arbata

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arbata“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arbata“.

Šį gėrimą vadina natūraliu kepenų toniku: ragina išbandyti

Šlamutis lengvai atpažįstamas iš savo geltonų žiedų ir malonaus, unikalaus, tik jam būdingo aromato. Šlamučio arbata jau šimtmečius naudojama kaip natūralus antiseptikas bei kepenų ligoms gydyti. Šiuolaikiniai tyrimai taip pat pripažįsta šlamučio gydomąsias savybes. Tad kviečiame skaityti toliau ir ne tik sužinoti, nuo kokių negalavimų gelbsti šlamutis, tačiau ir kaip iš jo paruošti veiksmingą gydomąją arbatą.
2024-06-12

Šią arbatą vadina dievų gėrimu: ragina išbandyti

Dievų medis – taip, dar Senovės Graikijoje, diemedį vadindavo žmonės. Tikėta, kad šio augalo šakelės apsaugo namus nuo blogio, ligų, kenkėjų bei prakeiksmų. Žinoma, tai dalis mitologijos. Vis dėlto, reikia pripažinti, kad diemedžio arbata – tai gėrimas, kuris išties turi daug naudingųjų savybių. Kokių? Kviečiame skaityti šį straipsnį ir sužinoti.  Diemedis: kilmė, paplitimas ir panaudojimas Diemedis (lot.
2024-05-20

Ši arbata stiprina imunitetą: sveikata padėkos

Juozažolė dar kitaip žinoma kaip isopas yra nuostabi prieskoninė bei vaistinė žolelė. Be to, dėl savo nuostabaus kvapo, juozažolė dažnai naudojama kosmetikoje, parfumerijos pramonėje. O dėl savo puikios išvaizdos auginama kaip dekoratyvinis augalas. Gydomaisiais tikslais dažniausiai naudojama juozažolės arbata. Kokiais atvejais ji naudinga, o kam nereikėtų šios arbatos vartoti? Kas yra juozažolė? Daugumoje šalių šis augalas žinomas ir vadinamas isopu.
2024-04-26

Šis produktas skystina kraują: ragina išbandyti

Ananasas – jau seniai ne egzotinis vaisius mūsų parduotuvėse. Žmonės netgi įsigudrino jų užsiauginti namuose. Tai sveikatai labai naudingi, saldūs ir sultingi vaisiai. Tačiau ar žinote, kas yra ananasų arbata? Tai nėra šiaip ananasų sultys (pavyzdžiui, pašildytos). Ananasų arbata gaminama iš ananaso žievelės ir yra be galo naudinga mūsų sveikatai. Be to, labai skani. Tad kviečiame skaityti toliau ir sužinoti, kuo naudinga ananasų arbata. Be to, rasite ir keletą puikių receptų.
2024-04-25

Šį gėrimą vadina be reikalo nuvertintu: sveikata padėkos

Ar žinojote, kad gvazdikėlių nuoviras yra daug naudingesnis organizmui, nei tiesiog džiovinti gvazdikėliai? Svarbu žinoti, kad naudingų mikroelementų koncentracija gvazdikėliuose tokia didelė, kad suvalgius didesnį kiekį, jie gali sukelti viduriavimą. Dėl šios priežasties, norint tinkamai pasinaudoti visomis gydomosiomis gvazdikėlių savybėmis ir išvengti viduriavimo, juos reikėtų užplikyti arba net pavirti.
2024-04-15

Prieš naktį išgerkite šio gėrimo: karšta naktis – garantuota

Kardamono kvapą sunku supainioti su kitų prieskonių. Jis dvelkia ramybe, šiluma ir namais. Po šafrano ir vanilės tai brangiausias ir populiariausias prieskonis pasaulyje. Ir ne tik prieskonis. Jau nuo seniausių laikų kardamonas buvo naudojamas kaip vaistas. Tad kardamono arbata ne tik sušildys, nuramins, atpalaiduos, tačiau ir padės palaikyti gerą fizinę sveikatą. Be to, teigiama, jog kardamono arbata yra veiksmingas afrodiziakas bei užtikrina gerą vyrų lytinį pajėgumą.
2024-04-12

Šis aliejus – tikra žarnyno šluota: ragina išbandyti

Ramunėlių eterinis aliejus daugelį metų naudojamas gydymui ir grožio procedūroms. Jis gerai žinomas dėl kūną bei psichiką raminančių savybių. Be to, ramunėlių eteriniame aliejuje gausu odą bei plaukus teigiamai veikiančių medžiagų. Apžvelkime ramunėlių eterinio aliejaus privalumus ir būdus kaip jį saugiai naudoti. Kokie yra ramunėlių eterinio aliejaus privalumai? Ramunėlių gydomasis poveikis yra žinomas nuo seniausių laikų.
2024-04-12

Neišmeskite šios piktžolės: ją vadina organizmo šluota

Kiekvienas sodininkas ir daržininkas puikiai pažįsta agresyvią ir sunkiai išnaikinamą piktžolę – dirvinį asiūklį. Maždaug nuo gegužės mėnesio vidurio jos ūgliai ima želti tai vienur, tai kitur darže, o kovoti su šia piktžole, atrodo, beprasmiška. Ji tarytum nesunaikinama. Nepaisant to, kad tai tikrai kenksminga daržo augalams piktžolė, mums ji – netgi labai vertinga vaistažolė.
2024-04-04

Ragina šį gėrimą vartoti dažniau: sveikata padėkos

Ar kada nors girdėjote apie bergenijos arbatą? Ne? Visai nesistebime – Lietuvoje ji nėra labai populiari. Tačiau pasaulyje bergenijos arbata žinoma ne vieną šimtą metų: savo gimtinėje – Centrinės Azijos regionuose – ji laikoma tradicine arbata.  Bergenijos arbata skirtingose šalyse žinoma įvairiais vardais: Chaga / Chigir arbata, Mongolijos / Sibiro arbata, Badan, Baikalo / Altajaus arbata ir kt.
2024-03-29

Šiukštu neišmeskite šio augalo: jo arbata – itin naudinga

Lakišius – Lietuvoje plačiai paplitusi ir gana žinoma piktžolė. Tačiau kai kitą kartą ravėdami daržus norėsite ją švystelėti per tvorą, geriau susilaikykite ir pasidėkite džiovinimui. Lakišių arbata nuo seno žinoma ir naudojama dėl savo gydomųjų savybių. Tibete ja gydoma anemija, aterosklerozė, sąnarių ligos. Tradicinėje kinų medicinoje – tuberkuliozė.
2024-03-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų