REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Artėjant didžiosioms šventėms, „GM gyvai" muzikos mylėtojams dovanoja nepamirštamą vakarą kartu su  Stan Skibby (JAV) ir  projektu „Jimi Hendrix Tribute“.

REKLAMA
REKLAMA

Vargu, ar rastumėte nors vieną muzikos mylėtoją, kuris niekada negirdėjo jau klasika tapusių Jimi Hendrix kūrinių. Ką jau kalbėti apie milijonus jo talento gerbėjų visame pasaulyje, kurie paaukotų bet ką vardan galimybės išgirsti savo „dievuką" gyvai, o proga kartu atšvęsti jo gimtadienį tiesiog atimtų žadą.

REKLAMA

Stan Skibby (nuotr. Organizatorių)Stan Skibby (nuotr. Organizatorių)

Sakote, neįmanoma? Pasirodo, stebuklai prasideda dar prieš Kalėdas! Visi, neabejingi laiko patikrintoms Jimo Hendrixo melodijoms ir didelę įtaką populiariosios muzikos istorijai padariusiai jo asmenybei, turės unikalią galimybę pamatyti ir išgirsti tobulu jo antrininku vadinamo Stan Skibby (JAV) projektą „Jimi Hendrix Tribute“. Muzikos legenda prisikels tiesiog Jūsų akyse! Akylesnieji gerbėjai įvertins ir galimybę drauge paminėti Jimo Hendixo gimtadienį – anapilin išėjęs muzikantas jį švęsdavo lapkričio 27-ąją.

REKLAMA
REKLAMA

Gitaros genijus Stan Skibby, net išore panašus į savo idealą, Jimi Hendrixą pirmą kartą išgirdo vieną 1970 –ųjų rudens dieną – nuo tada prasidėjo jo muzikinė kelionė. Universalus muzikantas, puikus dainininkas, dainų kūrėjas, šokėjas nori pasidalinti savo meile muzikai su visu pasauliu, tuo pačiu – ir Lietuvos publika. Nesuklysime teigdami, jog puikiai būgnus, klavišinius ir bosinę gitarą įvaldęs muzikantas yra labai rimtas, spalvingas, įvairiapusis menininkas, vertas gilesnio pripažinimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Čikajoje gimusio ir užaugusio Stan Skibby muzika susiduria su didžiaisais bliuzo, roko ir soul menininkais, tokiais kaip Albert King, Chuck Berry, Buddy Guy, Billy Branch ir daugybe kitų. Koncertuodamas jis demonstruoja savo atsidavimą Hendrix muzikai ir gilina Skibby bliuzo, funk ir soul šaknis.

„Tiesiog privalote ten būti,  juk toks įvykis – tik vieną kartą“, – apie projektą „Jimi Hendrix Tribute" kalbėjo pats Stan Skibby.

REKLAMA

Vakaras su šiuo universalaus talento menininku ir viena geriausių bliuzo grupių Europoje „Luca Giordano Band“ (Italija) bus tiesiog nepamirštamas – kas gi galėtų likti abejingas legendiniam Jimi Hendrixui?

Stan Skibby (JAV) koncertai:

Gruodžio 15 d., 19 val., „Radisson Blu Hotel Lietuva“ Alfa salėje (Konstitucijos pr. 20, Vilnius)

Gruodžio 16 d., 18.30 val., lofte „Gargaras“ (Raudondvario pl. 101, Kaunas)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų