Įvertinkite: Vidas Bareikis pristato naują kūrinį „Bradas Pitas“

 „Ilgai lauktas naujas garsas, naujas vaizdas ir naujojo muzikinio etapo pradžia!“, - savo emocijomis dalinasi dainininkas, režisierius Vidas Bareikis, pristatantis naują dainą „Bradas Pitas“.

„Viešbučio kambarys, vidurys dienos, tačiau užuolaidos užtrauktos, esi vienas, fone groja Tom Yorko „Four Songs From The Basement“. Galvoji apie absurdą, kad šiuo metu esi vienas kažkokioje svetimoje šalyje, nė nesuprasdamas savo tikslo joje. Tada keliauji šiek tiek toliau ir pradedi galvot apie tą amžiną tikslą, kurį irgi sunku pateisinti ir motyvuotis. Tada galvoji, kad juk svarbiausia nepasiduoti , nugalėti save patį, o kai pamąstai kas dėl tavo asmeninių bėdų, ar kas kaltas dėl tavo liūdesių, supranti, kad greičiausiai „BRADAS PITAS“ . Ir tada atsikeli iš lovos ir darai visko po 30 - kojas keli, darai atsilenkimus, atsispaudimus, „lentą", tricepsą ant kėdės, prisitraukimus ant durų staktos, pritūpimus, pasistiebimus, šuoliukus, stovi ant rankų“, - pasakoja apie savo naują kūrinį Vidas.

„Labai dėkoju Leonui Somovui už puikų bendradarbiavimą. Nuo šiandien pradedame judėjimą link naujojo Vido Bareikio albumo pasirodymo spalį. Jūsų laukia daug naujienų ir muzikinių dovanų. Dabar gero klausymo ir iki greito“, - savo „Facebook“ paskyroje rašė V. Bareikis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų