Jankauskaitė atvėrė širdį: „Tai gražiausia, ką kada nors sukūriau“

Vienas ryškiausių pastarojo meto Lietuvos atlikėjų Inga Jankauskaitė, vakar muzikos išsiilgusiems gerbėjams padovanojusi koncertą „YouTube“ platformoje, šiandien pristato naujausią savo singlą „Tau ir man“.

Pasak žinomos moters, šios dainos išleidimas rytą po Šv. Valentino dienos yra tiksliai tai, ko reikia, rašo pranešime spaudai.

Praėjusių metų pabaigoje I. Jankauskaitė pristatė jau antrąjį savo solinį albumą „Tau ir man“, kuris yra nominuotas tarp geriausių praėjusių metų albumų muzikos apdovanojimuose „M.A.M.A.“.

„Albumas kitoks, nei pirmasis, nes šis jau visai mano – tekstai, melodijos...Ir jie gimę per pastaruosius metus. Todėl ir vientisas. Todėl ir naujas. Todėl ir toks brangus“, – apie albumą anksčiau teigė atlikėja.

Šiandien itin jautrų ir romantišką singlą pristatanti Inga teigia, kad šis kūrinys būtų išleistas, reikėjo išlaukti tinkamos dienos, o rytas po Šv. Valentino yra būtent tai.

„Aš nepasakosiu, kokia man ji svarbi, savo žiūrovams koncertuose jau esu sakiusi, kad man asmeniškai tai gražiausia, ką kada nors sukūriau. Tai labai graži istorija ir labai graži daina. Ilgai ieškojom jai rūbo, daug kartų keitėm, bandėm, matavomės – labai norėjau jog skambėtų tarsi vedžiotum odą plunksna.

O kai norai tokie, tai kur čia paskubėsi. Ir vis dėlto man atrodo, jog ji tiesiog turėjo subręsti. Išlaukti savo dienos, kada jau ir aš pati galėsiu ją nuo savęs paleisti. Rytas po Šv. Valentino – tiksliai tai, ko reikia!“, – pristatydama dainą pasakoja talentingoji kūrėja.


Rašyti komentarą...
J
Jojo
2021-02-18 06:49:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Laidotuviu muzika ar dabar visi klaunai dainuoja
Atsakyti
0

B
Bičiulis
2021-02-18 20:51:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam reikia savo nevykusias gyvenimo problemas šnekėti,dainuoti į eterį,viešą erdvę...? Kaip Zvonkė,MIA.,ar dar kokia iš tų nuopisų...! Esi protinga ir talentinga...Transliuok savo fainas dainas,pozityvą ir būsi tikrai pagerbta ir mylima.Pirmyn !!!
Atsakyti
0

V
Vygandas
2021-02-19 09:01:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai jau liūdna. Drąsiai gali leisti per laidotuves.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų