tv3.lt sokiu laika tango manai

tv3.lt sokiu laida tango manai

Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
9
Michaelas Ben-Davidas ir Kalush Orchestra (instagram.com ir SCANPIX nuotr. montažas)

Izraelio atstovas „Eurovizijoje“ Michaelas Ben-Davidas davė interviu, kuriame pasakė jaudinančią kalbą, palaikydamas Ukrainą. 

9

Izraelio atstovas „Eurovizijoje“ Michaelas Ben-Davidas davė interviu, kuriame pasakė jaudinančią kalbą, palaikydamas Ukrainą. 

REKLAMA

Jis pasakojo, kad jo mama kilusi iš Ukrainos, o kai kurie giminaičiai dar liko Kyive – teta ir sūnėnai, skelbė unian.net.

„Visi sako, kad Ukraina yra pirmoje vietoje „Eurovizijoje“. Aš sakau, kad tai nieko. Jie turi laimėti viską. Jie turi susigrąžinti savo šalį. Ne tik „Euroviziją“. Nes niekas nesupranta, ką jie dabar išgyvena. Tikiuosi, kad tai greitai baigsis“, – sakė Michaelas Ben-Davidas. 

Atkreipkite dėmesį, kad lažybininkai prognozuoja pergalę „Eurovizijoje“ šiais metais – Ukrainai. Pranešama, kad jų pergalės tikimybė yra 43%. Artimiausi konkurentai – italų duetas „Mahmood & BLANCO“ ir švedų dainininkė Cornelia Jacobs.

Primename, kad visai neseniai rašėme apie Izraelio atstovą „Eurovizijoje“.

Michaelas Ben David gimė 1996 m. Jo tėvas – gruzinas, o motina – rusų kilmės ukrainietė. Jų šeima anksčiau gyveno Ukrainoje, tačiau emigravo į Izraelį. Dainininkas turi už save vyresnę seserį ir dar keturis už jį jaunesnius brolius, skelbė newsrnd.com.

REKLAMA

Jaunystėje jis pradėjo lankyti balso pamokas ir mokytis šokio pas Izraelio choreografą Ozą Moragą. Baigęs privalomąją karinę tarnybą, jis lankė Beit Zvi scenos menų mokyklą. 

REKLAMA

Vyras pasakojo, jog vaikystėje jam teko patirti skaudžius išgyvenimus. „Dėl savo balso vaikystėje buvau skriaudžiamas, išmestas į šiukšliadėžę, sumuštas“, – prisiminė jis.

Atlikėjas nuo mažens turėjo stiprų balsą, todėl kiti vaikai smurtavo prieš jį: „Jau trečioje klasėje buvau labai teatrališkas, turėjau labai stiprų balsą ir buvau kitoks. Kalbėjausi su mokytoja, o vaikai juokėsi. Laukė, kol mane už mokyklos sumuš, išmetė į šiukšliadėžę. Buvau vienišas ir man buvo sunku“.

REKLAMA

„Kai tik mokytoja pasidalijo su mama, kad mokykloje esu skriaudžiama, pamačiau, kad sudaužo jos širdis. Kai pamačiau, kad ji sulaužyta, nusprendžiau, kad nieko jai nesakysiu, nes noriu, kad mano mama būtų pati laimingiausia. Ilgus metus sakiau jai, kad viskas gerai. Vaikystėje nenorėjau su ja kalbėtis apie savo seksualinę orientaciją, nes nenorėjau jos įskaudinti“, – atviravo vyras.

Jo mama vis klausė apie žmoną bei vaikus, todėl nusprendė nebetylėti ir atskleidė mamai, jog jam patinka vyrai: „Sakiau savo mamai: „Mano gražuole, aš myliu vyrus“. Jos svajonė sugriuvo.“

REKLAMA
REKLAMA

Izraelio atstovas „Eurovizijoje“ teigė, jog mama nesuprato, kaip jis gali būti gėjus. Jis sukaupė drąsą ir pasakė mamai, jog turi partnerį ir nori jį supažindinti su šeima: „Ji nepyko, bet jai skaudėjo širdį. Prisimenu jos žvilgsnį, kai pasakiau jai: „Mama, aš turiu partnerį, jis yra mano gyvenimo meilė“. Aš ištekėsiu už jo.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų