Įvertinkite: merginų grupė „Kristal“ pristato visiems gerai žinomo kūrinio naują versiją

Artėjant pavasariui merginų grupė „Kristal“ pristato meile alsuojančią ir nostalgiškus prisiminimus keliančią legendinės dainos „Kelias pas tave“ versiją su vaizdais iš merginų gyvenimo ir nauja fotosesija.

25

„Daina „Kelias pas tave“ man primena visus mano gyvenimo etapus pradedant nuo vaikystės. Ji sugražina mane į praeitį. Su ja aš užaugau. Ši dainos versija tokia lengva, švelni ir labai pavasariška. Norisi klausytis važiuojant automobilyje, ar gaminant maistą namuose, būnant su mylimu žmogumi, o gal sugrįžti į laikus, kada ši daina skambėjo pačiu nuostabiausiu tavo gyvenimo laikotarpiu“,- mintimis dalinosi Laura.

(25 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Merginų grupė „Kristal“ pristato naują fotosesiją

„Kūrybinis procesas studijoje leidžia visiškai kitaip išgyventi kūrinį ir atrasti kitas jo spalvas. Džiaugiuosi, jog dainai suteikėme kitokį skambesį, kuris toks moteriškai lengvas, tačiau kupinas įvairiausių patirčių ir išgyvenimų“, – kalbėjo Donata.

„Man ši daina yra apie tai, kaip smarkiai pasiilgsti savo žmogaus, kai jo nėra šalia ir nesvarbu ar vis dar lauki savojo princo, ar princas savaitei kitai išvažiavęs į komandiruotę. Įrašų metu būtent apie tai ir galvojau ir galvoje įsivaizdavau, jog dainuoju iš visos širdies ir bandau prisišaukti tą savo žmogų, kur jis dabar bebūtų“, - kalbėjo Julija.

„Dainos įrašai vyko labai sklandžiai, galėjome labai lengvai įsijausti į dainą. Dėkojame grupei „Rebelheart“, kurie mumis pasitikėjo ir leido šią dainą interpretuoti savaip. Aranžuotę sukurti patikėjome Andriui Borisevičiui, kuris tobulai išpildė visus mūsų norus“, - kalbėjo grupės lyderė Kristina Ivanova.

Juodai baltą fotosesiją padėjo įgyvendinti fotografas Darius Kučys, su kuriuo labai susidraugavo. „Kristal“ merginos norėjo pabrėžti visų skirtingus charakterius, kuriuos kartais tenka paslėpti po vienodais sceniniais drabužiais ar sukurtu įvaizdžiu. O su skirtingais charakteriais, kartu pabrėžė ir skirtingus tipažus: fatališką moterį, romantišką svajoklę, nerūpestingą vėjavaikę ir seksualią damą. Dainą merginos norėjo pristatyti labai paprastai su tikrais, nepagražintais jų pačių telefonais filmuotais video siužetais iš fotosesijos ir kelionės.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų