Tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija“ Lietuvai atstovausiančio Jeronimo Miliaus šansus užsienio žurnalistai vertina gana skeptiškai.  Nepaisant teigiamų atsiliepimų, J.Miliaus pavardė pirmadienį, pirmojo pusfinalio išvakarėse, užsienio žiniasklaidos atstovų surengtame neoficialiame totalizatoriuje atsidūrė pačioje sąrašo pabaigoje.

Antradienį pirmajame „Eurovizijos“ pusfinalyje sėkmė šypsojosi Graikijai, Rumunijai, Bosnijai ir Hercogovinai, Suomijai, Rusijai, Izraeliui, Azerbaidžanui, Armėnijai, Lenkijai ir Norvegijai. Šių šalių atstovai po antradienio vakarą Belgrade vykusio pirmo konkurso pusfinalio pateko į didįjį finalą.

Šio pusfinalio favorite užsienio žurnalistai iš anksto buvo išrinkę graikę Kalomirą. Pagal užsienio plunksnos brolių prognozes, į finalą taip pat turėjo patekti Rusija, Izraelis, Rumunija, Norvegija, Armėnija, Azerbaidžianas, Slovėnija, Bosnija ir Hercegovina bei Lenkija.

Antrojo pusfinalio, kuriame taip pat dalyvauja devyniolika valstybių atstovų, sąrašo viršūnėje atsidūrė Švedijos atlikėja Charlotte Perrelli.  Žurnalistai į dešimtuką įrašė ir Ukrainą, Turkiją, Portugaliją, Islandiją, Baltarusiją, Bulgariją, Maltą, Kiprą ir Šveicariją. Tuo tarpu Lietuva surinko mažiausiai neoficialaus totalizatoriaus dalyvių balsų.  Žiniasklaidos nuomone, lietuvaitis su daina „Nomads In The Night“ antrame pusfinalyje užims žemesnę nei dešimtą vietą ir į finalą, vyksiantį gegužės 24-ąją, nepateks.

REKLAMA

Šiemet pasikeitus „Eurovizijos“ konkurso taisyklėms, iš pirmojo (gegužės 20 d.) ir antrojo pusfinalio (gegužės 22 d.) į finalą pateks po dešimt daugiausia balsų surinkusių šalių. Finale jau dalyvauja pernai „Euroviziją“ laimėjusi Serbija bei vadinamasis didysis ketvertas - Prancūzija, Ispanija, Vokietija ir Didžioji Britanija.

Ką mūsų šalies atstovui „Eurovizijoje“ prognozuoja Lietuvos lažybų bendrovės?

Donatas Šilkaitis

Lažybų bendrovės „Orakulas“ lažybų tarpininkas

Šiuo metu žmonės labiausiai domisi, kas pateks į finalą. Statymai įvairūs - ir Juodkalnija, ir Estija, tačiau pirmaujančiomis valstybėmis išskirčiau Portugaliją, Islandiją, Rumuniją, Azerbaidžaną, Lenkiją.  Lietuva, statant už tai, kas pateks į finalą, yra maždaug per vidurį.


Rašyti komentarą...
N
Nuomonė
2008-05-21 10:50:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nelabai suprantu apie tas lažybas. Bet jei būtų galima, tai aš statyčiau už tai, kad jis važiuos namo po pirmo turo. O jei būtų įmanoma statyt už paskutinę vietą, tai irgi tikriausiai gerai išloščiau.
Atsakyti
0

N
Natalija
2008-05-21 11:16:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tik nereikia niūrių nuomonių. J. Miliui trūksta tik ugnies.Gal atsiras Lietuvoje nors vienas Danko?
Atsakyti
0

e
emigravusiems
2008-05-21 11:17:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
na pasistenkit kad totalizatorius nesuveiktu-tai musu garbes reikalas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų