzu pridėdama, kad nepaisant to, kad kartais atrodo stipri, tai yra tik fasadas.

REKLAMA
REKLAMA

„LATGA 2019 metų autorių“ skelbė kompozitorius Teisutis Makačinas, o nugalėtoju tapo Stanislavas Stavickis-Stano. „Kai tau yra 38 metai, sėdi, ir visais džiaugiesi, o ypatingai – kad Zvonkus nelaimėjo“, – šmaikštaudamas draugą pašiepė Stano, o vėliau pridėjo, kad labai gaila, jog jo sūnus Ričardas negalėjo apsilankyti ceremonijoje, mat jo vaikui yra 38 laipsnių karščio.

Tradicinės pop muzikos atlikėjais nuominuoti Saulius Prūsaitis, Kastytis Kerbedis, Irena Starošaitė, Inga Valinskienė, Pikaso. Liudas Ramanauskas su malonumu statulėlę įteikė Sauliui Prūsaičiui.

„Varom visi pas mane, ačiū jums. Skubu nuo scenos, nes noriu išgerti“, – juokavo vyras.

„Metų vaizdo klipu“ pretendavo tapti: Jazzu „Wild“, Vilniaus Energija „Bepilotė mašina“, Vaidas Baumila ir Juste „Milijonai“, Kabloonak „Bruises On Her Legs“. Laimėtoją skelbė aktorė Agnė Grudytė, o nugalėtoja ir šioje nominacijoje tapo Jazzu. 

„Ačiū – mano visas gyvenimas yra wild (liet. – pešėlęs)“, – džiaugsmo neslėpdama vaizdo įraše sakė J. Arlauskaitė-Jazzu, šiuo metu besiilsinti Filipinuose.

REKLAMA
REKLAMA

„Metų muzikos kūriniui“ pretendavo: Jurijus „Run With The Lions“, Jazzu „Dumblas“, Vidas Bareikis ir 8 kambarys „Ežero dugne“, Antikvariniai Kašpirovskio dantys „Mažulė“ Jovani feat. Jazzu „I Should Have Known“. Nugalėtojus paskelbė radijo laidų vedėja Livija Gradauskienė, o jais tapo Vidas Bareikis ir 8 kambarys. J. Jankevičius juokavo, kad savo prieš 2 savaites gimusiam sūneliui Leonui būtent šią dainą dainuos prieš miegą.

„Viskas yra labai simboliška ir prasidėjo lygiai prieš metus M.A.M.A, kai prie mėgstamiausios savo grupės „8 kambarys“ priėjau per afterį“, – netikėtą istoriją atskleidė Vidas.

Iškart po to kartu su „8 kambariu“ Vidas ir atliko mylimiausią šių dienų Lietuvos kūrinį.

„Metų albumui“ pretendavo: Ba „H8“, Lilas ir Innomine „Viskas“, Jazzu „Jazzu“, Vidas Bareikis „Ežero dugne/Ant bangos“, Free Finga „Pick Up Line“. Broliai Lavrinovičiai uždainavo Sauliaus Prūsaičio dainą, o vėliau paskelbė, kad statulėlę laimėjo Jazzu. Atlikėja dar kartą dėkojo gerbėjams.

REKLAMA
REKLAMA

„Metų atlikėja / atlikėjas“ buvo nuominuoti: Jazzu, Vidas Bareikis, Saulius Prūsaitis, Andrius Mamontovas, Dynoro; Nugalėtojui Vidui Bereikiui statulėlę įteikė Egidijus Dragūnas-SEL. 

Egidijus ant scenos pakvietė savo mylimąją Kotryną ir prodiuserį Martyną Tylą: „Skambinau draugui, kuris visada daug rūko, ir klausiu, ką perduot ant scenos. Kadangi visi daug skiriasi, mes tuokiamės“, – pranešė atlikėjas, o šiuo savo pareiškimu sudrebino visą areną.

Kotryna iškėlė ranką, o ant jos žybėjo sužadėtuvių žiedas. 

„Metų grupei“ nominuoti: BA., Lilas ir Innomine, 8 kambarys, Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Pikaso, o nugalėtojais tapo Antikvariniai Kašpirovskio dantys.

Iškart po to sekė specialus šou – roko maršas, kurį atliko „BIX“ S. Urbonavičius-Samas, „G&G sindikatas“, Maxas, bei kiti. Kompaniją jiems palaikė būrys šokėjų.

Paskutinė nominacija – už muziką, atnešusią laisvę – įteikta Gintautui Babravičiui. Įspūdingus M.A.M.A muzikos apdovanojimus baigė energingas S. Prūsaičio šou.

Visos renginio akimirkos – nuotraukų galerijoje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų