justė arlauskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justė arlauskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justė arlauskaitė“.

Internete pardavinėjamos Jazzu pėdų nuotraukos: atlikėja – šokiruota

Didžiausiam koncertui „Vingio parke“ besiruošianti atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu sužinojo, kad internete pardavinėjamos jos pėdų nuotraukos. Kai kurioms fotografijoms – jau dešimt metų. Apie tai Justė Arlauskaitė prabilo Draugės TV laidoje. „Pilna tų mano pėdų nuotraukų. Kažkas 10 metų senumo mano pėdų nuotraukas susirankiojo iš visur – iš „Facebook“, iš „Instagram“, iš koncertų, taip creepy.
2024-06-06

Justė Arlauskaitė-Jazzu prisiminė pradžią Londone: „Leonas jau buvo ir pasaulio matęs, o aš nelabai“

Dueto Leon Somov & Jazzu muzikinė epopėja prasidėjo muzika alsuojančiame ir galimybių kupiname Londone. Nors abu buvo labai jauni, tačiau širdyje turėjo plazdantį stiprų norą kurti muziką ir ją atlikti. Naujienų portalas tv3.lt turėjo išskirtinę progą pasisvečiuoti Londone kartu su Juste Arlauskaite-Jazzu ir Leonu Somovu. Išsamiame ir išskirtiniame interviu jiedu atskleidė dar niekur negirdėtas istorijas. „Londone buvo labai daug galimybių ir inspiracijų, visko. Buvo pasiklydimų.
2024-05-09

Jazzu ir Leonas Somovas prisiminė laikus Londone: „Gyvenimėlis tai buvo rokenrolas 3000“

Dueto Leon Somov & Jazzu muzikinė epopėja prasidėjo muzika alsuojančiame ir galimybių kupiname Londone. Nors abu buvo labai jauni, tačiau širdyje turėjo plazdantį stiprų norą kurti muziką ir ją atlikti. Naujienų portalas tv3.lt turėjo išskirtinę progą pasisvečiuoti Londone kartu su Juste Arlauskaite-Jazzu ir Leonu Somovu. Išsamiame ir išskirtiniame interviu jiedu atskleidė dar niekur negirdėtas istorijas. Kaip pasakojo, pačioje pradžioje Justei ir Leonui Londone sekėsi sunkiai.
2024-05-01

Jazzu ir Leonas Somovas atskleidė honorarus: įrodėme, kad iš muzikos galima gyventi

Dueto Leon Somov & Jazzu muzikinė epopėja prasidėjo muzika alsuojančiame ir galimybių kupiname Londone. Nors abu buvo labai jauni, tačiau širdyje turėjo plazdantį stiprų norą kurti muziką ir ją atlikti. Naujienų portalas tv3.lt turėjo išskirtinę progą pasisvečiuoti Londone kartu su Juste Arlauskaite-Jazzu ir Leonu Somovu. Išsamiame ir išskirtiniame interviu jiedu atskleidė dar niekur negirdėtas istorijas.
2024-04-27

Jazzu ir Leonas prabilo apie savo jausmus: „Mes buvome vienas kito pradžia“

Dueto Leon Somov & Jazzu muzikinė epopėja prasidėjo muzika alsuojančiame ir galimybių kupiname Londone. Nors abu buvo labai jauni, tačiau širdyje turėjo plazdantį stiprų norą kurti muziką ir ją atlikti. Naujienų portalas tv3.lt turėjo išskirtinę progą pasisvečiuoti Londone kartu su Juste Arlauskaite-Jazzu ir Leonu Somovu. Išsamiame ir išskirtiniame interviu jiedu atskleidė dar niekur negirdėtas istorijas.
2024-04-25

Justė Arlauskaitė-Jazzu negailėjo kritikos: „Dabar Lietuvos muzika yra pakankamai apgailėtina“

Neseniai atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu ir muzikos prodiuseris Leonas Somovas paskelbė, kad sugrįžta jųdviejų duetas Leon Somov and Jazzu. Paskelbdami šią žiną naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“ jiedu užsiminė, kad grįžta ne tik dėl koncerto „One night only“, bet ir kad sukurtų ką nors naujo. Justė Arlauskaitė-Jazzu ir Leonas Somovas džiaugėsi, kad yra daug jų sukurtų dainų, kurios vis dar gyvos. Tiesa, jiedu nepagailėjo kritikos šiuolaikinei lietuviškai muzikai.
2024-02-10

Po 6 metų sugrįžta Jazzu ir Leono Somovo duetas: skelbia džiugią žinią

Ketvirtadienį visų mylimas duetas Jazzu ir Leonas Somovas pranešė džiugią žinią gerbėjams – jie vienai nakčiai sugrįžta. Jau birželio 7 dieną „Vingio parke“ sudrebins šou „Leon Somov & Jazzu“ šou – „One Night Only“. Skelbiama, kad Jazzu ir Leonas Somovas atliks gerai žinomus kūrinius. Šou taip pat bus tarptautinės komandos „Light A Sky“ pilotuojamas dronų šou.
2024-01-25

Tik vienai nakčiai į sceną sugrįžta „Leon Somov & Jazzu“

Ketvirtadienio rytą muzikos gerbėjus pasiekė stulbinanti žinia. Birželio 7 d. sostinės Vingio parke įvykis vienintelis „Leon Somov & Jazzu“ šou – „One Night Only“. Geriausia elektroninės muzikos grupe tituluojamas duetas sugrįžta tik kartą – paminėti kūrybos 20-mečio.
130 2024-01-25

Jazzu mylimasis Donatas nėrė į naują verslą: namuose – pilnas šaldytuvas produktų

Pastarasis laikotarpis vienai garsiausių šalies atlikėjų bei muzikos kūrėjų Justei Arlauskaitei-Jazzu buvo itin produktyvus. Žinoma moteris neseniai baigė koncertinį turą po Lietuvą, išleido kulinarinę knygą, naują albumą bei nusifilmavo dokumentiniame filme. Vis dėlto moteris labai mėgsta leisti laiką savo virtuvėje, kur nebijo paeksperimentuoti su įvairiais skoniais. Atlikėja apsilankė TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“, kur su vedėja Ilona Juciūte gamino keptos lašišos patiekalą.
2024-01-09

Įspūdingą arenų turą „Karma“ Klaipėdoje pradėjusi Jazzu: „Tai – tikrasis mano sugrįžimas“

Klaipėdą sudrebino vienas labiausiai lauktų metų muzikinių įvykių. Justė Arlauskaitė-Jazzu pradėjo ilgai brandintą, įspūdingais techniniais sprendimais išsiskiriantį arenų turą „Karma“. Dar laukia keturi koncertai: Kaune, Šiauliuose, Vilniuje ir Panevėžyje. Šis turas dainininkei – ypatingas: „Tai – tikrasis mano sugrįžimas“.  „Karma“ – tai pirmasis grandioziniai koncertinis turas po sūnaus Majaus gimimo.
2023-12-16
REKLAMA
REKLAMA

Justė Arlauskaitė Jazzu apie skanų ir spalvotą savo gyvenimą atvirai pasidalijo knygoje

„Maistas mums – kaip oras ir vanduo: jis mūsų perpetuum mobile, amžinasis variklis, jėgų ir energijos kūrėjas. Jis palaiko mums gyvybę, jis – mūsų kasdienybės dalis, bet skanus ir sveikas maistas gali būti ir šventė. Man jis iš tiesų yra šventė“, – receptų knygoje „Skanus Jazzu gyvenimas“ rašo dainininkė Justė Arlauskaitė Jazzu.
55 2023-12-07

Jazzu pristatė naują kūrinį: tikiuos, kad daina „Šalta“ sušildys jūsų širdis ir namus

Viena ryškiausių šalies muzikos žvaigždžių Justė Arlauskaitė-Jazzu, besiruošdama koncertiniam turui „Karma“, didžiausiose šalies arenose šiandien klausytojams pristato dar vieną naujieną – kūrinį „Šalta“. Kūrėja tikisi, kad naujoji daina sušildys klausytojų širdis ir namus.  Besiruošdama koncertiniam turui, talentingoji Jazzu klausytojus žada nustebinti ir naujausiu albumu.
2023-12-07

Po sūnaus gimimo – pokyčiai Jazzu namuose: parduoda išskirtinį butą

Justė Arlauskaitė-Jazzu – bene viena geriausiai žinomų Lietuvos atlikėjų. Moteris neseniai tapo mama, o savo gerbėjus ėmė stebinti ir dar platesnėmis kūrybinėmis idėjomis. TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ atlikėja papasakojo apie naujus vėjus savo gyvenime, kūrybą, depresiją gimus pirmagimiui bei naujus namus.  „Tai yra stebuklas, besąlygiška meilė ir laimė, kurios aš taip ilgai ieškojau pas įvairius šamanus, bažnyčiose, meditacijose.
53 2023-10-08

Justė Arlauskaitė-Jazzu – apie artėjančias gyvenimo permainas ir pokyčius namuose

Justę Arlauskaitę-Jazzu neabejotinai galima vadinti kone garsiausia šalies dainininke, kurios kūrinius mintinai moka tūkstančiai. O tapusi mama, Jazzu savo gerbėjus ėmė stebinti ir dar platesnėmis kūrybinėmis idėjomis. Šio sekmadienio TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ Jazzu papasakos ne tik apie naujus vėjus kūryboje, bet ir apie laukiančias permainas asmeniniame gyvenime.
2023-10-07

Naują dainą pristačiusi Jazzu: „Paleidau vieną žmogų ir supratau, kad meilė gali būti besąlygiška“

Viena garsiausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu klausytojams pristato naujausią savo kūrinį, kurį lydi ir vaizdo klipas. Šiandien pristatomame kūrinyje intriguojančiu pavadinimu „Išgėriau išrūkiau“, pasak pačios Jazzu, daina gimė paleidus vieną žmogų. Kartu su daina pristatomame vaizdo klipe užfiksuotos dainininkės emocijos. Pasakodama apie naujausią savo darbą – „Išgėriau išrūkiau“ kūrėja, kaip ir visada, išlieka atvira savo klausytojams, rašoma pranešime spaudai.
310 2023-07-21

Jazzu pristatė aistringą kūrinį: filmavo Filipinuose ir Lietuvoje, įsiamžino žinomi draugai

Viena ryškiausių šalies muzikos žvaigdžių, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu, po pertraukos pristatė naujausią savo dainą „Why Wait“ bei jai sukurtą vaizdo klipą. Aistringas, karštas ir ritmingas – būtent toks vaizdo klipas gimė Jazzu ir visai komandai, kurio filmavimai vyko dviejose šalyse – Filipinuose ir Lietuvoje.
127 2023-05-31

Prieš mėnesį mama tapusi Jazzu – apie pokyčius gyvenime ir motinystę: „Neįsivaizdavau, kad galima taip stipriai mylėti“

Viena garsiausių šalies dainininkių Justė Arlauskaitė-Jazzu (34 m.) prieš mėnesį – lapkričio 10-ąją – tapo mama: žinoma moteris su mylimuoju Donatu Ivanausku augina sūnų. Vaikelio laukimas ir gimimas į moters gyvenimą atnešė naujų spalvų paletę. Šiandien, rankose laikydama sūnų, moteris neslepia jausmų – mažylis jai padovanojo tokią stiprią meilę, kurios ji dar nebuvo pažinusi. „Tai buvo ir yra gražiausias laikas – neįsivaizdavau, kad galima taip stipriai mylėti.
2022-12-10

Šį sekmadienį – vaikelio susilaukusios Jazzu sugrįžimas į „X faktorių“: atskleidė, ko pasiilgo labiausiai

„X faktoriaus“ kovos jau spėjo įsibėgėti, o šiemet TV3 projektas ypatingas ne tik dėl nepamirštamų pasirodymų... Tiesioginių laidų metu į teisėjos kėdę sugrįžta ir žiūrovų bei dalyvių itin mylima teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu! Tai taps pirmuoju jos pasirodymu po sūnaus gimimo. Tiesioginėje projekto transliacijoje J. Arlauskaitės-Jazzu lauks komandos nariai, kolegos teisėjų kėdėse bei žiūrovai.
57 2022-12-09

Neseniai mama tapusi Jazzu užminė mįslę „X faktoriuje“: „Susitiksime, manau, jau greitai“

Sekmadienį TV3 žiūrovai stebėjo ilgai lauktą antrąjį tiesioginį „X faktoriaus“ finalą. Jo metu pasirodė 10 stipriausių jubiliejinio sezono dalyvių, kurie savo pasirodymais ir asmenybėmis pakerėjo ne tik teisėjus, bet ir žiūrovus. Projekto žiūrovai išvydo dainininko Sauliaus Prūsaičio, atlikėjo Marijono Mikutavičiaus, grupės BIX lyderio Sauliaus Urbonavičiaus-Samo bei atlikėjos Justės Arlauskaitės-Jazzu auklėtinių pasirodymus.
73 2022-12-04

„X faktoriaus“ intriga: paaiškėjo, kas projekte laikinai pakeis mama tapusią Justę Arlauskaitę-Jazzu

Šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvys ilgai lauktą pirmąją tiesioginę „X faktoriaus“ laidą. Jos metu pasirodys geriausi iš geriausiųjų – net 12 dalyvių, kurie savo pasirodymais ir asmenybėmis pakerėjo ne tik teisėjus, bet ir žiūrovus. Laukia ypatingas vakaras – šviesų ir muzikos šou bei nepamirštamos emocijos! Tačiau jau šį sekmadienį net dviem dalyviams ši kelionė muzikiniame projekte pasibaigs.
91 2022-11-25

Jazzu su mylimuoju Donatu sulaukė pirmosios atžalos: gimė berniukas

Džiugi žinia Justės Arlauskaitės-Jazzu ir jos mylimojo Donato Ivanausko šeimoje – porai gimė sūnus. Pirmagimis pasaulį išvydo lapkričio 10-osios rytą sostinėje. Mažylis ir tėvai jaučiasi gerai. Primename, kad žinią apie nėštumą Jazzu paskelbė socialiniuose tinkluose. „Dovana iš kosmoso. Esame laimingiausi pasaulyje. Pagaliau dalinamės džiugia žinia ir su jumis. Na, nes nebelabai ir įmanoma toliau slėpti.
2022-11-10

Pirmagimio besilaukianti Jazzu neslėpė emocijų: „Nuo šiol mes dviese. Mano bičas pilve labai mėgsta šokti“

Žinoma atlikėja Justė Arlauskaitė-Jazzu prieš kiek daugiau nei savaitę nustebino netikėta žinia, kad laukiasi pirmagimio. Kaip niekad laiminga moteris šią žinią pranešė įsiamžindama ant vieno populiaraus žurnalo viršelio. Tūkstančiai sveikinančių ir siunčiančių gražiausius linkėjimus garsią atlikėją lydi ir dabar, puikią žinią pranešė ir jau šį penktadienį Šiauliuose, Chaimo Frenkelio viloje solinį atlikėjos koncertą rengiantys organizatoriai, rašoma pranešime spaudai.
153 2022-07-19

Jazzu – apie sunkų laikotarpį, vestuves ir santykius su mylimuoju: laikas naujam etapui

Justės Arlauskaitės-Jazzu gyvenimas – nuolatinis kritikų ir spekuliantų taikinys. Moteris juokauja, jog jeigu pasitikėtume internautų gandais, ji jau augintų tris vaikus. Renatos Šakalytės laidoje „Pasikalbėkim“ atlikėja atvėrė širdį apie santykius ir sunkų laikotarpį.  J. Arlauskaitė su mylimuoju Donatu kelis mėnesius praleido ne Lietuvoje.
144 2022-06-27

Jazzu pristato naujieną: įkvėpė nakties tyla

Viena garsiausių šalies kūrėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu su klausytojais pasidalijo muzikine naujiena. Šiandien dainininkė pristato naujausią savo darbą, kūrinį „Mėnulio šviesoje“. Vasariška romantika alsuojantis kūrinys jau spėjo būti pamėgtas pirmuosiuose vasaros koncertuose, kur susirinkusi publika naują dainą prašė pakartoti.  Šiandien naujausia daina „Mėnulio šviesoje“ pasiekiama jau visiems klausytojams.
2022-06-17

Justė Arlauskaitė-Jazzu prabilo apie pokyčius gyvenime ir kur buvo dingusi: „Taip, naujienų yra ir jų labai daug“

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Justę Arlauskaitę-Jazzu. Viena žymiausių šalies atlikėjų tris mėnesius su sužadėtiniu Donatu Ivanausku viešėjo Filipinuose. Ten, pasak dainininkės, abu lankėsi ne pirmą kartą, tačiau šįsyk kelionė buvo išskirtinė. Justė juokiasi, kad jau girdėjo įvairių gandų, kodėl buvo išvykusi ir ką ten veikė. „Atvirai galiu pasakyti, kad tai buvo šioks toks pabėgimas, nes labai smarkiai buvo pavažiavęs stogas.
2022-05-22

Jazzu atskleidė vasaros planus: žada daug įspūdingų naujienų

Viena žinomiausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu po kūrybinių atostogų Filipinuose, grįžta į sceną. Šiandien atlikėja atskleidžia koncertų datas bei miestus, kuriuose surengs didžiuosius vasaros pasirodymus.  Garsi dainininkė vasarą pasitiks intensyviai ir surengs įsimintinus pasirodymus, išsiilgusiems atlikėjos dainų. Tiesa, Jazzu žada ir ne vieną muzikinę premjerą, kurios gimė atostogų egzotiškuose Filipinuose metu.  „Labai pasiilgau koncertų, pasiilgau publikos.
2022-05-18

Peiliu laiptinėje užpultam klaipėdiečiui pagalbos ranką ištiesė Jazzu: įvykį vadina siaubo filmu

Nerijus Dzingelevičius išgyveno tikrą košmarą – antrąją pavasario dieną savo namų laiptinėje, belaukdamas atvykstančio lifto vyras buvo užpultas ir sužalotas peiliu kito asmens. Ligoninėje atsidūrusio vyro dar laukia sudėtingos operacijos, o padėti Nerijui ir jį palaikyti skuba Lietuvos žvaigždės. Viena iš jų – Justė Arlauskaitė-Jazzu.  Pats N. Dzingelevičius apie siaubingą akimirką kalba nenoriai – užpuolimą vadina tikru siaubo filmu.
2022-04-22

Arenoje įspūdingą koncertą surengusi Jazzu turą baigs ypatingoje vietoje: salės – sausakimšos

Viena garsiausių šalies atlikėjų Justė Arlauskaitė – Jazzu pastaruoju metu gyvena koncertinėmis nuotaikomis. Pirmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje surengusi įspūdingą pasirodymą, jau šį šeštadienį atlikėja žengs į prestižinės Dublino „The Helix“ koncertų salės sceną.
2022-02-17

Saugirdas Vaitulionis pažėrė kritikos M.A.M.A. apdovanojimų svečiams: norisi nuvesti nusiprausti

Šį penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino kasmetiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Ir nors renginys skirtas muzikai, ne ką mažesnė svarba čia atitenka ir renginio raudonajam kilimui – ryškiausios Lietuvos žvaigždės kasmet sugeba nustebinti. Žurnalo „L'Officiel Hommes“ vyriausiasis redaktorius Saugirdas Vaitulionis savo socialiniuose tinkluose pažėrė kritikos apdovanojimų svečiams, o įrašu sutiko pasidalyti ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.
2022-01-29

Įvertino šių metų M.A.M.A dalyvių įvaizdį: vieni atrodė idealiai, o kiti prašovė pro šalį

Šį penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną sudrebino kasmetiniai M.A.M.A. muzikos apdovanojimai. Ir nors renginys skirtas muzikai, ne ką mažesnė svarba čia atitenka ir renginio raudonajam kilimui – ryškiausios Lietuvos žvaigždės kasmet sugeba nustebinti. Ne išimtis ir šie metai – ant raudonojo kilimo spindėjo ryškiausios Lietuvos žvaigždės. Jų įvaizdį įvertino stilistė bei prekės ženklo “SAĪDA studio” kūrėja Saida Pareštytė. „Apdovanojimai buvo tikrai aukšto lygio.
2022-01-29

Naglis Bierancas su mylimuoju „nusiuntė žinutę homofobams“: ant scenos pasibučiavo

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną drebina metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Įspūdingi pasirodymai, šmaikštūs vedėjų komentarai, nepamirštamas raudonas kilimas ir visiems puikiai girdėti kūriniai – M.A.M.A niekuomet nenuvilia. „Metų atlikėjo“ pristatyti ant scenos pakviesti Naglis Bierancas su mylimuoju fotografu Luku Griciumi nusprendė šmaikščiai pašiepti homofobus. „Nėr durnų.
2022-01-28

Užlipęs ant scenos Arūnas Valinskas nustebino įvaizdžiu: į akis krito viena detalė

Penktadienį Kauno „Žalgirio“ areną drebina metų muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Įspūdingi pasirodymai, šmaikštūs vedėjų komentarai, nepamirštamas raudonas kilimas ir visiems puikiai girdėti kūriniai – M.A.M.A niekuomet nenuvilia. Įspūdingu įvaizdžiu išsiskyrė ant scenos nominacijos paskelbti lipęs laidų vedėjas Arūnas Valinskas. Vyras pasipuošė baltu švarku, kurį puošė daugybė emocijas išreiškiančių veidelių – emotikonų.
2022-01-28

Kaune nugriaudėjo M.A.M.A. 2021: netrūko ašarų, o pabaigą vainikavo bučinys

Šį penktadienį, jau visai netrukus, TV3 žiūrovai ir ištikimiausi geros muzikos fanai Kauno „Žalgirio“ arenoje ar prie savo televizorių ekranų išvys kasmetinius M.A.M.A muzikos apdovanojimus. Įspūdingi pasirodymai, šmaikštūs vedėjų komentarai, nepamirštamas raudonas kilimas ir visiems puikiai girdėti kūriniai – M.A.M.A niekuomet nenuvilia.
2022-01-28

Ant raudonojo kilimo žengė seniai viešumoje matyta Irma Jurgelevičiūtė: užbūrė įvaizdžiu

Kaune nugriaudėjo kasmetiniai ir didžiausi M.A.M.A muzikos apdovanojimai, o iki renginio pradžios likus vos kelioms akimirkoms, ryškiausios Lietuvos žvaigždės vis dar žingsniuoja raudonuoju kilimu. Daugybės dėmesio šiais metais čia sulaukė seniai viešumoje matyta atlikėja Irma Jurgelevičiūtė.  Moteris ant raudonojo kilimo žengė pasipuošusi žėrinčiu įvaizdžiu.
2022-01-28

Jazzu tapo raudonojo kilimo žvaigžde: užbūrė elegancija

Prestižiniai Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A 2021 jau šiandien įvyks Kauno „Žalgirio“ arenoje. Iki renginio pradžios likus vos kelioms akimirkoms, ryškiausios Lietuvos žvaigždės vis dar žingsniuoja raudonuoju kilimu. Visų akys krypo ant raudonojo kilimo pasirodžiusią atlikėją Justę Arlauskaitę-Jazzu. Daugybę M.A.M.A statulėlių per savo karjerą pelniusi viena ryškiausių Lietuvos scenos žvaigždžių šiandien kartu su Tomu Sinickiu taps renginio vedėjais.
2022-01-28

Tai, ko nemato žiūrovai: M.A.M.A. užkulisiai iš arti

Šį penktadienį, jau visai netrukus, TV3 žiūrovai ir ištikimiausi geros muzikos fanai Kauno „Žalgirio“ arenoje ar prie savo televizorių ekranų išvys kasmetinius M.A.M.A muzikos apdovanojimus. Įspūdingi pasirodymai, šmaikštūs vedėjų komentarai, nepamirštamas raudonas kilimas ir visiems puikiai girdėti kūriniai – M.A.M.A niekuomet nenuvilia. Tiesa, pasiruošimas renginiui prasidėjo kur kas anksčiau – čia pasirodysiantys atlikėjai, renginio vedėjai bei jų asistentės būrėsi jau nuo ryto.
2022-01-28

Šiandien TV3 eteryje – M.A.M.A apdovanojimai: laukia daugiau nei 3 val. ugnies

Net 210 žmonių šiandien dirba Kauno „Žalgirio“ arenoje, kurdami įspūdingą 11-ąją Lietuvos muzikos apdovanojimų M.A.M.A 2021 ceremoniją. Šventę tiesiogiai transliuos TV3. Laukiamiausias pramogų pasaulio renginys – muzikos apdovanojimai M.A.M.A šiais metais pradžiugins žiūrovus turtinga programa. Transliacijoje pasirodys visi didžiausių 2021 metų lietuviškų hitų atlikėjai, skambės „Kunigunda“, „Rugpjūtis“, „17“, „Vasara“ ir kitos populiariausios dainos.
2022-01-28

Didžioji M.A.M.A staigmena žiūrovams: scenoje atgims grupė „Dinamika“

Sausio 28 d., penktadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiuose M.A.M.A apdovanojiimuose atgims „Dinamika“ su Irma Jurgelevičiūte! 30-ąjį jubiliejų šiemet švenčianti grupė publiką pradžiugins savo visų laikų superhitais. Grupės vadovas Gintautas Brokas sako, kad per tris dešimtmečius „Dinamika“ nebuvo išsiskirsčiusi ar pasitraukusi iš rinkos: grupės koncertai vyksta iki šiol, tiesa, kitos sudėties.
2022-01-27

Romantikos užtaisas: britų atlikėjas James Arthur koncertuos Kaune

Rugpjūčio 21 d. VDU Botanikos sode Kaune savo koncertą surengs garsus britų atlikėjas ir dainų kūrėjas James Arthur.  Hitų „Impossible”, „Naked”, „Say You Won't Let Go”, „You're Nobody 'til Somebody Loves You”, „Rewrite The Stars”, „You Deserve Better”, „Falling Like The Stars”, „Empty Space”, „Recovery” atlikėjas Kaune pristatys savo naujausią albumą „It'll All ...
2022-01-24

M.A.M.A apdovanojimuose – staigmena žiūrovams: pasirodys Donatas Montvydas su Džordana Butkute

Jau kitą penktadienį, sausio 28 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks 11-ieji Lietuvos muzikos apdovanojimai M.A.M.A. Ant laukiamiausio metų renginio scenos pasirodys ir Donatas Montvydas su Džordana Butkute. Abu jie – M.A.M.A nominantai. Įspūdingu, ugningu roko filmu albumą „Labirintas“ 2021-aisiais pristačiusi Džordana Butkutė pateko į metų roko nominaciją. D. Montvydas nominuotas metų albumo ir metų dainos kategorijose. „Metų albumas, mano akimis, yra itin prestižinė nominacija.
2022-01-21

Jazzu sulaukė ypatingo įvertinimo: prakalbo apie sudėtingus metus ir netikėtą staigmeną

Paskelbus muzikos apdovanojimų M.A.M.A. nominantus, dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu buvo nominuota net keturis kartus. Naujienų portalo tv3.lt kalbinta moteris sakė, esanti sujaudinta šio įvertinimo ir prabilo apie sėkmę.  Moteris nesitikėjo būti nominuota keturiose kategorijos: „Tikrai nesitikėjau. Man taip atrodė, kad daug koncertavau, su tuo sutinku, bet tai – mano darbas.
2022-01-06

Su „X faktoriumi“ atsisveikino dar vienas talentas: pasirodymas neįtikino žiūrovų

Muzikinis TV3 projektas „X faktorius“ artėja prie pabaigos – kas kartą su čia pasirodančiais dalyviais atsisveikinti tampa vis sunkiau. Ir vis dėlto kiekvieną sekmadienį projektą palieka dar vienas be galo talentingas atlikėjas. Šįkart scenoje paskutinįkart pasirodė Sauliaus Urbonavičiaus-Samo auklėtinė Airidija.  Mažiausiai žiūrovų palaikymo sulaukė grupė „Aquarium de Clara“ ir Airidija. Dalyviams atlikus išlikimo dainas, teisėjai balsavo lygiosiomis.
2021-12-13

Monika Kazakevičiūtė surengė netradicinę mados šventę: tarp svečių ir Viktorija Siegel su vyru

„Más 924“ dizainerė M. Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė kviestinei publikai surengė netradicinę mados šventę Akimirkos, kada į savo mados namus „Más 924“ galės pakviesti daugelį ištikimiausių kūrybos gerbėjų, dizainerė Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė laukė metus. Dar pernai gruodį ketinusi surengti oficialų mados namų atidarymą, Monika tai padarė dabar, pristačiusi ir naujausias vakarines, kokteilines bei vestuvines sukneles. Šį ilgai lauktą vakarą pavadinę išskirtiniu – nesuklysime.
2021-12-05

„X faktoriuje“ – sunkiai tramdomos emocijos: ašaras braukė abu mažiausiai balsų surinkę dalyviai

Sekmadienio vakarą „X faktorius“ sceną sudrebino jau trečiasis tiesioginis finalas. Populiariausio muzikinio TV3 šou metu skambėjo gražiausios dainos iš kino filmų bei paaiškėjo dar vienas dalyvis, kuriam su projektu teko atsisveikinti. Šįkart mažiausiai žiūrovų balsų sulaukė Marijono Mikutavičiaus mokiniai Povilas ir Alika. Jiems atlikus išlikimo dainas, lemiamą žodį turėjo tarti teisėjai.
2021-11-22

„X faktoriuje“ – išskirtinis E. Sheerano pasirodymas: bendraus su dalyviais ir atsakys į jų klausimus

Šį vakarą – ilgai lauktas, pirmasis tiesioginis „X faktoriaus“ finalas, kurio metu scenoje pasirodys visi 12 dalyvių. Finalo metu žiūrovų laukia netikėtos staigmenos, o didžiausia jų – specialiai Lietuvos „X faktoriui“ skirtas pasaulinio garso atlikėjo bei dainų kūrėjo Edo Sheerano dėmesys. Šiandien dalyvių priklausys nuo žiūrovų, kadangi šie savo mylimiausius finalistus galės palaikyti balsuodami. Du mažiausiai balsų surinkę stos prieš teisėjus.
2021-11-07

Paaiškėjo Marijono Mikutavičiaus komanda „X faktoriuje“: kėdę gavo ne visi žiūrovų numylėtiniai

Sekmadienį TV3 žiūrovai muzikiniame projekte „X faktorius“ stebėjo paskutinį „Kėdžių iššūkį“, kurio metu paaiškėjo teisėjo Marijono Mikutavičiaus komanda. Žinomas šalies atlikėjas nusprendė, kad jo vyresniųjų komandoje trijų vietų finaluose verčiausi yra Alika, Lijana ir Povilas. Dainuojantis aktorius Osvaldas Petraška į sceną žengė pirmasis ir pasidalino gražia žinute. Pasirodo, kad savo atliekamą dainą dalyvis nusprendė skirti visiems vienišiems žmonėms.
2021-11-01

„X faktoriaus“ teisėjus pribloškė kerintis vyriausios dalyvės įvaizdis: kostiumą pasisiuvo pati

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovų bei muzikinio projekto „X faktorius“ gerbėjų laukia paskutinis „Kėdžių iššūkis“. Laidos metu sau komandą rinksis atlikėjas, hitų autorius Marijonas Mikutavičius, o kiti teisėjai turės tik patariamąjį balsą. Po įtemptos kovos paaiškės paskutiniai trys tiesioginių finalų dalyviai.
2021-10-29

Dramatiška „X faktoriaus“ kova: kam kėdę skirs Saulius Prūsaitis?

Stebėdami šio sekmadienio populiariausią muzikinį šou „X faktorius“, TV3 televizijos žiūrovai patirs kaip niekad daug įtampos. Eteryje aistras kelia „Kėdžių iššūkis“. Kas kartą sau komandą rinksis vis kitas teisėjas, o po kiekvieno etapo paaiškės, kurie trys dalyviai keliaus į tiesioginius finalus ir kovos ne tik dėl teisėjų, bet ir dėl žiūrovų meilės. Šį kartą dėl 3 vietų finaluose kovos grupių kategorija.
2021-10-24

„X faktoriuje“ sužibėjusi prancūzė Clara stebina toliau: į projektą žengs su mylimuoju

Šį sekmadienio vakarą žiūrovus prie ekranų pritrauks muzikinis TV3 šou „X faktorius“, kuriame dėl trijų vietų tiesioginiuose finaluose kovos grupės. Sau komandą rinksis atlikėjas Saulius Prūsaitis, o kiti teisėjai turės tik patariamąjį žodį.  Šį vakarą teisėjus ir vėl priblokš žavioji prancūzė Clara – mergina kilusi iš didžiausio ir visada saulėto Viduržemio jūros uosto Marselio: „Man nepatinka, kai lyja ir kai būna blogas oras. Man patinka saulė, patinka būti lauke.
2021-10-24

Išskirtinis prancūzo pasirodymas pakerėjo „X faktorių“: sužavėta Jazzu braukė ašaras

Šį sekmadienį TV3 televizijos žiūrovai kviečiami stebėti dar vieną „Kėdžių iššūkį“ muzikiniame projekte „X faktorius“. Jo metu dėl 3 vietų finaluose kovos grupių kategorija. Sau komandą rinksis atlikėjas Saulius Prūsaitis, o patariamąjį balsą turinti dainininkė Justė Arlauskaitė-Jazzu brauks susižavėjimo ir jaudulio ašaras. Laukia aistrų ir emocijų kupina laida... Su sunkumais dėl norinčių dalyvauti grupių kategorijoje „X faktoriaus“ prodiuseriai susiduria visame pasaulyje.
2021-10-22
Į viršų