Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Sekmadienio vakarą prie ekranų TV3 televizijos žiūrovus pritraukė jau trečioji populiaraus muzikinio projekto „X faktorius“ atrankų laida. Šį sezoną čia gausu itin stiprių atlikėjų, kurių pasirodymus projekto teisėjai palydi gausiomis ovacijomis ir pagyromis. Deja, kaip visuomet, kai kam su projektu jau teko ir atsisveikinti.

Sekmadienio vakarą prie ekranų TV3 televizijos žiūrovus pritraukė jau trečioji populiaraus muzikinio projekto „X faktorius“ atrankų laida. Šį sezoną čia gausu itin stiprių atlikėjų, kurių pasirodymus projekto teisėjai palydi gausiomis ovacijomis ir pagyromis. Deja, kaip visuomet, kai kam su projektu jau teko ir atsisveikinti.

REKLAMA

Dalyvių pasirodymus vertina keturių teisėjų komanda: Saulius Prūsaitis, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Urbonavičius-Samas ir Marijus Mikutavičius. Muzikos scenos profesionalai sprendžia, kuriems dalyviams pasakyti „taip“, o kam vertėtų sugrįžti kitais metais.

Pirmoji sekmadienio vakarą pasirodė Ieva Predkutė, kuri į projektą atvyko iš Šilutės. Mergina išgirdo tris „taip“! „Turi gerus duomenis eiti toliau“, – sakė Jazzu, o Ieva pateko į kitą etapą.

REKLAMA

Žiedūnei Girdzijauskaitei „X faktoriaus“ užkulisiai – jau nebe naujiena. Praėjusį sezoną ji dirbo „X faktorius. Žvaigždės“ projekte grimere, o dabar savo jėgas projekte nusprendė išbandyti ir pati. Mergina negali gyventi be muzikos, tačiau įstojo į mediciną. Žiedūnė išgirdo tris „taip“! „Padarei viską, kas šiame etape reikalinga“, – sakė jai Samas.

Grupė TEKA sužavėjo teisėjus – sulaukė keturių „taip“! Muzikantai koncertuoja renginiuose, todėl scenoje nėra naujokai. „Visai neseniai pataikiau į jūsų koncertą. Užėjau 5 minutėms, bet pasilikau visam vakarui. Pagalvojau, kaip būtų gerai, jei ateitumėte į projektą“, – prisipažino jiems Jazzu.

Katsiaryna Birukova atvyko į projektą iš Baltarusijos. Moteris turėjo įveikti ne vieną sunkumą, kad galėtų patekti į šią sceną. Vis dėlto Jazzu merginai pasakė, kad pasirodymas buvo nestilingas, o Samui taip pat pritrūko originalumo. Vis dėlto mergina sulaukė trijų „taip“ – Katsiaryna pateko į kitą etapą.

REKLAMA
REKLAMA

Jogailė Ona Gustaitytė – nuolat besišypsanti mergina, puikiai išmananti automobilius. Tačiau dainavimas nėra stiprioji merginos pusė. Galbūt jaudulys padarė savo – Jogailė išgirdo keturis „ne“...

Vitaras Skromanas – profesionalus režisierius, manantis, kad muzika gali jį atskleisti. Vaikinas norėjo dalyvauti „X faktoriuje“ nuo pirmojo sezono, tačiau vis neužpildydavo anketos... Pagaliau išdrįso tą padaryti, išgirdo tris „taip“ bei pateko į kitą etapą!

Paula Miezlaiškytė atvyko į „X faktoriaus“ atrankas specialiai iš Airijos. Mergina tikino, kad lietuviai yra kur kas artistiškesni nei airiai. „Klausydamas jaučiausi kaip tamsioje kavinukėje, kur nėra žmonių. Deja, neįsivaizduoju tavęs šioje scenoje“, – atvirai po pasirodymo sakė jai Samas. Du „taip“ – mergina nepateko į kitą etapą...

Jonas Martynas Gilys „X faktoriuje“ dalyvauja trečią kartą. Vaikinui koją pakišo gitara – nepavyko tobulai pagroti, tačiau teisėjai gyrė Jono balso tembrą bei džiaugėsi sugrįžimu. Trys „taip“ – Jonas pateko į kitą etapą.

REKLAMA
REKLAMA

Edvinas Akromas į projektą atvyko iš Lazdijų. M. Mikutavičius itin apsidžiaugė išvydęs scenoje vaikiną iš savo gimtinės. Edvinas scenoje atliko savo kūrybos dainą ir akomponavo sau gitara. „Nuoširdu, paprasta, aišku. Su tokiomis dainomis galima kalnus nuversti“, – sakė Samas. Keturi „taip“!

Brigita Gedžiūnaitė studijavo filosofiją, tačiau muzika jos gyvenime visuomet buvo šalia. Deja, ir projekto scenoje jai nepasisekė. Brigita išgirdo keturis „ne“.

Monika Varpiotaitė – dainuoja, šoka ir užsiima „cosplay“. Mergina svajoja tapti dainininke, tačiau ne visi giminaičiai ją palaiko. Pasak jų, tai yra neperspektyvi profesija ir reikėtų siekti kažko kito. „Buvo daug energijos ištaškytos vėjais“, – sakė Marijus. Trys „taip“!

Ieva Taraskevičiūtė išgirdo du „taip“. Marijampolietė nesužavėjo teisėjų ir į kitą etapą nepateko. „Ačiū tau už šviesą, bet ne“, – tarė jai Jazzu.

Lukrecija Vasiliauskaitė sužavėjo teisėjus – muzikos pasaulio profesionalai negailėjo pagyrų. „Ir minkštai, ir kietai, ir garsiai, ir ritmiškai... Man labai patiko. Su tavimi viskas labai gerai“, – gyrė S. Prūsaitis. Keturi „taip“!

REKLAMA
REKLAMA

Povilas Žilionis – telekomunikacijų bendrovės projektų vadovas, tikintis, kad jei nori dainuoti, tai reikia eiti ir dainuoti. Vaikinas neslepia, kad labai ilgai svarstė, ar dalyvauti projekte. Galiausiai apsisprendė ir išgirdo tris „taip“! 

„Esi tas atlikėjas, kuris jau rytoj gali įrašinėti radijo hitą. Gražus tembras, reikia gražios dainos. Tačiau tau reikia atsipalaiduoti, nes labai jaudiniesi“, – sakė Samas. „Gražiausias vakaro pasirodymas“, – gyrė Jazzu.

Prancūzė Clara Giambino ketverius metus gyvena Kaune. Mergina – profesionali šiuolaikinio šokio teatro šokėja. Taip pat Lietuvoje ji turi savo verslą – atidarė kavinę. Clara scenoje uždainavo lietuviškai ir tai labai patiko teisėjams. Keturi tvirti „taip“! „Esi labai simpatiška, muzikali. Norėčiau išgirsti tave ir kitu amplua“, – sakė Jazzu.

Vidmantas Jomantas scenoje dainavo lietuviškai. Palangiškis visą gyvenimą svajojo būti scenoje, tačiau, panašu, kad šiai svajonei išsipildyti nelemta. Keturi stiprūs „ne“... „Nepatiko“, – sakė S. Prūsaitis.

REKLAMA
REKLAMA

Gabija Aleknavičiūtė save vadina perfekcioniste, kuriai svarbi kiekviena nata. „Labai jaudinuosi dėl pasirodymo. Baimė visada yra, tačiau renkiesi – arba labai bijai, arba labai nori. Aš labai noriu ir tą baimę bandau palikti už nugaros“, – sakė mergina. Panašu, kad Gabija bijojo veltui – keturi labai tvirti „taip“. „Tai yra geriausia, ką aš matęs „X faktoriuje“. Tu – žvaigždė“, – susižavėjimo neslėpė S. Prūsaitis. 

Populiariausias muzikinis šou „X faktorius“ – sekmadieniais, 19.30 val. per TV3!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų