REKLAMA

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
M.A.M.A. raudonas kilimas (Teodoras Biliūnas/Fotobankas)

Šį penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino kasmetiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Ir nors renginys skirtas muzikai, ne ką mažesnė svarba čia atitenka ir renginio raudonajam kilimui – ryškiausios Lietuvos žvaigždės kasmet sugeba nustebinti.

Šį penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino kasmetiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Ir nors renginys skirtas muzikai, ne ką mažesnė svarba čia atitenka ir renginio raudonajam kilimui – ryškiausios Lietuvos žvaigždės kasmet sugeba nustebinti.

REKLAMA

Ne išimtis ir šie metai – ant raudonojo kilimo spindėjo ryškiausios Lietuvos žvaigždės. Jų įvaizdį įvertino stilistė bei prekės ženklo “SAĪDA studio” kūrėja Saida Pareštytė.

„Apdovanojimai buvo tikrai aukšto lygio. Matėsi, kad svečiai buvo išsiilgę renginių, progų pasipuošti. Nepraleido progos pasirodyti tinkamais drabužiais“, – džiaugėsi stilistė.

Jau po raudonojo kilimo pasklido kalbos, jog daug ant jo pozavusių įžymybių nesilaikė vadinamojo „black tie“ aprangos kodo. Tačiau pati stilistė to per daug nesureikšmina – pasak jos, tai nėra didžiulė klaida. 

REKLAMA
REKLAMA

„Aš daug tų grupių nelabai žinau, man jie panašūs į alternatyvias grupes. Jie tikrai nesilaikė dress kodo, bet nelabai aš tai sureikšminu. 

REKLAMA

Žinoma, nėra gražu nesilaikyti aprangos kodo, etiketo, todėl atrodė ne taip gerai. Bet atkreipiau dėmesį į tuos, kurie gražiai atrodė“, – tikina S. Pareštytė.

Mados žinovė įvardijo ir jai labiausiai patikusius įvaizdžius bei išskyrė keletą gražiausiai pasipuošusių įžymybių: „Man tikrai įspūdingai atrodė Milita Daikerytė, Justė Arlauskaitė – visi trys jos įvaizdžiai buvo išskirtiniai ir tinkantys pagal jos figūrą. Evgenya Redko gražiai atrodė su barokinio stiliaus įvaizdžiu. 

Iš vaikinų Justinas Jarutis, Donatas Montvydas savo stiliumi tikrai atrodė tinkamai. Šį kartą Veronika nusileido Donatui. Būdavo įprastai abu įspūdingai, o šį kartą nusileido ji jam. Donatas atrodė kur kas geriau“, – sakė S. Pareštytė. 

REKLAMA
REKLAMA

Paprašyta įvertinti, ar žvaigždžių stilius patobulėjo nuo 2020-aisiais vykusių apdovanojimų, stilistė sako, pamačiusi vieną tendenciją. 

„Manau, kad jie šiemet išdrįso eksperimentuoti. Pavyzdžiui Beatrich, ji pakeitė savo įvaizdį, išlaisvino save. Pamatėme daug ryškių spalvų, apnuogintų kūnų. Tas mane labai džiugina“, – sakė S. Pareštytė.  

Mados ekspertė Marija Palaikytė antrino kolegei: „Apranga yra pagarbos renginiui, organizatoriams, ir galiausiai pačiam sau ženklas. Pasiruošimas kiekvieno individualus ir jis prisideda prie paties renginio sėkmės, nes jie yra ne tik svečiai, bet ir renginio dalyviai. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Man ypatingai smagu stebėti šį renginį ir ypač tai, kaip kasmet gerėja vyriška apranga“, – sakė M. Palaikytė. Pasak jos, tokiems renginiams kaip M.A.M.A. aprangos kodas negalioja taip griežtai, kaip galėtų pasirodyti. Taip yra dėl vienos priežasties – šis renginys yra kūrybinis, todėl ir žmonės save gali per aprangą išreikšti laisviau.

„Formalių renginių metu reikia griežtai laikytis to aprangos kodo, o čia yra koncertas, muzikos apdovanojimai, tai visai kas kita“, – kalbėjo mados žinovė. Pasak jos, svarbiausia ne aklai sekti aprangos kodą, o pasipuošti – ir tai renginio svečiai darė net ir likdami ištikimi savo stiliui. 

REKLAMA

Renginio vedėjais tapo daugybę M.A.M.A statulėlių per savo karjerą pelniusi viena ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių – Justė Arlauskaitė-Jazzu ir dainų autorius bei atlikėjas, žmogus-rokenrolas Tomas Sinickis. 

„Žalgirio“ arenoje Jazzu ne tik vedė renginį, bet ir atliko savo superhitą „Vasara“. Ant scenos taip pat pasirodė Justinas Jarutis su Jessica Shy, Vaidas Baumila, FC Baseball, Evgenya Redko, naują bendrą dainą publikai pristatė Vidas Bareikis ir „8 Kambarys“. 

Trijų valandų muzikos šventėje Kauno „Žalgirio“ arenoje netruko ne tik muzikos, bet ir tikrų emocijų, kurios kaip ir kasmet, lydi apdovanojimus atsiimančius atlikėjus. Šiais metais buvo išdalinta 15 apdovanojimų, įvairiose kategorijose.

M.A.M.A. apdovanojimų akimirkas kviečiame pamatyti nuotraukų galerijoje: 

M.A.M.A. 2021 raudonojo kilimo transliaciją galite pamatyti čia: 

Taip pat galite pamatyti ir pačius M.A.M.A. apdovanojimus: 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų