Įžymybės surinko milijonus dolerių didžiulės audros padariniams likviduoti

Sandros Bullock vedamos įžymybės iki trečiadienio skyrė milijonus dolerių Hjustoną nusiaubusios didžiulės audros „Harvey“ padariniams likviduoti.

35

S.Bullock, turinti namus netoliese esančiame Ostine ir Naujajame Orleane, per Amerikos Raudonąjį Kryžių paaukojo 1 mln. dolerių (0,84 mln. eurų), paskelbė ši organizacija.

„Tiesiog esu dėkinga, kad galiu tai daryti“, – sakoma S.Bullock, tokių Holivudo hitų kaip „Gravitacija“ ir „Nematoma pusė“ žvaigždės, pareiškime.

(35 nuotr.)
FOTOGALERIJA. MTV apdovanojimų ceremonijoje - išskirtinių apdarų paradas

Khloe Kardashian sakė, kad jos garsusis klanas skiria 500 tūkst. dolerių (419,6 tūkst. eurų) Raudonajam Kryžiui ir labdaros organizacija „The Salvation Army“.

Taip ji atsakė į Kevino Harto iššūkį. Komikas antradienį paskelbė, kad aukoja 25 tūkst. dolerių (20,9 tūkst. eurų), ir keletą garsenybių paragino pasekti jo pavyzdžiu.

Atsakydami į tai popmuzikos žvaigždė Jennifer Lopez ir jos mylimasis, beisbolo legenda Alexas Rodriguezas bendrame pareiškime „Instagram“ nurodė, kad kiekvienas skiria po 25 tūkst. dolerių.

„Šios vaikų nuotraukos ir visa filmuota medžiaga tiesiog pribloškia ir mes tiesiog norime įnešti savo indėlį“, – sakė J.Lopez.

Tarp kitų įžymybių, atsakiusių į K.Harto iššūkį ir paaukojusių po 25 tūkst. dolerių, yra reperė Nicki Minaj, prodiuseris DJ Khaled ir aktorius bei imtynininkas Dwayne'as Johnsonas.

Pastarasis paragino Hjustoną laikytis ir padėkojo K.Hartui, bet, galbūt netiesiogiai kritikuodamas komiko sprendimą nurodyti konkrečias pavardes, pridūrė, kad „neskambins savo įžymiems draugams“, nes jie „jau žino, ką daryti“. „Uola“ pramintas galiūnas paragino ir paprastus žmones paaukoti po „baksą ar du“.

Susidūrimais su teisėsauga garsėjantis ritmenbliuzo dainininkas Chrisas Brownas K.Hartui pasakė, kad aukoja 100 tūkst. dolerių (83,9 tūkst. eurų), bet plačiau nedetalizuodamas pridūrė, kad jo pinigai „atiteks žmonėms“, nes jis skeptiškai vertinąs Raudonąjį Kryžių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų