Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
24
Inga ir Aivaras Stumbrai (tv3.lt fotomontažas)

Kiekvienais metais didžiausias muzikinių apdovanojimų renginys M.A.M.A pritraukia būrį garsenybių. Tiesa, veiksmas vyksta ne tik tada, kai teikiami apdovanojimai, bet ir ant raudonojo kilimo – ryškiausi Lietuvos veidai demonstruoja nepriekaištingą savo skonį ir įspūdingiausius derinius.

24

Kiekvienais metais didžiausias muzikinių apdovanojimų renginys M.A.M.A pritraukia būrį garsenybių. Tiesa, veiksmas vyksta ne tik tada, kai teikiami apdovanojimai, bet ir ant raudonojo kilimo – ryškiausi Lietuvos veidai demonstruoja nepriekaištingą savo skonį ir įspūdingiausius derinius.

REKLAMA

Moterimi, kuri tikrai žino, kaip nustebinti, drąsiai būtų galima vadinti ir verslininkę Ingą Stumbrienę – jos praėjusių metų įvaizdis tikrai nepaliko abejingų. Su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais Inga pasidalijo savo paslaptimis, bei atskleidė, kaip tokiam renginiui pasiruošti.

Prisiminė praėjusių metų M.A.M.A įvaizdį

Žinoma moteris teigė, kad pasiruošimas tokio lygio renginiui yra privalomas, nes tai – svarbiausi muzikos apdovanojimai Lietuvoje. „Taip pat, kaip užsienyje vyksta „Gammy“ apdovanojimai, taip ir čia, Lietuvoje, M.A.M.A apdovanojimai“, – atkreipė dėmesį I. Stumbrienė.

REKLAMA

Niekam ne paslaptis, kad kaip per Naujuosius moterys ieško vis dar laisvos vizažistės, Lietuvos garsenybėms šitaip tenka ieškoti dar neužimto žmogaus, galinčio sukurti vizažą per M.A.M.A. Tiesa, Ingai tokių didelių renginių metu tokių paskutinės minutės paieškų pavyksta išvengti – per daugelį metų Inga jau subūrė jos grožiu besirūpinančią komandą.

„Kadangi šiuo atveju turiu pakankamai gerų draugų dizainerių ir vizažistų, užsirašau iškart, vos gaunu pakvietimą“, – pasakojo I. Stumbrienė.

Ypatingai daug dėmesio verslininkė sulaukė praėjusiais metais, kai ją papuošė ne tik geras draugas, bet ir vienas žinomiausių Lietuvos dizainerių. Žinoma moteris prisiminė, kad tąkart teko paaukoti gerą pusdienį, mat visos bendro įvaizdžio detalės užėmė nemažai laiko: „Per praėjusius M.A.M.A apdovanojimus aš visą savo įvaizdį patikėjau dizaineriui Liutaurui Salasevičiui – tiek suknelę, tiek makiažą, tiek  ir šukuoseną. Jis – tikras profesionalas, kuris tikrai sukurs įvaizdį, privalomą tokiam renginiui.“

REKLAMA
REKLAMA

Už sukneles ne visuomet tenka mokėti

Inga pasakojo, kad į tokio lygio renginius sukneles gauna labai įvairiai – kartais jas perka, kartais gauna dovanų, o kartais pasipuošia tik vienąkart ir iškart grąžina jas jų kūrėjui.

„Labai didelę suknelių dalį gaunu dovanų – per tam tikrą renginį jomis pasipuošiu, o vėliau dizaineriai jas man padovanoja. Kitas variantas, kuris yra man patogiausias, ir kuriuo stengiuosi naudotis dažniausiai, nes nebeturiu rūbinėje tiek vietos, kad galėčiau pasilikti visas sukneles, tai kai mane papuošia, o po kurio laiko aš tą suknelę grąžinu. Nebent ji man be proto patinka – tada ją pasilieku sau. Žinoma, kartais sukneles ir perku“, – pasakojo I. Stumbrienė.

Ne viena moteris prieš tokius didžiulius renginius ima laikytis dietos, daugiau sportuoti ar kitaip paskutinėmis akimirkomis stengiasi pasitempti. Vis dėlto Inga primena, kad tai turėtų būti nuolatinis įprotis – dėl vieno karto šitaip perdėtai stengtis neverta.

„Renginiai man nėra tas dalykas, dėl kurio imčiau sportuoti ar sveikai maitintis, laikytis dietų. Iš tiesų, tokiems dalykams nė nepritariu. Manau, kad sportas ir sveika mityba turi tapti žmogaus gyvenimo būdu. Būtų gana keista, jei žmogus dietų laikytųsi tik dėl tam tikro renginio – o kas nutiktų tada, jei jis nebevyktų? Ne, aš tokiems dalykams nepritariu. Manau, kad žmogus turėtų turėti aukštesnių ir gilesnių tikslų, kodėl tai daro – visų pirma, dėl savęs ir savo sveikatos, o ne tik dėl to, kad paviršutiniškai pasirodytų ant raudonojo kilimo“, – nuomonę išsakė I. Stumbrienė.

REKLAMA
REKLAMA

Ne paslaptis, kad, tarkime, M.A.M.A muzikos apdovanojimai vyksta žiemą, ir nors nuo automobilio iki „Žalgirio“ arenos VIP publikai daug eiti nereikia, sušalti vis tiek įmanoma. Vis dėlto I. Stumbrienė išdavė paslaptį,  kaip po tokių didelių renginių žiemą pavyksta išlikti sveikai.

„Manau, pagrindinis dalykas, kuris tokių renginių metu moteris šildo, yra noras atrodyti gražiai – tas vidinis adrenalinas. Tokiu atveju net ir su basutėmis gali bristi per sniego pusnį, ir vis tiek nesušalsi, nes jis tave veiks iš vidaus. Tokiu metu yra visiškai nešalta ir apie temperatūrą nė negalvoji“, – šyptelėjo I. Stumbrienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų