Jau šį ketvirtadienį – festivalio „Saulėtosios naktys“ pradžia

Rugpjūčio 22-25 dienomis palydėti vasarą Gataučių kaime kviečia draugiškas ir nekomercinis festivalis „Saulėtosios naktys“.

Melomanus džiugins puiki muzika, o įkurtose amatų ir kūrybinių dirbtuvių zonose savo meninius sugebėjimus galės išbandyti visi norintys. Kinas po žvaigždėtu dangumi, sporto varžybos, įdomios ir netradicinės paskaitos ir daugybė kitų pramogų. Festivalio organizatoriai prižada, kad kiekvienas ras sau mėgstamą veiklą.

Kokios muzikos klausysime?

Muzika „Sulėtose naktyse“ liesis per kraštus - jau ketvirtadienį, didžiojoje scenoje šmaikščiai improvizuos ir gera energija dalinsis Jama & W, o itin talentingas jaunasis dainuojamosios poezijos atlikėjas Vytautas Kairys apgobs visus savo nuoširdumu pulsuojančia muzika. Dainuojančių aktorių grupė „Už ačiū“ prie scenos kvies visus, išsiilgusius geros ir prasmingos muzikos. Festivalis skatina jaunų žmonių saviraišką, tad pirmosios dienos koncerte šviesos kryps į debiutantus.

Antrąją festivalio dieną jau dvyliktus metus gyvuojanti lietuviško roko grupė „Arbata“ stebins visus nuotaikinga, linksma ir šėlti užvedančia muzika. Šie muzikinės scenos senbuviai gali pasigirti, kad jiems teko groti vienoje scenoje su tokiais pasaulinio lygio atlikėjais kaip „Electric Light Orchestra”, „Mumiy Troll“ ir kt. Lankytojų ausis glostys ir akis džiugins „Baltasis kiras“ taip pat svečiai iš Norvegijos „Renie in Georgetown”. „Renie in Georgetown“ – pirmą kart į Lietuvą atvykstantis, pozityvias bangas skleidžiantis duetas. Vakarą vainikuos multi - instumentalistai „Saulės broliai“, kurie pakerės savo charizma bei uždegančia muzika.

REKLAMA

Trečią festivalio dieną scenoje karaliaus lietuviškos muzikos mohikanai tokie kaip „Keistuolių teatro“ pasididžiavimas ir visiems puikiai žinomas atlikėjas, menininkas ir aktorius Aidas Giniotis, taip pat Lietuvos aktorius ir bardas Gediminas Storpirštis, skleidžiantis lyrišką bei harmoninga dainuojamąją poeziją ir kultūra. Scenoje išgirsite ir Andrių Kulikauską – puikiai visiems žinomą kompozitorių, poetą bei atlikėjas, tikrą muzikos virtuozą, o neįtikėtinai žavus Vaidoto Žitkaus ir Sigito Mickio duetas nukels į kūrybinių dirbtuvių užkulisius.

„Saulėtųjų naktų“ scenoje taip pat pasirodys: Electric Lady, Pilnatys, Eglė Ancevičiūtė, Antikvariniai Kašpirovskio Dantys, Laurynas Jarukas, Ieva ir Justė Ancevičiūtės, Gintarė Juknaitė, Rūta Činčytė ir daugybė kitų puikių grupių ir atlikėjų!

Ką veiksime?

Kiekvienas festivalininkas tikrai atras savo nišą: šiais metais gaminsime sapnų gaudykles, žvakes, originalius papuošalus iš rago, marškinėlius. Meistrai iš Ukrainos atskleis molio paslaptis, o plastilininės animacijos dirbtuvės mokys negyvus daiktus paversti gyvais. Eksperimentinės fotografijos dirbtuvės kvies įsiamžinti visus drąsuolius – teks prieš objektyvą valgyti ne tik citrinas, bet ir ištverti virš galvos sprogstantį pilną balioną vandens. Norintiems bent trumpam pasikeisti, bus suteikta galimybė tai padaryti su šukuosenų meistrėmis „Finta“.

Kad rytas nebūtų toks sunkus bus vedamos jogos pamokos, skaitomos sveiko ir laimingo gyvenimo paskaitos, o taip pat susipažinsime su žaliavalgiško (angl. raw food) maisto paslaptimis. Savo jėgas galėsite išbandyti frizbio, tinklinio, rankų lenkimo turnyruose, taip pat lindyhopo užsiėmime.

Festivalio aplinka

 

Kaip ir kiekvienais metais, festivalio aplinką kuriantys savanoriai nestokoja idėjų. Nuo tradicinės šieno piramidės iki su meile apipavidalinto kiekvieno medžio. Jau savaitę šimtametėje sodyboje gyvenantys savanoriai bendruomeniškai ir su meile ruošia didžiulį sodą jau ketvirtadienį čia sugužėsiančioms kūrybiškoms sieloms.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų