Jankauskaitė prakalbo apie išsiskyrimą: viskas praeina

Aktyviai koncertuojanti ir jau ambicingiausiam savo koncertui besiruošianti Inga Jankauskaitė šiandien pristato dar vieną dainą, kupiną asmeninių patirčių.

13

„Saugok save“ kūrinys, pasak aktorės ir kūrėjos yra apie dabar aktualią temą – išsiskyrimus, todėl išleisti šią dainą negali būti geresnio laiko nei dabar, rašoma pranešime spaudai.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jankauskaitė nustebino dar viena naujiena: „Dėsnis pasitvirtino“

Lapkričio 23 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje surengsianti didžiausią koncertą savo karjeroje, I. Jankauskaitė neslepia, kad toks žingsnis atėjo natūraliai.

„Niekada nesirgau didelėmis nepamatuotom ambicijom. Visada norėjau daryt tai, kuo tikiu pati, kalbėti, dainuoti ir rašyt apie tai, ką pati patyriau ir gerai žinau. Todėl mano didžiausia svajonė yra ne didžiausia arena, o kiekvienas žmogus, atėjęs pas mane kartu kurti koncerto. Nepakartojamos jo atmosferos, kada būdamas žiūrovu tarp daugybės kitų jauti, jog kiekviena nata ir žodis yra skirti tik tau. Todėl ateikit – bus gera!“, – į artėjantį koncertą kviečia Inga.

Šiandien žinoma moteris pristato ir dar vieną kūrinį, pripildytą asmeninių patirčių ir aktualų šių dienų įvykiams, kuomet nemažai porų išgyvena išsiskyrimus.

„Būna gerų išsiskyrimų! Tokia šios dainos žinutė, kuri, man regis , ypač dabar tapo tokia aktualia, kad negalėjo būt geresnio momento paleisti šitą dainą gyventi. Skiriu visiems, kas tai patyrė arba kaip tik dabar supasi šitose skaudžiose emocijų sūpynėse. Ir tyliai tikiuosi, jog ji padės paleisti tai, kas neišvengiama. Nesisavinti, o įsikibti į tiesą, jog viskas praeina“, – atvirauja kūrėja.

Artėjančią žiemą žinoma moteris surengs ir mažesnių koncertų turą keturiuose Lietuvos miestuose, kur kūryba suskambės dar intymiau nei skambėjo iki šiol.

Kviečiame įvertinti naujausią I. Jankauskaitės kūrinį „Saugok save“:

 


Rašyti komentarą...
A
Alina
2019-10-01 13:11:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiki daina, gera aktorė ir nuoširdi dainininkė. Sėkmės.
Atsakyti
-14

A
Agnė
2019-10-02 11:21:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man ji tobuliausia moteris tiek savo kūryba, tiek moteriškumu, tiek išvaizda....viskuom.... Žaviuosi ja ir baltai pavydžiu :) Sėkmės Jums
Atsakyti
-6

S
Seima
2019-10-02 04:26:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
Be galo grazi ismintinga Moteris.Sekmes ir toliau kuryboje...
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (41)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų