Jauniausia „X faktoriaus“ dalyvė užbūrė teisėjus: Marijonas Mikutavičius plojo užšokęs net ant kėdės

Šį sekmadienį žiūrovų laukia dar viena, jau ketvirtoji mylimiausio TV3 muzikinio projekto „X faktorius“ atrankų laida. Skirtingai nuostabūs, nepamirštami ir nepakartojami dalyviai bandys pelnyti teisėjų ir žiūrovų meilę ne tik savo kūriniais, bet ir gyvenimiškomis istorijomis.

7

Sekmadienį projekte ypatingų komplimentų sulauks jauniausia projekto dalyvė Mėlika Rakauskaitė. Mergina iki smulkmenų apgalvojo kiekvieną pasirodymo detalę – į sceną ji įžengs pasipuošusi princesės stiliaus suknele. Penkiolikmetė gyvena Ignalinos rajone, o į muzikos pasaulį ją atvedė tėvai, kai ji dar buvo maža mergaitė.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jauniausia „X faktoriaus“ dalyvė užbūrė teisėjus: M. Mikutavičius plojo užšokęs net ant kėdės

„Nepamenu, kodėl pradėjau dainuoti. Iš pradžių visai nejaučiau baimės būti scenoje, bet po kurio laiko viskas pasikeitė – pradėjau bijoti. Kelis kartus net esu apsiverkusi ant scenos... Tos ašaros tikriausiai atsirasdavo iš jaudulio, negatyvių minčių“, – pasakos jauniausia šou dalyvė.

Tačiau vieną dieną Mėlika sakys supratusi, kad dainavimas ir žmonių dėmesys yra daug smagiau nei ašaros ir baimė. „Dabar aš visai nebijau. Kaip bebūtų keista, pirmą kartą gyvenime nebijau eiti ant scenos“, – prieš lipdama ant didžiosios „X faktoriaus“ scenos sakys moksleivė.

Teisėjai bus kaip niekad sužavėti tokiu jaunos merginos pasirodymu ir negalės jai karštų plojimų. Audringiausiai sureaguos M. Mikutavičius, kuris plos net užsilipęs ant kėdės! Toks teisėjo elgesys sukels kolegų šypsenas, o Mėlika dėkos už tokį dėmesį.

Geriausių žodžių negailės ir S. Prūsaitis pabrėždamas, kad tai vienas išskirtiniausių laidos pasirodymų.

„Ką tik matėme labiausiai gamtos apdovanotą vokalistę per visą „X faktoriaus“ istoriją. Tai, ką tu darai, nė vieno iš mūsų nemoko. Tai yra duodama iš aukščiau“, – girs merginą projekto teisėjas.

Mėlikos pasirodymo ištrauka: 

Nuostabus 15-metės pasirodymas „X faktoriuje“ – sekmadienį, 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
S
Saviraiška
2021-09-29 12:38:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau paseno " svajonių" jaunikis, pamatęs jauną panelę strapalioja kaip senas ožys.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų